Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Pagalvojau stai ka - o kai ta daikta plauni, tai kaip tada su kelnaitemis ir pan g.gif isimi prietaisa, uzsidedi kelnaites, nueini isplauti, ir tada vel isidedi prietaisa, o tai per ta laika drabuziai nesusitepa? juk jokio tapono tuo metu nera g.gif kazkaip nelabai isivaizduoju kaip visa tai veikia.

Beje, tikriausiai keistai jausciaus pati visa tai darydama viesame tualete doh.gif
Atsakyti
rekomenduoju! man drauge londone nupirko, tai dabar sunkiai isivaizduoju gyvenimo be jo:)) LIetuvoje man atrodo tik internetu galima nusipirkt
Atsakyti
Isbandziau ir as ta dziaugsma galu gale thumbup.gif
Del jausmo - tikrai super - svaru, jauciuos galu gale saugi, kad neprabegs kur nereikia ir neisduos, nereik paketu, tad nevaikstai prikimsta, jaust - jo paties apsoliuciai nejauciu schmoll.gif . Per nakti - nereikejo kelts pasikeist, o ryte tik iklotukas buvo issitepes (ejo ten per virsu jau blush2.gif )
Va isidejimas isemimas - nera sudetingas, bet jau reik but vonioje ir viesoje vietoje - nezinau ar taip labai ir patogu unsure.gif (gerai kol sedziu dar namie, tad neaktualu), bet labai dziaugiuos kad galejau puse dienos pravazinet po miesta ir nebijot apturet geda, kai su paketais - pirmas dvi dienas kojos is namu nekeldavau, nes keist kas 20 min reikdavo blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
Man rodos su laiku nešiojant jį atsiras idėjų savaime kaip ten su tuo viešu tualetu galima būtų išspręsti. Aš jau pirmadienį žadu pirkti jį lotuliukas.gif tik gaila, kad tik ką tos dienos baigės, tai gal saviškio ant Kalėdų užsiprašyt smile.gif
Atsakyti
susigundziau ir as, tik tas kad daug kartinis jis keistai skamba, bet... o buna kad vaikstant prabega per ji? papildomai dar dedates iklota? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_tiesa @ 2008 12 07, 23:38)
susigundziau ir as, tik tas kad daug kartinis jis keistai skamba, bet... o buna kad vaikstant prabega per ji? papildomai dar dedates iklota?  smile.gif

man pirma diena visad buna labai daug - tai prabego, bet nestipriai ir tai ryte kai lovoje vartemes ir iskart atsistojau ir kita kart kai sedejau ant sofos kojas parietus satciu kampu, bet iklotas kasdieninis puikiai susitvarke thumbup.gif . Iklotuka naudoju kaip ir kasdien, bet patogumas lyginant su paketais - nerealus blush2.gif
Atsakyti
as labai bijociau jei man kur viesoj vietoj prateketu ax.gif o ka jusu brangieji sako apie si daikteli? as nzn ar pasakyciau kad toki naudoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_tiesa @ 2008 12 08, 02:18)
as labai bijociau jei man kur viesoj vietoj prateketu  ax.gif  o ka jusu brangieji sako apie si daikteli? as nzn ar pasakyciau kad toki naudoju  g.gif

blink.gif o ka jie gali sakyt, koks ju reikalas kaip tvarkais (tamponais, paketais ar dar kuo) doh.gif
Atsakyti
manasis viska zino, ir jam viskas idomu ax.gif
Atsakyti
Ot suzinojau naujiena ant sio svieto blink.gif . Pradzioj skaiciau susizavejusi siuo "puoduku", bet kuo toliau, tuo labiau dvejoju. Pirma, man jis atrodo nepatogus, ta prasme, reikalaujantis daug igudziu ir pastangu pradzioje g.gif . Antra, nu kazkaip su tom bakterijom idomiai (ar jos ten dauginasi, ar nesidaugina). Kazin ka musu ginekologai pasakytu apie si daikciuka?
Ir dar toks blondiniskas klausimas, jis skirtas tik MM dienom?
Atsakyti
nemanau, kad isskyroms jis butu tinkamas, nebent nesijaucia jokio diskomforto ji turint, bet kazin ar "apsimoka" ji detis kai ne mm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_tiesa @ 2008 12 10, 17:43)
nemanau, kad isskyroms jis butu tinkamas, nebent nesijaucia jokio diskomforto ji turint, bet kazin ar "apsimoka" ji detis kai ne mm smile.gif



Aciu uz atsakyma.
Atsakyti