Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Kriiste @ 2008 11 23, 19:13)
Butinai mirksiukas.gif
ale mano gimines is Krasnojarsko matyt kelio namo neranda, nes klaidzioja kur tai ir neskuba, o man taip knieti doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 23, 15:36)
Va to as ir labiausiai bijau...... doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Niu va po kelių mėn buvau privesrta vėl pabandyt, nes netikėtai baigėsi tampončikai biggrin.gif tai kažkaip normaliokas buvo, gal dėl to kad 3 ir 4ta dienom dėjausi, niekas nebėgo cool.gif Manau jis man netinkamas pirmom dienom, kai upelis plaukia, o vėliau galiu naudot bigsmile.gif

QUOTE(Kriiste @ 2008 11 23, 18:53)
O del to leidimo - manau arba Getter ne taip isideda, arba tiesiog dydis netinka, nes kai pamaciau ji - neatrodo kad ten gali kazkur prabekt, na dydis jo blush2.gif

Nius įsidedu tikrai gerai tongue.gif ir dydis tas kuris priklauso tongue.gif
Atsakyti
Merginos-ir as prisijungciau prie pirkimo--duokit zinia, kai jau uzsakinesite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2008 11 26, 21:43)
Niu va po kelių mėn buvau privesrta vėl pabandyt, nes netikėtai baigėsi tampončikai  biggrin.gif  tai kažkaip normaliokas buvo, gal dėl to kad 3 ir 4ta dienom dėjausi, niekas nebėgo  cool.gif  Manau jis man netinkamas pirmom dienom, kai upelis plaukia, o vėliau galiu naudot  bigsmile.gif
Nius įsidedu tikrai gerai  tongue.gif  ir dydis tas kuris priklauso  tongue.gif


Nu buvo ir man vieną kartą kai pirmas dvi dienas nespėdavau išpylinėt. Bet kiek pamenu, gausesnių mm atveju, tai ir tradicinės priemones panašiu dažnumu tekdavo keisti.
Atsakyti
nu va nusipirkau ir aš šitą stebuklą. neužilgo mmm turi būt, tada jau ir bandysiu rolleyes.gif . bet tik išėmus iš dėžutės apakau nuo jo dydžio blink.gif . kaži kaip aš tokią leiką susigrūsiu?
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 11 28, 21:44)
nu va nusipirkau ir aš šitą stebuklą. neužilgo mmm turi būt, tada jau ir bandysiu rolleyes.gif . bet tik išėmus iš dėžutės apakau nuo jo dydžio blink.gif . kaži kaip aš tokią leiką susigrūsiu?

lotuliukas.gif nepyk, bet visom tos pacios mintys kyla pamacius, bet nieks nepagalvoja, kad gal bus poveikis kaip kokio vibratoriaus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos,jei užsisakinėsit,nepamirškit ir manęs,parašykit į až,norėčiau to puodelio ir aš biggrin.gif
Atsakyti
Nu išmėginau ir aš mooncup'a, šiaip daiktas, kai jau viduje, tai gana patogus, nesijaučia jo visai thumbup.gif , nu bet kol isidedu... ir išsiimu, tai... doh.gif . Nžn. gal tik man čia taip arba gal dar aš neigudus, bet ir isidėjimui ir išsiėmimui, man reikia l. daug vietos blush2.gif , ta prasme , patalpos erdvios reikia ir pritasko, kol išsiimu, nu žodžiu... namuose, tai tebunie, susitvarkau, bet svečiuose ar viešam wc kaip būtų neisivaizduoju schmoll.gif . O be to, jau po dvieju val. man pradeda pratekėti, gal čia kai pirmos mmm dienos, tai gausios pas mane labai g.gif , žiurėsiu, kaip toliau bus.
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2008 11 29, 18:11)
Merginos,jei užsisakinėsit,nepamirškit ir manęs,parašykit į až,norėčiau to puodelio ir aš biggrin.gif

Tai mes jau turbut trise busim, uzsakyma jau butu galima daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonstruck @ 2008 11 30, 15:32)
Tai mes jau turbut trise busim, uzsakyma jau butu galima daryt  biggrin.gif

drinks_cheers.gif tik aš nžn. kaip čia užsisakinėti ir pas ką blush2.gif tai merginos kuri jau užsakinėsit,duokit man žinią būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2008 11 30, 16:10)
drinks_cheers.gif tik aš nžn. kaip čia užsisakinėti ir pas ką  blush2.gif tai merginos kuri jau užsakinėsit,duokit man žinią būtinai mirksiukas.gif

Merginos, noriu jusu atsiprasyt, del tu pirkimu as atkrentu blush2.gif Matau, kad skundziasi jau ne viena, kad mooncupas praleidzia po poros val. O ta beda man jau budavo su kai kuriais tamponais. Tai vistiek reikes detis paketa dar...Ir dar nesu labai tikra, ar jis neistampo raumenu... Dar pasirankiosiu info, tada gal...Nes kam del mooncupa ir paketa, kai galima tik ji viena.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 01, 15:31)
Merginos, noriu jusu atsiprasyt, del tu pirkimu as atkrentu  blush2.gif Matau, kad skundziasi jau ne viena, kad mooncupas praleidzia po poros val. O ta beda man jau budavo su kai kuriais tamponais. Tai vistiek reikes detis paketa dar...Ir dar nesu labai tikra, ar jis neistampo raumenu... Dar pasirankiosiu info, tada gal...Nes kam del mooncupa ir paketa, kai galima tik ji viena.


Kad raumenis ištampys, tai aš dėl to nepergyvenu, nemanau, kad ištampys, juk naudojam ji tik kelias dienas per mėn., o be to gal net atvirkščiai, sustiprins raumenis, nes juk rekomenduojama yra, norint raumenis ten sustiprint, kamuoliukus kažkokius spec. ten nešiotis mirksiukas.gif tongue.gif
Baiginėjasi pirmosios mano mmm su mooncup'u, na elktis su juo beveik išmokau biggrin.gif , o ir parašyta, kad prireikia keliu ciklų, kol prie jo priprantama. Nors kasdienį iklotuką vistiek (bent jau man dėtis reikia, taip pajaučiu, kada jau reikia išpilti turinį), bet naudojant mooncup'a labai malonus yra švaros jausmas thumbup.gif .
Atsakyti