Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Deimira @ 2008 12 02, 11:58)
Kad raumenis ištampys, tai aš dėl to nepergyvenu, nemanau, kad ištampys, juk naudojam ji tik kelias dienas per mėn., o be to gal net atvirkščiai, sustiprins raumenis, nes juk rekomenduojama yra, norint raumenis ten sustiprint, kamuoliukus kažkokius spec. ten nešiotis mirksiukas.gif  tongue.gif
Baiginėjasi pirmosios mano mmm su mooncup'u, na elktis su juo beveik išmokau biggrin.gif , o ir parašyta, kad prireikia keliu ciklų, kol prie jo priprantama. Nors kasdienį iklotuką vistiek (bent jau man dėtis reikia, taip pajaučiu, kada jau reikia išpilti turinį), bet naudojant mooncup'a labai malonus yra švaros jausmas  thumbup.gif .

sako, kad lytiniai santykiai raumenis istampo, o mooncupas tokis didziulis atrodo, na ir kas kad ji nesioji tik karta per men, uztai mazdaug savaite ir visa para.
Atsakyti
sveikos,

Pirmą sykį ir aš išgirdau apie tokį dalyką. Įdomu pasidarė.

Filmuką, kaip naudoti, pažiūrėjau, techniškai man aišku, ekologinė pusė irgi OK. bet va kaip su švara... nepatogus klausimas, bet gal atsakysit blush2.gif kaip jūs susitvarkote, jei klozete nėra dušiuko ar vonioje bide. Ar čia visos, kurios turite? man kažkaip neaišku, ką daryt tuo metu kol jį išplauni, kad vėl įsidėtum... Rašote, kad higieninis įklotas tik tas kasdienis plonytis... Ar jo pakanka? Nes tada turi buti jau 3 ar 4 dienos... ir šiaip manau, reikia sugebėt neapsiterliot... doh.gif

Svarstau, jei pirmas dienas vistiek reikia kitų priemonių, o tai bus tamponai ir įklotai, tai dingsta visa ekologija ir alternatyva... nes paskutinėm dienos tai ir tas sunaudojimas sumažėja triskart turbūt.

ačiū už info, sorry už tokį intymą...

Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 02, 18:22)
sako, kad lytiniai santykiai raumenis istampo, o mooncupas tokis didziulis atrodo, na ir kas kad ji nesioji tik karta per men, uztai mazdaug savaite ir visa para.



na nezinau ar lytiniai santykiai taip jau tuos raumenis istampo, keistai man cia skamba na gal prostitutem kurios tik ta vieta dirba o siaip asmeniskai man pirmosiomis dienomis tie raumenis savaime buna labiau issitampe, na kaip cia pasakyti kisdama tampona jauciu kad daugiau ten tos vietos nei velesnemis dienelemis, todel nemanau kad labai jau moon cup atliks raumenu tampymo funkcija. pati mielai nusipirkciau ir isbandyciau si daikciuka bet kol kas nelabai mano gyvenimo salygos yra tam tinkamos...
Atsakyti
pabandžiau ir aš šnd tą stebuklą. kol kas nesidžiaugiu schmoll.gif . jaučiu aš jį, ir gana nemaloniai. gal įsidėt nemoku, bet prabėga man nuo pat pradžių, ir tikrai jokio švaros pojūčio kol kas. išsiimt tai iš vis katastrofa, vonią visą pritaškiau kaip kokioj skerdykloj atrodė blink.gif . nu tikiuosi kad pavyks išmokt. vis tik nemaži pinigai sumokėti, bet šiandien po pusdienio eksperimentų pavargau aš su juo ir įsidėjau paprastą tamponą blush2.gif . rytoj vėl bandysiu. nu išduokit mamkos kokią paslaptį, kaip juo naudotis, kad neprabėgtų, kad nesijaustų, pagaliau kaip tvarkingai išsiimt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linchia @ 2008 12 03, 00:16)
ačiū už info, sorry už tokį intymą...


