Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Labai gundausi ir as nusipirkti ta moon cup,radau online dabar uz 18 svaru ir siuntimas nemokamas i UK,tikrai manau pasiimsiu pabandymui,o paskui parasysiu ir as savo nuomone. ax.gif (kai grizinesiu i lietuva paimsiu pora daugiau tai gal kuriai prireiks,vis bus pigiau nei siustis) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2009 04 15, 01:47)
Labai gundausi ir as nusipirkti ta moon cup,radau online dabar uz 18 svaru ir siuntimas nemokamas i UK,tikrai manau pasiimsiu pabandymui,o paskui parasysiu ir as savo nuomone. ax.gif  (kai grizinesiu i lietuva paimsiu pora daugiau tai gal kuriai prireiks,vis bus pigiau nei siustis) biggrin.gif


Nu va, aš jau parsisiunčiau, vis tiek gerokai pigiau gavosi nei LT. Tik va, savo dienų niekaip nesulaukiu, negaliu išbandyt, kaip tyčia... biggrin.gif
Atsakyti
ka zinau, man tas puodelis.... as jau geriau tada sudeginciau tuos tampunus, negu kazkoki puodeli kisciaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**Superblondine** @ 2009 04 17, 14:43)
ka zinau, man tas puodelis.... as jau geriau tada sudeginciau tuos tampunus, negu kazkoki puodeli kisciaus  doh.gif


Čia parašymas bile parašyt? doh.gif lotuliukas.gif

Aš kol kas patenkinta... Dingo ta įtampa, kai vis galvojau - oi, gal nesandaru, oi, gal blogai įdėjau, nebelakstau tikrint. Nors įgūdžių dar trūksta gerai įsidedant.
Atsakyti
QUOTE(**Superblondine** @ 2009 04 17, 13:43)
ka zinau, man tas puodelis.... as jau geriau tada sudeginciau tuos tampunus, negu kazkoki puodeli kisciaus  doh.gif



doh.gif be zodziu lotuliukas.gif
Atsakyti
JEI KA DOMINA GALIU JUM UZSAKYTI TU MOON CAPU IR VISOKIU KITOKIU FIRMU CUP'U PER EBAY:)))RASYKIT I AZ:)
Atsakyti
O man mooncup'as kažkaip nepatiko; sunku įdėti; o dar pilvo apacią pradėjo skaudėti būnant su juo... matyt neteisingai dėjau, reikėtų dar bandyti, bet jaučiu neprisiversiu. Guli dabar mooncup'as dabar ir dulkes renka - 100 Lt kaip į balą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2009 04 24, 17:57)
O man mooncup'as kažkaip nepatiko; sunku įdėti; o dar pilvo apacią pradėjo skaudėti būnant su juo... matyt neteisingai dėjau, reikėtų dar bandyti, bet jaučiu neprisiversiu. Guli dabar mooncup'as dabar ir dulkes renka - 100 Lt kaip į balą  doh.gif


Dėl maudimo - čia jau viena mama rašė, kad kai nusipirko mažesnį dydį, tai nebemaudė. Jei jau ir taip mažą nusipirkai, tai nebent kokios kitos firmos bandyti, bet Lietuvoj nelabai yra...

O dėl nepatogumo įdėt - reikia įpratimo, aš irgi bijojau, kad nebenešiosiu po pirmo karto, bet nepasidaviau ir jau sekantį ciklą viskas buvo gerai.

Šiaip ar taip, vargu ar tai panacėja absoliučiai visoms, matyt, atsiras kam iš tiesų visai netiks, deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2009 04 24, 16:57)
O man mooncup'as kažkaip nepatiko; sunku įdėti; o dar pilvo apacią pradėjo skaudėti būnant su juo... matyt neteisingai dėjau, reikėtų dar bandyti, bet jaučiu neprisiversiu. Guli dabar mooncup'as dabar ir dulkes renka - 100 Lt kaip į balą  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2009 04 24, 21:00)
O dėl nepatogumo įdėt - reikia įpratimo, aš irgi bijojau, kad nebenešiosiu po pirmo karto, bet nepasidaviau ir jau sekantį ciklą viskas buvo gerai.


Aš jau neblogai pramokau, nors pirmą dieną visko buvo, ir kreivai įdėjau, ir pratekėjo... Tiesa, tą galiuką patrumpinau, trukdė jis man. Išbandžiau ir "ekstremaliomis" sąlygomis: ardžiau baldus, laipiojau, sportavau, važinėjau dviračiu - mooncup'as nepavedė thumbup.gif . Didelis pliusas tas, kad gan ilgą laiką galima jį laikyti. Žodžiu - naudosiu cool.gif
Atsakyti
Aš irgi nusipirkau smile.gif vakar pabandžiau nakčiai įsidėti ir paskui eidama į WC čiut radau, išsigandau, kad dingo blink.gif i atrodo negiliai dėjau g.gif kaip čia tą gilumą tinkamą rasti? g.gif
Atsakyti
O Jums nebūna, kad tas puodelis nuslenka gylyn? g.gif ar čia neteisingai iįsidedu, kad nesvarbu kokiam gylyje įdedu, jis "nuvažiuoja" gylyn....
Atsakyti