Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Ufff cool.gif perskaiciau pagaliau visa tema, prisipazinsiu pirma pagalvojau kad tikrai kazkokia nesamone tas daugkartinis puodelis biggrin.gif bet kai pasiskaiciau atsiliepimus vistik labai susigundziau thumbup.gif nemegstu labai iklotu, bet su tamponais irgi nevisad saugu, kad ishvengti pratekejimo tenka nakti o kartais ir diena naudoti "dviguba apsauga" tamponas+iklotas, tai manau man shis puodelis turetu labiau patikti jei galima butu be iklotu apsieit tik su kasdieniniais rolleyes.gif na katik ishvaziavo raudonoji armija tai gal kitam sezonui jau nusipirksiu, tuomet pasidalinsiu ispudziais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 01 21, 16:57)
as ji siunciausi is cia (per Agneta)::
http://www.ethicalsu...e-menstral-cup/

kiek jis man gavosi negaliu tiksliai pasakt, nes siunciausi dar keleta dalyku, bet tikrai pigiau. tik, kad laaabai ilgai siuntinys ejo doh.gif



QUOTE(Kriiste @ 2009 01 21, 17:45)
jei suradus tris mamytes , arba surinkus uzsakyma uz 40 svaru - siuntimas vietinis nekainuotu ir ji kaina apie 80 Lt iseina, o LT jie kainuoja be keliu cnt 100 Lt blush2.gif


Ačiū mergaitės, bandysiu strateguot užsakyma 4u.gif
Atsakyti
Ateinu as cia vis paskaityti ir kaupiuosi isigyti MOOn Cup ax.gif
bet bejieskant, kur pigiau, merginos, stai ka radau blink.gif blink.gif
gal kas esat bande? g.gif
http://www.ecotopia....sea-pearls.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hopeidea: 22 sausio 2009 - 00:53
QUOTE(Hopeidea @ 2009 01 22, 01:42)
Ateinu as cia vis paskaityti ir kaupiuosi isigyti MOOn Cup ax.gif
bet beiskant, kur pigiau, merginos, stai ka radau blink.gif  blink.gif
gal kas esat bande? g.gif
http://www.ecotopia....sea-pearls.html

blink.gif oho! kas cia dabar? kempines.. g.gif tikrai, gal kas bandet??
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2009 01 20, 14:42)
Oho koks įdomus daikčiukas. Jau kaip man jo reikia dabar g.gif  Gal kas neseniai ziuntėtės iš kurnors pigiau?
Jai prieš tai rašėt jau, tai nepykit, bet neišeina visko perskaityt doh.gif


Jei tau nera didelio skirtumo kuri puodeli pirkt,tai gali is ebay siustis divacup(panasus i mooncup amerikietiskas variantas).as kaip tik siunciuosi,tik eina labai ilgai,jau menesi nesulaukiu:/ tai man gavosi su visais mokesciais tik 62Lt
Atsakyti
http://www.bodykind....rual-cup-1x.htm
va cia irgi daug pigiau iseina, be to siuntimas UK nemokamas g.gif
Papildyta:
cia irgi super pigu
http://organicpharma...CFQxUtAodxUWYnQ
Atsakyti
moon cup sicia jis su siuntimu i LT 20svaru g.gif

gal ir dar pigiau galima rast g.gif


o siaip, visa tema perskaiciau, lyg ir viliojantis daiktas butu, bet, blyn, vistiek neisivaizduoju kaip darbe reiketu pasikeist, arba ilgesnej kelionej doh.gif o dar ta mintis, kad prigulus tas indelio turinys ir begioja ten laisvai unsure.gif pvz. as amzinai su visokiais uzdegimais vargstu, gimdos kaklelyje 'zaizdele' g.gif
o jums ciaudint nepajuda tas indelis unsure.gif ? kazaip per daug vargo ir baimes del ligu unsure.gif

Atsakyti
na va ir aš - perskaičiau temą ir galvoju kas čia per nesamonė. bet galvoju pažiurėsiu kas ten gero parašyta.

Tai perskaičiau ir mastau - visai norėčiau pabandyti... Tik kad va iš kur tuos 100 lt sukrapštyti... Nors dabar po naujų įtariu kad jau pabrangę (juk mokesčiai tai padidėjo). Jau už KT sukokėjau daugiau nei 3 Lt brangiau.. Tai pamasčiau kad dabar tikrai brangiau...


Bet šiaip tai tikrai įdomus tas puodelis smile.gif noriu aš jį išbandyti...
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2009 02 02, 19:02)
na va ir aš - perskaičiau temą ir galvoju kas čia per nesamonė. bet galvoju pažiurėsiu kas ten gero parašyta.

Tai perskaičiau ir mastau - visai norėčiau pabandyti... Tik kad va iš kur tuos 100 lt sukrapštyti... Nors dabar po naujų įtariu kad jau pabrangę (juk mokesčiai tai padidėjo). Jau už KT sukokėjau daugiau nei 3 Lt brangiau.. Tai pamasčiau kad dabar tikrai brangiau...
Bet šiaip tai tikrai įdomus tas puodelis smile.gif noriu aš jį išbandyti...

ju ebay yra ir siunciantis net per tarpininkes - iseina gerokai pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, ir aš noriu prisijungti prie perkančiųjų....
Tik bėda, nežinau kurį dydį - turėjau Cezarį paskutinį momentą dėl vaiko galvos nuspręstą...
Tai koks tas dydis turėtų būti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 02 02, 07:47)
moon cup  sicia jis su siuntimu i LT 20svaru g.gif

gal ir dar pigiau galima rast g.gif
o siaip, visa tema perskaiciau, lyg ir viliojantis daiktas butu, bet, blyn, vistiek neisivaizduoju kaip darbe reiketu pasikeist, arba ilgesnej kelionej doh.gif o dar ta mintis, kad prigulus tas indelio turinys ir begioja ten laisvai unsure.gif pvz. as amzinai su visokiais uzdegimais vargstu, gimdos kaklelyje 'zaizdele' g.gif
o jums ciaudint nepajuda tas indelis unsure.gif ? kazaip per daug vargo ir baimes del ligu unsure.gif

oi geras- ar ciaudint nepajuda?!! lotuliukas.gif man atrodo, kaip tik daugiau baimes del ligu turetu but naudojant paketus ir tamponus ir t.t... Aisku, reikia rankas plaut mirksiukas.gif as ji naudoju jau 3 karta- tai jau visai gerai. pirmakart biski keikiaus- laksciau vos ne kas valanda, nes vis atrodydavo, kad bega.. Nu ir prabegdavo.. doh.gif O si karta, tai ryte, per pietus ir vakare pasikeiti ir viskas. Aisku, priklauso nuo gausumo.. kelnes siek tiek pateplioja, bet tik pateplioja. Kolkas labai dziaugiuos! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 03 vasario 2009 - 12:45
QUOTE(irmaliet @ 2009 02 03, 12:45)
Sveikos, ir aš noriu prisijungti prie perkančiųjų....
Tik bėda, nežinau kurį dydį - turėjau Cezarį paskutinį momentą dėl vaiko galvos nuspręstą...
Tai koks tas dydis turėtų būti?  blush2.gif


Aš irgi po Cezario, tai ėmiau mažesnį dydį, tą kur negimdžiusioms, ir ant dėžutės irgi taip rekomenduoja.
Atsakyti