Atsakysiu kartu ir nep, ir tau apie tuos kasdienius įklotus: iš savo patirties galiu pasakyti, kad esant gausioms mėnesinėms pirmomis dienomis ir naudojantis mooncup, tikrai užtenka kasdienio įkloto, nes pratekėjimas - tai keli lašeliai, visiškai ne taip, kaip naudojant tamponus ax.gif
Apie bide ir dušiukus jau buvo kažkur atsakyta - galima gi susitvarkyti vonioje mirksiukas.gif o kai mėnesinės negausios ir užtenka ištuštinti tik 2 kartus, tai iš viso juokas besiprausiant susitvarkyti.
Viešose vietose - problematiškiau, bet įmanoma susitvarkyti: vandens buteliukas, eksta atvejais galima ir higienines servetėles panaudoti.
Apie ištampytus raumenis... ką aš žinau, tikriausiai aš visai anatomijos neišmanau, bet mano galva, vienintelis dalykas, kas ištampo raumenis - gimdymas, o visa kita - tik stirpina biggrin.gif
Nepabandžiusios tikrai nežinosite, ar jums tinka, ar - ne (nebent yra stiprus psichologinis pasipriešinimas) ir tikrai reikia kantriai bent kelis ciklus pabandyti, nes įgudimo šis daikčiukas reikalauja 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(*GAILĖ* @ 2008 12 03, 16:24)
nu išduokit mamkos kokią paslaptį, kaip juo naudotis, kad neprabėgtų, kad nesijaustų, pagaliau kaip tvarkingai išsiimt verysad.gif


Jei jauti, reikia patrumpinti galiuką, o paskui jau viskas - tik praktika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2008 12 03, 16:27)
Jei jauti, reikia patrumpinti galiuką, o paskui jau viskas - tik praktika  4u.gif

tai kad aš ne tik galiuką jaučiu, o jį visą, tarsi spaustų, plėštų, net nžn kaip čia apibūdint. o galiuką jei patrumpinsiu, tai kaip aš jį tada išsiimsiu? ir taip vos iškrapščiau lauk doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mooncup, kaip ir bet koks daiktas - vienoms išsigelbėjimas, kitoms nelabai tinka, nieko čia nuostabaus. Bet jūsų reklaminės žinutės erzina ir tikrai neskatina rinktis siūlomos alternatyvos.

O dėl nepatogumo jausmo - pirmas mėnesines ištvėriau tik gailėdama išleistų pinigų. Antras buvau nusprendus, kad gal tiek to, bus gerai ir įprastos priemonės, bet 2 dieną vėl įsidėjau mooncupą, ir viskas atrodė truputį paprasčiau. O dabar neatsidžiaugiu - net jei tepa, jaučiuosi švaresnė nei su įklotais. O dėl jutimų - man jis nesijaučia, bet jei ne klaikiai trukdo, patarčiau "pasikankinti" vieną-du ciklus, ir tik tada mesti visą reiklalą, nes pvz, pirmą dieną aš jį visad jaučiu, maudžia, bet man tas pats ir su tamponais, vėlesnėmis ciklo dienomis nieko nebesijaučia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 05 gruodžio 2008 - 22:16
QUOTE(dziugena @ 2008 12 03, 16:27)

Apie ištampytus raumenis... ką aš žinau, tikriausiai aš visai anatomijos neišmanau, bet mano galva, vienintelis dalykas, kas ištampo raumenis - gimdymas, o visa kita - tik stirpina  biggrin.gif 

Papildyta:
Jei jauti, reikia patrumpinti galiuką, o paskui jau viskas - tik praktika  4u.gif

Sako, kad prostitutes vaiksto su" kibirais" g.gif g.gif tai kaip cia iseina.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 03, 19:40)
Sako, kad prostitutes vaiksto su" kibirais" g.gif  g.gif tai kaip cia iseina.



na iprastai moterys tiek kiek prostitutes nesimyli lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi.

