Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Išbandžiau ir aš ax.gif Daug geriau negu paketai, tik iš pradžių keista buvo tongue.gif
Atsakyti
Na aš gundausi gundausi, bet va dar niekaip nepasiryžtu tą mooncup'ą pirkti rolleyes.gif
Visgi kainuoja, o jei nepatiks, biški bus gaila smile.gif
Va paskaičius čia jūsų diskusijų, sakau reik pirmiausia tuos vienkartinius pabandyt. Niekur nesu jų mačiusi. Kiek supratau jūs siuntėtės,ane? Gal kas žino kur tų vienkartinių rast?
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2009 09 03, 16:43)
Va paskaičius čia jūsų diskusijų, sakau reik pirmiausia tuos vienkartinius pabandyt. Niekur nesu jų mačiusi. Kiek supratau jūs siuntėtės,ane? Gal kas žino kur tų vienkartinių rast?


As JAV esu, tai cia vietoj pirkau. LT turbut ju nera, nebent parsisiust. Bet siulau per tarpininkes siustis (kad ir keliom susidejus ant vienos dezutes - issidalinsit ir pabandysit) butent is www.drugstore.com, nes sitam puslapyje 24vnt kainuoja apie 10$, o ju vaistineje gyvai perkant 12vnt kazkur 9$. Pati pirmakart is vaistines pirkausi, o po to jau internetu uzsisakinejau.

Tiesa, kas del vienkartiniu, tai ju forma kiek kitokia nei to daugkartinio (turbut jau pastebejot ta). Bet vistiek esme ta pati.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 04, 00:41)
As JAV esu, tai cia vietoj pirkau. LT turbut ju nera, nebent parsisiust. Bet siulau per tarpininkes siustis (kad ir keliom susidejus ant vienos dezutes - issidalinsit ir pabandysit) butent is www.drugstore.com, nes sitam puslapyje 24vnt kainuoja apie 10$, o ju vaistineje gyvai perkant 12vnt kazkur 9$. Pati pirmakart is vaistines pirkausi, o po to jau internetu uzsisakinejau.


dėkui jums už nuorodą, jau užsisakiau per tarpininkes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 09 07, 11:29)
dėkui jums už nuorodą, jau užsisakiau per tarpininkes  4u.gif


Nepamirskit po isbandymu cia uzsukt ir pasidalint patirtim wink.gif
Atsakyti
Bet kokia čia ekologija, jei jie vienkartiniai? Man kažkaip tas mooncup privalumas ir yra tai, kad jį galima naudoti laaabai ilgai ir nereikia generuoti papildomų atliekų. Ar tie vienkartiniai yra greitai suyrantys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2009 09 08, 10:32)
Bet kokia čia ekologija, jei jie vienkartiniai? Man kažkaip tas mooncup privalumas ir yra tai, kad jį galima naudoti laaabai ilgai ir nereikia generuoti papildomų atliekų. Ar tie vienkartiniai yra greitai suyrantys?  g.gif


Ant dezutes jokios info apie ekologiskuma. Na ir eko prekiu parduotuvej ju nemaciau. Bet susinaudoja ju maziau nei kitu higieniniu priemoniu, tai vistiek maziau ismetama atlieku. Del suirimo nezinau kaip yra, bet mooncup yra toks standesnis, o instead jie tokie kaip standesnis plastikinis maiselis, tai gal greiciau suyranti medziaga. Man visa esme patogume - tiesiog tai alternatyva paketams/tamponams. Pastaruju naudoti negaliu, o nuo paketu viskas sunta, nepatogu, tai sitas dalykas issigelbejimas.
Atsakyti
o man įdomus toks dalykėlis, tarkim jei su mooncupu nueini į kokį prekybos centro wc, tai ten nelabai būtų galimybė jį išsiimt ir prasiplovus įsidėti vėl. Tai tikriausiai reiktų atlikt gamtinius reikalus jo neišsiėmus. Laikytųsi normaliai jis ten? smile.gif Gal kuri iš naudojančių galėtų pasidalint patirtimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skrendu @ 2009 09 09, 08:56)
o man įdomus toks dalykėlis, tarkim jei su mooncupu nueini į kokį prekybos centro wc, tai ten nelabai būtų galimybė jį išsiimt ir prasiplovus įsidėti vėl. Tai tikriausiai reiktų atlikt gamtinius reikalus jo neišsiėmus. Laikytųsi normaliai jis ten? smile.gif Gal kuri iš naudojančių galėtų pasidalint patirtimi  ax.gif


Laikosi normaliai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą 4u.gif Reiks ir man atsisiųsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skrendu @ 2009 09 09, 09:56)
o man įdomus toks dalykėlis, tarkim jei su mooncupu nueini į kokį prekybos centro wc, tai ten nelabai būtų galimybė jį išsiimt ir prasiplovus įsidėti vėl. Tai tikriausiai reiktų atlikt gamtinius reikalus jo neišsiėmus. Laikytųsi normaliai jis ten? smile.gif Gal kuri iš naudojančių galėtų pasidalint patirtimi  ax.gif


As galiu tik instead pakomentuot, tai juos reikia keist kas 12val ir i ta laika nereikia isiminet einant gamtiniu reikalu. Jisai netrukdo niekam ir net nesijaucia kad kazkas yra viduje.
Atsakyti
Atsisiunčiau iš ebay mooncup'ą, atsiėjo 75 Lt, dabar tik mėnesinių beliko sulaukt ir bus išbandytas smile.gif
Atsakyti