Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Odora @ 2009 01 12, 16:02)
... bet nesuprantu ar mano anatomija tokia ar kas kad pirmom dienom gerokai prateka o veliau irgi truputi...


Pas mane antrą dieną visad būna potvynis, tai tą dieną prateka, nors neprisipildo, kitom dienom - ne. Su tamponais irgi tas pats dažnai būna - prateka antrą dieną, nors neprisigeria pilnai.
Atsakyti
QUOTE(iclė @ 2009 01 17, 00:11)
Pas mane antrą dieną visad būna potvynis, tai tą dieną prateka, nors neprisipildo, kitom dienom - ne. Su tamponais irgi tas pats dažnai būna - prateka antrą dieną, nors neprisigeria pilnai.


Aš ką tik baigiau jį naudoti 2-ą ciklą. Šįsyk labai lengva buvo įsidėt ir išsiimt - jau įgudau. Tačiau gausiomis naktimis man prateka vis tiek šviesiai rausva kraujo dalis - reikia normalaus įkloto. Dieną užtenka to kasdienio mažo įklotuko, nes sutapa vos vos.
Taip kad - labai gaila, kad nevienareikšmiškai, bet su minėtom apsaugėlėm jaučiuosi daug saugiau nei anksčiau, kai naudojau vien paketus.
Gal tas skylutes reikia padidint, kad geriau prisisiurbtų? Nžn.
Kam neprabėga visai, pasidalinkit įspūdžiais. O įsidėti reikia kuo arčiau (skaičiau taip) Nereikia kišti taip toli kaip tampono. Aš iš pradžių dedu toliau (taurelės atvirąjį galą kišti labiau nugarkaulio link, ne vien aukštyn, na taip, pusiau) o po to trukteliu už kojelės artyn.
Sėkmės visoms:)
Atsakyti
as apie toki puodeli girdziu jau kokius trecius metelius ir va pagaliau vilniaus panoramoj pamaciau "gyvai" ... is pardziu galvojau, kad tai labai patogus dalykelis - nemegstu tom dienom paketu (mieliau naudoju tamponus, nors zinau, kad nelabai gerai, nes ten nelabai ishsivalo, kas turi ishsivalyti...)
... kai pamaciau is arciau pasidare baisu, kad jis labai griozdiskas ir kad ash jo tikrai ten nesusitalpinsiu...(kartasi tampona sunkoka isideti, o tas "bliudas" apskritai mano traumuotoje fantazijoje nelabai derinosi su moters organizmu...) doh.gif
mielos naudotojos/patarejos, nelabai turiu laiko skaityti visa tema, nes labai daznai pasitaiko kad kelios dalyves "peshasi" o info gan mazai, tai klausiu tik tai kas konkreciai mane domina (nes jau naktim sapnuoju, kaip man reikia to menulio puodelio ir kaip jis niekur man netelpa smile.gif ar ji isideti tikrai nera skausminga? ar nusipirkus mazhesnio dydzhio jis nesivartys ten viduj, nes baisu ta a dydi zhiuret jei kazhkam ish forumieciu jis sukelia diskomforta (pagalvojau, kad makstis juk turetu prisitaikyti prie puodelio apimchiu tai gal ir mazhesnis tiktu?) ar nakti ji taip pat galima naudoti?
P.S.: pati klausinejau konsultantes apie tuos puodelius, bet sake, kad vienom labai patinka, o kitom labai nepatinka... ishsamu... bet baisoka kad galiu pakliut i tas "labai nepatinka".. o chia ne kokia keptuve - nepatiks - nepriduosi atgal ar nepasikeisi smile.gif
Labai achiu uzh kantrybe skaitant ir shirdingas dideliausias achiu pasidalinusioms patirtim ir patarimais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kuskusas @ 2009 01 19, 20:51)

mielos naudotojos/patarejos, nelabai turiu laiko skaityti visa tema, nes labai daznai pasitaiko kad kelios dalyves "peshasi" o info gan mazai, tai klausiu tik tai kas konkreciai mane domina (nes jau naktim sapnuoju, kaip man reikia to menulio puodelio ir kaip jis niekur man netelpa smile.gif  ar ji isideti tikrai nera skausminga? ar nusipirkus mazhesnio dydzhio jis nesivartys ten viduj, nes baisu ta a dydi zhiuret jei kazhkam ish forumieciu jis sukelia diskomforta (pagalvojau, kad makstis juk turetu prisitaikyti prie puodelio apimchiu tai gal ir mazhesnis tiktu?) ar nakti ji taip pat galima naudoti?


