Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Arabika @ 2008 12 04, 20:48)
nu kad su sintetika liečiasi, dėl to greičiau negenda. o įklotus aš labai labai dažnai keičiu, pirmom dienom ypač, jis tiesiog net labai noredamas nespėtų sugesti ... Kad kraujas mano pačios tai visai nesvarbu. Bakterijos irgi mano pačios, bet negi man nuo to bus geriau, jei jų perdaug prisidaugins ir jos pateks kur nereikia, tai yra, į gimdą? Tai tada grės kraujo užkrėtimas.

bet gi tamponai ta pacia funkcija atlieka mirksiukas.gif , be to cia susitvarkyt taip pat galima, o manau ir reikia dazniau nei dukart dienoje blush2.gif
Jei jau nusprendus moteris tamponus naudot - nieko blogo nematau ir sitame reikale schmoll.gif
Atsakyti
nu jo, tamponai šiek tiek panašu. Bet jie irgi nėra labai gerai. Tik m schmoll.gif an čia baisiau nei tamponai, juk į juos tai visgi kraujas susigeria, o čia man baisu, kad gali viskas atgal subėgt... Bet aš jo niekada nenaudojau, gal klystu. bet jei tikrai gali atgal subėgt, tai tada ir su šautuvu manęs jo naudoti niekas nepriverstų. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2008 12 04, 21:00)
nu jo, tamponai šiek tiek panašu. Bet jie irgi nėra labai gerai. Tik m schmoll.gif an čia baisiau nei tamponai, juk į juos tai visgi kraujas susigeria, o čia man baisu, kad gali viskas atgal subėgt... Bet aš jo niekada nenaudojau, gal klystu. bet jei tikrai gali atgal subėgt, tai tada ir su šautuvu manęs jo naudoti niekas nepriverstų.  schmoll.gif

nezinau kaip kitoms, bet ryta atsikelus ir greit nuejus i tualeta, bent jau pirmom dienom oi kaip bega doh.gif , tad visa tai jau ir laikosi ten - su paketais, ar tamponais ar situo buni g.gif
Nzn, nenaudojau dar, bet nesibaidau - manau tikrai svariau nei paketai - nes ten truputi isbega - ir jaucias jau, jei yra galimybe pasikeist - valio - jei ne - tenka kuri laika taip nemaloniai pabut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 12 04, 21:06)
nezinau kaip kitoms, bet ryta atsikelus ir greit nuejus i tualeta, bent jau pirmom dienom oi kaip bega doh.gif , tad visa tai jau ir laikosi ten - su paketais, ar tamponais ar situo buni g.gif

vat vat. pas mane tas pats. Tik ryte atsistoji is lovos, iskart jauti nebloga srovele smile.gif tai manau gulant kazkur kanale ir kaupiasi tas kraujas.
Atsakyti
Nu ai6ku, kad ir tamponai ir įklotai irgi nėra patogu, ypač kai kraujuoja smarkiai. bet man rodos, su įklotais gal nešvariau išorėje, bet švariau viduje. Dar jei būtų galimybė tą puodelį dažnai išpilti ir švariai išplauti, tai dar nieko. Bet kur darbe tai padaryti? Bendroj praustuvėj blink.gif ? O apie plovimą vandeniu iš buteliuko tai aš patyliu...
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2008 12 04, 22:08)
Nu ai6ku, kad ir tamponai ir įklotai irgi nėra patogu, ypač kai kraujuoja smarkiai. bet man rodos, su įklotais gal nešvariau išorėje, bet švariau viduje. Dar jei būtų galimybė tą puodelį dažnai išpilti ir švariai išplauti, tai dar nieko. Bet kur darbe tai padaryti? Bendroj praustuvėj  blink.gif ? O apie plovimą vandeniu iš buteliuko tai aš patyliu...

nu jei diena negulineti - tai manau ten visai svaru ir viduje - nes kraujas nesiliecia tiesiogiai su makstim (to apie tamponus nepasakysi) - o va del pasikeitimo viesumoje - sutinku kad gali but bedos, nebent turet pora ir panaudota det i kokia dezute ar maisiuka ir naudot kita, o namie susitvarkyt juos blush2.gif
Bet kol nedirbu - tai neliecia, tad ir nesuku sau galvos del to rolleyes.gif
Atsakyti
Juos plaut is buteliuko tai ta prasme kad su filtruotu vandeniu?
As tai spjauciau i tuos zmones ka jie mano. Ranka bent siek tiek paslepciau. Juk del savo pacios geroves. Ir be to juk galima ispilt i tualeta, o poto plaut tam viesam tualete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samyy: 04 gruodžio 2008 - 22:44
Linksmos jūs moteriškės biggrin.gif vertėtų šiek tiek labiau pasidomėti savo kūnu...

Arabika, labai mėgėjiškai pabandysiu paaiškinti, kaip ten su ta higiena:
"genda" kraujas tada, kai pradeda daugintis bakterijos, o bakterijoms reikia šilumos ir deguonies. Tamponai būtent ir nėra labai gerai, juos reikia labai dažnai keisti, nes sudaro labai palankią šiltą aplinką bakterijų dauginimuisi (neskaitant visos sintetikos ir dar neaišku ko, ko ten pridėta). Įklotus irgi reikia kuo dažniau keisti, nes iš išorės patenka bakgerijų, šilta ir vėl gaunasi veisykla.
Mooncup, kiek suprantu, sukuria tam tikrą vakuuma ir viskas "teliūskuojasi" natūralioje aplinkoje: normali kūno temperatūra, švari aplinka (sveikos moters makštis - pati švariausia vieta), plius šarminė aplinka, kuri neleidžia bakterijoms daugintis.
Ar nors kiek aiškiau?

