Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(hela77 @ 2009 02 03, 13:45)
oi geras- ar ciaudint nepajuda?!! lotuliukas.gif 


o man atrodo, kad labai aktualus klausimas ir gana logiskas.... juk ciaudint ten raumenys taip pat susitraukia, tai ir yra galimybe kad jie staigiai susitraukdami gali ishtumti/pajudinti ta menulio puodeli... beja, kaip ir kosint turbut... g.gif
Atsakyti
kazin ciaudint ir kosint tamponai neissoka? nesu nesiojus, tai nezinau...
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 02 03, 15:15)
kazin ciaudint ir kosint tamponai neissoka? nesu nesiojus, tai nezinau...



Ne, nešokineja tamponai smile.gif Nebent ten kibiras( tikraja to zodzio prasme) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 02 03, 16:15)
kazin ciaudint ir kosint tamponai neissoka? nesu nesiojus, tai nezinau...

ne, tamponai shiek tiek kitokio dydzio... nors jei labai gausios mm ir pats tamponas maziukas... tai gali ir bandyt pabegt:) o del menulio puodelio tai pasiklausiau todel kad irgi nesu jo "devejus" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 02 03, 11:45)
oi geras- ar ciaudint nepajuda?!! lotuliukas.gif 


as ir klausiu todel, kad buna, kai tamponas pajuda g.gif ( bet tikrai neissauna biggrin.gif ) o tas puodelis juk irgi 'viduje' buna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 04 vasario 2009 - 03:29
QUOTE(purpsius @ 2008 08 08, 17:01)
"Dėvint" tai tikrai nesijaučia, taip pat, kaip ir tamponų. Kad būtų patogiau, aš truputį pasitrumpinau tą galiuką, kuris skirtas lengvesniam išėmimui. Va įsidedant aš dar kartais užsigaunu, nes jį įsidėt reikia sulankstytą, o visuj jis išsiskleidžia. Tai tuo metu kartais stukteli nemaloniai.

O nepopuliarus gal dėl to, kad visgi reikia būt apsipratusiam su savo kūnu ir jo funkcijom, nes labai jau matosi, kas ten iš tavęs išteka smile.gif Visi krešuliukai ir panašiai, gal ne visoms tai priimtina. Ir apskritai, nuomonė apie naudojančius ką nors daugkartinio - bomžiška, hipiška, nesterilu, nešvaru biggrin.gif



Reklama viską daro. Pavyzdžiui aš pirmą kartą tokį dalyką čia teišgirdau biggrin.gif
Atsakyti
na as itariu kad pagaliau mooncupas bus mano pripazintas tinkamu naudoti.
itariu kad as jis per giliai isidedavau nes kitaip man galiukas remdavosi, dabar galiuka po milimetra trumpinau trumpinau puodelis isideda zemiau ir dabar jau ok nepraleidineja. buvo isbandymas sokiu pamokoje per pirma mm diena (na pas mane gausios) ir isbandymas baseinu (vis laksciau i wc pasiziuret ar dar negasdinu zmoniu) viskas ok jokiu nelaimingu atsitikimu nebuvo smile.gif
Atsakyti
Sveikos aciu uz informacija .Pirma karta isgirdau apie si daikciuka.Idomu ir paprasta as is tu gausiai ir ilgai serganciu ir tai paskutiniom jautiesi issutusi schmoll.gif .Ieskosiu butinai kiek ir bekainuotu lai praturtes moon cup firma nes always jau praturtejo is mano pinigeliu:lotuliukas: lotuliukas.gif Zinoma pirma pasitarsiu su savo ginekologu.
Atsakyti
idomu ka ginekologe pasakys, cia kazkuri minejo kad jos ginekologe lyg zadejo pasidometi.. as paskutini karta buvau pas tokia kuri isgirdus toki ciuda turbut rikteltu taip kad uz duru visas koridorius isgirstu biggrin.gif tai neklausiau nieko

o gausiom menesinem labai tinkama daiktas, nes tokiu atveju jau ir tamponai nebe iseitis o nuo issutimo kaip issigelbesi..
Atsakyti
O man įdomu pasidarė kodėl, kaip čia kažkas minėjo, galioja du metus? Ar yra kokios priežastys nurodytos?
Atsakyti
Va cia tai super daiktas thumbup.gif Kaip dziaugiuosi, kad uzsukau cia paskaitineti, butinai isigysiu ir bandysiu naudoti ax.gif
Atsakyti
Planuoju apsilankyti "Sveikų produktų" parduotuvėje, ir įsigyti. Tada beliks laukti mmm, ir aprašyti pojūčius mirksiukas.gif
Atsakyti