Puodelių dydžiai nelabai skiriasi, tik keli mm, tai jei tu gimdei natūraliai arba tau virš 30m, tai rinkis didesnį.
Jei per mmm su tamponais jautiesi patogiai, tai ir su puodeliu tikriausiai susidraugausi.
Naktį jį naudoti galima, nors man šiek tiek prateka blush2.gif Tai galėtų būti kaip papildoma apsauga. O dienai užtenka puodelio ir kasdieninio įkloto.
Įsidėti reikia praktikos, kartais suskausta ar neišeina iš pirmo karto, bet po to atsiranda įgūdžiai ir viskas vyksta greičiau ir sklandžiau. mirksiukas.gif Ir pagaliau dingo paranoja, nes anksčiau naudodavau tamponus ir visada savo savijautą stebėdavau, prasidėjus nors mažiausiai galvos skausmui ar kai pradėdavo atrodyt, kad kyla temperatūra, galvodavau, kad TŠS prasidėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 19, 23:37)
Puodelių dydžiai nelabai skiriasi, tik keli mm, tai jei tu gimdei natūraliai arba tau virš 30m, tai rinkis didesnį.
Jei per mmm su tamponais jautiesi patogiai, tai ir su puodeliu tikriausiai susidraugausi.
Naktį jį naudoti galima, nors man šiek tiek prateka  blush2.gif Tai galėtų būti kaip papildoma apsauga. O dienai užtenka puodelio ir kasdieninio įkloto.
Įsidėti reikia praktikos, kartais suskausta ar neišeina iš pirmo karto, bet po to atsiranda įgūdžiai ir viskas vyksta greičiau ir sklandžiau.  mirksiukas.gif  Ir pagaliau dingo paranoja, nes anksčiau naudodavau tamponus ir visada savo savijautą stebėdavau, prasidėjus nors mažiausiai galvos skausmui ar kai pradėdavo atrodyt, kad kyla temperatūra, galvodavau, kad TŠS prasidėjo  doh.gif


aciu, zirklute! 4u.gif ash vakar youtube pasizhiurejau truputeli... tai ten tikrai a nuo b nelabai skiriasi. ir gimdziau pati ir senesne nei 30 m:) bet vistiek baisu kad didelis bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuskusas @ 2009 01 20, 09:10)
aciu, zirklute!  4u.gif ash vakar youtube pasizhiurejau truputeli... tai ten tikrai a nuo b nelabai skiriasi. ir gimdziau pati ir senesne nei 30 m:) bet vistiek baisu kad didelis bus  biggrin.gif

cia labai jau taip suskirstymas idomus ju - suprantu da gimdziusi ar ne, bet tas 30 metu riba tai doh.gif , juk jei menuo iki 30 vieno reik, jei jau 2 men virs kito? lotuliukas.gif

Jis gi yra silikoninis ir minkstas, aisku jei makstis siaura ir jautri labai gal ir jauciasi, bet manau cia daugiau psichologinis reikalas nei fizinis - nes tikrai isvis nejauciu kad jis ten yra, beje ir nakti man neprabega, nebent negerai isidedu - todel apsaugai vistiek dedu iklotuka, bet mazuti, ta kasdienini mirksiukas.gif
Atsakyti
na man irgi atrodo pakankamai absurdiska kad iki 30 metu ir virsh 30. del gimdymo sutinku, kad turi itakos, bet velgi, mane kaip uzlope tai dabar ten dar mazhiau vietos nei pries gimdyma.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kuskusas @ 2009 01 20, 13:18)
na man irgi atrodo pakankamai absurdiska kad iki 30 metu ir virsh 30. del gimdymo sutinku, kad turi itakos, bet velgi, mane kaip uzlope tai dabar ten dar mazhiau vietos nei pries gimdyma.... doh.gif

tai man atrodo cia ir nuo sudejimo priklauso ir nuo lytiniu santykiu aktyvumo - nuo daug ko - jei esi 40 kg sverianti vos 150 siekianti mamyte - tai makstis gal nebus kaip 80 kg sveriancios 180 ugio mamkos mirksiukas.gif
Bet manau neisigijus ir neisbandzius ant saves - tikrai nenustatysi - tinka tau ar ne ir koks dydis reikalingas blush2.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif TAI JAU TIKRAI! itariu kad imsiu mazhesni smile.gif gal nepamesiu smile.gif nes labai bijau kad diesnis gali labiau jaustis... bet dar menesiuka palauksiu - gal dar kokia neregeta naujiena apie ta "kibiriuka" suzhinosiu smile.gif
Atsakyti
Oho koks įdomus daikčiukas. Jau kaip man jo reikia dabar g.gif Gal kas neseniai ziuntėtės iš kurnors pigiau?
Jai prieš tai rašėt jau, tai nepykit, bet neišeina visko perskaityt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2009 01 20, 15:42)
Oho koks įdomus daikčiukas. Jau kaip man jo reikia dabar g.gif  Gal kas neseniai ziuntėtės iš kurnors pigiau?
Jai prieš tai rašėt jau, tai nepykit, bet neišeina visko perskaityt doh.gif

as ji siunciausi is cia (per Agneta)::
http://www.ethicalsu...e-menstral-cup/

kiek jis man gavosi negaliu tiksliai pasakt, nes siunciausi dar keleta dalyku, bet tikrai pigiau. tik, kad laaabai ilgai siuntinys ejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 01 21, 16:57)
as ji siunciausi is cia (per Agneta)::
http://www.ethicalsu...e-menstral-cup/

kiek jis man gavosi negaliu tiksliai pasakt, nes siunciausi dar keleta dalyku, bet tikrai pigiau. tik, kad laaabai ilgai siuntinys ejo doh.gif

jei suradus tris mamytes , arba surinkus uzsakyma uz 40 svaru - siuntimas vietinis nekainuotu ir ji kaina apie 80 Lt iseina, o LT jie kainuoja be keliu cnt 100 Lt blush2.gif
Atsakyti