Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Takelis @ 2008 11 20, 11:04)
Sveikos mergaitės,
jau pasirodė rinkoj visiškai ekologiški įklotai, skirti ir mėnesinių metu nešioti, ir kasdieniniai. Fantastiškas dalykas, patogu, švelnu, naudoti paprasta mirksiukas.gif , nealergizuoja ir po visko neteršia gamtos. Žodžiu, juos naudojant, jokių problemų su sąžine  bigsmile.gif . Bet jų parduotuvėse negausit, nes jie platinami per tinklinį marketingą.


Tema visai ne apie tai, prasome nesiukslinti!
Atsakyti
Ar gali nuo šito daikčiuko įvykti TŠS kaip nuo tamponų,visgi svetinkunis...Gal žinot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tamsioji ugnis @ 2008 11 20, 14:46)
Ar gali nuo šito daikčiuko įvykti TŠS kaip nuo tamponų,visgi svetinkunis...Gal žinot? g.gif

Tss nuo tamponu kaip supratau vyksta del bakterijos, kuri veisias tampono medziagoj, o ne del svetimkunio g.gif g.gif g.gif g.gif
Beja, kur dingo visos norincios pirkti ji pigiau internetu susikooperuojan pas Agneta? (berods buvo net 3 tokios, dar ketvirta norejo galbut prisideti) Negi uzsidegimas praejo? O as cia laukiau... g.gif
Atsakyti
Pirkau, išbandžiau ir...deja nepatiko schmoll.gif įsidėt pavyko patogiai gana greitai, bet vistiek bėgo per kraštus pastoviai unsure.gif keist turėjau kas 1-2val doh.gif nusprendžiau likti prie tradicinių priemonių, nors ir neekologiškų unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes! Tikiuosi, jog dar nepavelavau ir noreciau prisijungti prie puodeliu pirkimo. Gal kuri galetu man AZ parasyt ir paaiskint viska smulkiau?
Nieko nesu pirkusi is tarpininkiu ar pan., tai nelabai gaudausi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonstruck: 21 lapkričio 2008 - 15:10
QUOTE(nep @ 2008 11 17, 16:11)
Taip, buten jus ir turejau galvoje. Man irgi reiktu didesnio, kaip gimdziusiai naturaliai. O kaip jums budavo su tamponais, ar jei juos naudodavote, pirkdavot pati didziausia didi? As visada pirkdavau didziausia. Mazesni man netikdavo, nes labai gausiai kraujuodavo. Ir mini tamponus pramusdavo...po pusvalandzio  blink.gif  Todel labai tikiuos, kad tiks man sitas isradimas. Beja dydis A labai mazai skirias nuo dydzio B  g.gif

man su tamponais viskas OK (nors šiaip stengiuos kuo rečiau jos naudot) - jokių maudimų, pratekėjimų ar dar ko nors nemalonaus. Tamponų dydį perku normalų ir man pilnai užtenka.
Atsakyti
sveikutes!

nu va nusipirkau, faina!!!!!!!!!!!!!! jau toks švarumo pojūtis!!!!!! reikia, aшšku kasdienio įkloto, - ekologišką naudoju - bet mano kitos draugės, ir su tamponu įklotus dėdavosi dar. nuostabus jausmas, kad tavo kūnas neteršia gamtos!

neje, kam čia vyksta toks sudėtingas organizavimas???aš kaune , tai iš sveiktatos donaų pirkau, prie gričiupio, dujotiekio gtvj. tik reik už-sakyt, turėjau apie mėnseį laukti, nes visgi dar nėra ši preimonė tokia populiari - moterims trūksta žinių tiesiog!!!!!!!

turiu klausimą ilgai naudojančioms - ar.....neplatina makšsties šia puodelis, kaip su mylėjimųsi blush2.gif blush2.gif įsidedi greit, o užsiimant, toks jausmas, kad visad ištempiama makštis šiek tiek. man nesinori su vartais gyventi bigsmile.gif blush2.gif , žinau, kad priglunda įdeda pagal makšties formą, bet vat...išimant, tokia treniruotė ar nepraplatins ten per daug kur nereikia rolleyes.gif rolleyes.gif

ačiū!!!!!!