QUOTE(Arabika @ 2008 12 04, 20:23)
Atsigulei su tuo puodeliu ir tada ką, viskas atgal subėga  doh.gif  ? Nu man atrodo kraupiai.

Jei jau atsigulus viskas subėgtų atgal, tai visų pirma, niekas neturėtų išbėgti biggrin.gif bet juk taip nėra... gamta šiek tiek gudresnė už mus wink.gif

nep, vis galvoju, kaip logiškai paaiškinti, kodėl raumenų mooncup neištampo... ar seniai sportavai? bandei kada daryti špagatą? kiek jėgų, laiko ir pastangų reikia (aišku, čia ne vien raumenys, bet ir sąnariai), kad raumenis pratempti? tikrai mooncup'o neužtektų biggrin.gif ir šiaip, jei kyla tiek abejonių - dar per anksti galvoti apie pirkinį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2008 12 05, 11:33)
Linksmos jūs moteriškės  biggrin.gif  vertėtų šiek tiek labiau pasidomėti savo kūnu...


super paaiskinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2008 12 05, 11:33)
Linksmos jūs moteriškės  biggrin.gif  vertėtų šiek tiek labiau pasidomėti savo kūnu...



nep, vis galvoju, kaip logiškai paaiškinti, kodėl raumenų mooncup neištampo... ar seniai sportavai? bandei kada daryti špagatą? kiek jėgų, laiko ir pastangų reikia (aišku, čia ne vien raumenys, bet ir sąnariai), kad raumenis pratempti? tikrai mooncup'o neužtektų  biggrin.gif

smile.gif skirtumas tik tas, kad spagata darom 5 min. o ne savaite kaip su mooncupu biggrin.gif
Atsakyti
o ji naudojant nera toksinio soko rizikos kaip su tamponais?
man cia butu vienas is argumentu uz:)
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2008 12 05, 12:33)
Linksmos jūs moteriškės  biggrin.gif  vertėtų šiek tiek labiau pasidomėti savo kūnu...

Arabika, labai mėgėjiškai pabandysiu paaiškinti, kaip ten su ta higiena:
"genda" kraujas tada, kai pradeda daugintis bakterijos, o bakterijoms reikia šilumos ir deguonies. Tamponai būtent ir nėra labai gerai, juos reikia labai dažnai keisti, nes sudaro labai palankią šiltą aplinką bakterijų dauginimuisi (neskaitant visos sintetikos ir dar neaišku ko, ko ten pridėta). Įklotus irgi reikia kuo dažniau keisti, nes iš išorės patenka bakgerijų, šilta ir vėl gaunasi veisykla.
Mooncup, kiek suprantu, sukuria tam tikrą vakuuma ir viskas "teliūskuojasi" natūralioje aplinkoje: normali kūno temperatūra, švari aplinka (sveikos moters makštis - pati švariausia vieta), plius šarminė aplinka, kuri neleidžia bakterijoms daugintis.
Ar nors kiek aiškiau?
Jei jau atsigulus viskas subėgtų atgal, tai visų pirma, niekas neturėtų išbėgti  biggrin.gif  bet juk taip nėra... gamta šiek tiek gudresnė už mus wink.gif

nep, vis galvoju, kaip logiškai paaiškinti, kodėl raumenų mooncup neištampo... ar seniai sportavai? bandei kada daryti špagatą? kiek jėgų, laiko ir pastangų reikia (aišku, čia ne vien raumenys, bet ir sąnariai), kad raumenis pratempti? tikrai mooncup'o neužtektų  biggrin.gif ir šiaip, jei kyla tiek abejonių - dar per anksti galvoti apie pirkinį  4u.gif


Deja, labai mėgėjiškai galiu tave patikinti, kad deguonies reikia ne visoms bakterijoms. Ar girdėjai kada apie anaerobines bakterijas?
O kaip tas Mooncoop gali sukurti vakuumą, man išvis nesuprantama, ką, gal jį įsidedant visą orą išsiurbi lauk? Patikėk, jei jau įsidedant ten pateko kokių nekokių bakterijų, tai jos toj puikioj kūno temperatūros aplinkoj oi kaip suklestės.
Aplamai tai nieko nesakau, jei jį visada įsidėjinėti ką tik nusiprausus, o jei išpylinėti kažkur viešame tualete ir skalauti vandeniu iš buteliuko, ir paskui vėl kišti atgal... Kur čia ta sterili aplinka? Ir kas čia geriau už tamponą? Ta pati šilta aplinka, tik skysčio daugiau, ir dar jis teliuskuojasi, aeruojasi tavo bakterijos, dauginasi sau laimingos mirksiukas.gif
Beje, jei sveikos moters makštis ir pati sveikiausia vieta, kaip sakai, tai kaip tada, jei jinai nėra tokia jau absoliučiai sveika? Visko gi pasitaiko...
Papildyta:
QUOTE(samyy @ 2008 12 04, 23:43)
Juos plaut is buteliuko tai ta prasme kad su filtruotu vandeniu?
As tai spjauciau i tuos zmones ka jie mano. Ranka bent siek tiek paslepciau. Juk del savo pacios geroves. Ir be to juk galima ispilt i tualeta,  o poto plaut tam viesam tualete.


Sammy, įsivaizduoju, kokiom akim į mane bandradarbės žiūrėtų blink.gif O ir aš pati neatsakyčiau už savo skrandžio reakciją tokį vaizdelį pamačius... Nuosavos tai nuosavos, nu bet svetimos išskyros manęs kažkaip visai nežavi...
Atsakyti