Perskaičius postus nusipirkau mooncup'a A dydžio, nes gimdžius 2 vaikus.
No problem su idejimu/išėmimu bet negaliu jo nešiot nes klaikiai maudžia viduje.
Parašiau į UK 'mooncup advice', man pasakė kad vienintelė priežastis gali būti netinkamas dydis.

Man atsiuntė nemokamai dydį B.

Kai išbandysiu pilnai (po 2 sav smile.gif )parašysiu, ar pavyko šį daikčiuką prisijaukinti bei ar neprateka mažesnis dydis.
Iš pažiūros dydžiai A ir B tikrai atrodo reikšmingai skiriasi, tačiau gali būti kad tai kaip su juo jautiesi, lemia kokie anatominiai dalykai..
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2008 12 03, 18:25)
1. vienkartinis daiktas jau savaime nebėra visiškai ekologiškas
2. kaina. 1-nam ciklui - 2 pakai paketų, reiškia 30 lt / mėnesiui. o mooncup kainuoja apie 90 lt - 2-iems metams.



tame ir esme kad pvz always gal ir reikia poku 2 po10vnt
o situ ANIJON reik dvigubai mazaiu tik pakuotes , bigsmile.gif

ekologija?
kazkas minejo vata ardyti?
ka is tos vatos pamatysite, ten ekologiski yra klijai, ir ta zele, kuri sugeria, nes ji is kukuruzu krakmolo ar pan. ji yra maistine medziaga -o ne sintetika.

bet jeigu taupysite , netaupydami sveikatos, (nekalbu apie higieniskuma ar patoguma jau..)
tai kaip senovej galima ir skudurelius naudoti ar vata ir vaikscioti pilnom kelnaitem prisikisus, bet kam tada mokslininaku isradimai palengvinti moteru sveikata, ir tas dienas, kad nejausdami diskonforto?

kiekveina renkas, veina moka uz iklotus daugiau bet nemoka uz vaistus nuo alergiju, ir kt nesamoniu,
kitos perka sintetika taip pat nenumirsta , bet vaiksto susirauke del nepatogumu, ir t.t.

Jusu teise rinktis, keikveina atranda savas priemones,
mane asmeniskai smlasumas nugalejo , ir neikiek nesigailiu kad pabandziau, kitokiu dabar net nenoriu,
o kad jei atliptu?????nuo kelnaiciu, dar nei karto man neatlipo, nors nesioju ir silkines kelnaites ir visas kitas

Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2008 12 03, 16:24)
pabandžiau ir aš šnd tą stebuklą. kol kas nesidžiaugiu schmoll.gif . jaučiu aš jį, ir gana nemaloniai. gal įsidėt nemoku, bet prabėga man nuo pat pradžių, ir tikrai jokio švaros pojūčio kol kas. išsiimt tai iš vis katastrofa, vonią visą pritaškiau kaip kokioj skerdykloj atrodė  blink.gif . nu tikiuosi kad pavyks išmokt. vis tik nemaži pinigai sumokėti, bet šiandien po pusdienio eksperimentų pavargau aš su juo ir įsidėjau paprastą tamponą blush2.gif . rytoj vėl bandysiu. nu išduokit mamkos kokią paslaptį, kaip juo naudotis, kad neprabėgtų, kad nesijaustų, pagaliau kaip tvarkingai išsiimt verysad.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pasijuokiau skatydama tavo įspudžius, mano patirtis pirmą dieną, buvo tokia pat, t.y. ne kokia... ax.gif Tikrai buvau ne juokais pradėjus gailėtis, kam pirkau jį...
Bet kainelė sumokėta už šį atradimą, vertė bandyti toliau bigsmile.gif . Antra dieną jau nebeprisitaškydavau "kaip skerdykloj", trečia dieną nukirpau uodegėlę, nes jau visai gerai sekėsi išsiimti, o ketvirtą dieną buvau ir užmiršus, kad turiu jį isidėjus... thumbup.gif
Atsakyti