Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Gundausi ir aš tą puodelį išbandyti g.gif Kaži ar daug yra moteriškių, kurioms jis netiko?
Atsakyti
QUOTE(austekx @ 2009 08 24, 12:00)
Gundausi ir aš tą puodelį išbandyti g.gif Kaži ar daug yra moteriškių, kurioms jis netiko?


Man labai tiko ir patiko, geriau nei tamponai - įsidrąsinau su juo ir sportuoti, ir dviračiu važinėti, teko ir jūroje maudytis, kai per atostogas mmm užpuolė... Patogus ir patikimas daiktas, tik reikia įgusti juo naudotis.
Atsakyti
Aš su juo galiu visai pamiršti mmm. ką jau kalbėti apie švaros jausmą smile.gif man jis labai thumbup.gif
Atsakyti
Pirmą kartą apie tokį daiktą kaip "mėnulio puodelis" išgirdau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Bet labai sudomino.... O tokių dalykų būna vaistinėse????? Ar kur ieškoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(melsvaižalia @ 2009 08 26, 14:50)
Pirmą kartą apie tokį daiktą kaip "mėnulio puodelis" išgirdau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Bet labai sudomino.... O tokių dalykų būna vaistinėse????? Ar kur ieškoti blush2.gif


Net nezinau ar buna LT vaistinese - bet tirkai buna tose naturaliu produktu parduotuvese (rodos buvo cia temoj mineta ar kitoj temoj apie higienines priemones). Bet pigiau turbut internetu pirkti.
Atsakyti
QUOTE(melsvaižalia @ 2009 08 26, 14:50)
Pirmą kartą apie tokį daiktą kaip "mėnulio puodelis" išgirdau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Bet labai sudomino.... O tokių dalykų būna vaistinėse????? Ar kur ieškoti blush2.gif


Parduotuvėse "Sveiki produktai" yra, bet brangu... Aš per ebay atsisiunčiau.
Atsakyti
QUOTE(melsvaižalia @ 2009 08 26, 13:50)
Pirmą kartą apie tokį daiktą kaip "mėnulio puodelis" išgirdau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Bet labai sudomino.... O tokių dalykų būna vaistinėse????? Ar kur ieškoti blush2.gif


gal tiks kainyte 4u.gif
http://dvisirdys.eu/...lypage.tpl.html
Atsakyti
As toliau sekmingai naudoju Instead Cups (vienkartinius) - kolkas nenusivyliau, bet daugkartinio nenoriu pabandyt net.... ax.gif Vienintelis dalykas, tai pirmom dienom keiciu dazniau nei kas 12val (tiek pagal instrukcija gali isbut), nes man ten visko daugiau buna, bet po to be problemu 2vnt uztenka parai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 08 30, 23:20)
As toliau sekmingai naudoju Instead Cups (vienkartinius) - kolkas nenusivyliau, bet daugkartinio nenoriu pabandyt net....  ax.gif Vienintelis dalykas, tai pirmom dienom keiciu dazniau nei kas 12val (tiek pagal instrukcija gali isbut), nes man ten visko daugiau buna, bet po to be problemu 2vnt uztenka parai  thumbup.gif

tipo reklama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2009 08 30, 23:36)
tipo reklama lotuliukas.gif



smile.gif Vienkartiniai gal irgi neblogas daiktas, nedrąsu daug kam iškart tą mooncupą naudoti, o čia pabandai ir žinai. Man pagrindinis mooncupo privalumas ir yra, kad jis daugkartinis, bet įsivaizduoju kad ir vienkartiniai praverstų kartais.
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2009 09 01, 10:22)
smile.gif Vienkartiniai gal irgi neblogas daiktas, nedrąsu daug kam iškart tą mooncupą naudoti, o čia pabandai ir žinai. Man pagrindinis mooncupo privalumas ir yra, kad jis daugkartinis, bet įsivaizduoju kad ir vienkartiniai praverstų kartais.


Man tai pirma karta ir ta vienkartini naudot kazkaip nelabai malonu buvo (na neiprastas daiktas). Bet dabar labai dziaugiuosiu, kad cia atejus paskaiciau kai kazkuri uzsiminus apie tuos vienkartinius buvo - tada iskart begau pirktis ir bandyt, o dabar nebeisivaizduoju kaip be ju issiversdavau. Net nakciai isidejau paprasta paketa, tai pasijauciau kaip su kokiu pampersu (nors iki tol maniau, kad jis plonas) lotuliukas.gif
Atsakyti
turiu sita stebukleli, naudoju apie pusmeti ir atsidziaugti negaliu - jauciuosi kaip paprasta diena, JOKIO diskomforto. Nepalyginsi sito gerio nei su tamponais nei su paketais.
Atsakyti