p.s. kuriai nesisekė įsidėti---instrukcijos rašo,
1.kad reikia nuolat patikrinti, ar puodelis gerai laikosi, - mat kartais jis , neatšoka - t.y. visos pusės tolygiai neatšoka ir nepriglunda prie sienelių., kai įdedam jį suvyniotą. [as mane toks atšokimo garsas visas girdėdavosi - reiškia jis išsivyniojo ir prilipo prie sieneliųsmile.gif. kaip tikritni, irgi parašyta. reikia pasukioti kotelį, arba netgi aukščiau šiek tiek, patį pagrindą, arba įkišti pirštą tapr sienelės ir puodelio šono vienoj ar kitoj vietoj - jei sandaru, sunku būna įkišti.
2. instrukcijos taip pat rašo, jog 1-2 dienas, kuriom labai bėga, gali tekti naudoti įklotą ar kokį lininį patiesalą - bet tai vis gamtai geriau, ir pigiau nei su daugk. įklotais:))
Papildyta:
"sveikatos dovanose" pirkau uz 96 lt. cia kauno miestas. pirkau pries savaite.ir jau puikiai pasinaudojau:0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 23 lapkričio 2008 - 14:13
QUOTE(Getter @ 2008 11 21, 13:09)
Pirkau, išbandžiau ir...deja nepatiko  schmoll.gif  įsidėt pavyko patogiai gana greitai, bet vistiek bėgo per kraštus pastoviai  unsure.gif  keist turėjau kas 1-2val  doh.gif  nusprendžiau likti prie tradicinių priemonių, nors ir neekologiškų  unsure.gif

Va to as ir labiausiai bijau...... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzu @ 2008 11 23, 14:14)
sveikutes!

nu va nusipirkau, faina!!!!!!!!!!!!!! jau toks švarumo pojūtis!!!!!!  reikia, aшšku kasdienio įkloto, - ekologišką naudoju - bet mano kitos draugės, ir su tamponu įklotus dėdavosi dar.  nuostabus jausmas, kad tavo kūnas neteršia gamtos!

neje, kam čia vyksta toks sudėtingas organizavimas???aš kaune , tai iš sveiktatos donaų pirkau, prie gričiupio, dujotiekio gtvj. tik reik už-sakyt, turėjau apie mėnseį laukti, nes visgi dar nėra ši preimonė tokia populiari - moterims trūksta žinių tiesiog!!!!!!!

turiu klausimą ilgai naudojančioms - ar.....neplatina makšsties šia puodelis, kaip su mylėjimųsi blush2.gif  blush2.gif  įsidedi greit, o užsiimant, toks jausmas, kad visad ištempiama makštis šiek tiek. man nesinori su vartais gyventi bigsmile.gif  blush2.gif  , žinau, kad priglunda įdeda pagal makšties formą, bet vat...išimant, tokia treniruotė ar nepraplatins ten per daug kur nereikia rolleyes.gif  rolleyes.gif

ačiū!!!!!!
p.s. kuriai nesisekė įsidėti---instrukcijos rašo,
1.kad reikia nuolat patikrinti, ar puodelis gerai laikosi, - mat kartais jis , neatšoka - t.y. visos pusės tolygiai neatšoka ir nepriglunda prie sienelių., kai įdedam jį suvyniotą. [as mane toks atšokimo garsas visas girdėdavosi - reiškia jis išsivyniojo ir prilipo prie sieneliųsmile.gif. kaip tikritni, irgi parašyta. reikia pasukioti kotelį, arba netgi aukščiau šiek tiek, patį pagrindą, arba įkišti pirštą tapr sienelės ir puodelio šono vienoj ar kitoj vietoj - jei sandaru, sunku būna įkišti.
2. instrukcijos taip pat rašo, jog 1-2 dienas, kuriom labai bėga, gali tekti naudoti įklotą ar kokį lininį patiesalą - bet tai vis gamtai geriau, ir pigiau nei su daugk. įklotais:))
Papildyta:
"sveikatos dovanose" pirkau uz 96 lt. cia kauno miestas. pirkau pries savaite.ir jau puikiai pasinaudojau:0

Ir as apie tai pagalvojau
Atsakyti

o sudetingas organizavimas vyksta, nes is Anglijos parsisiusdint butu zymiai pigiau nei is Sveikatos dovanu, jeigu kelios merginos, kuo daugiau ju, susidetu ir siustusi kartu.
Bet dabar del jo emiau abejoti, o jei tikrai leis per krastus, kaip Getter?...Nebent blogai isideda g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 23, 17:08)
o sudetingas organizavimas vyksta, nes is Anglijos parsisiusdint butu zymiai pigiau nei is Sveikatos dovanu, jeigu kelios merginos, kuo daugiau ju, susidetu ir siustusi kartu.
Bet dabar del jo emiau abejoti, o jei tikrai leis per krastus, kaip Getter?...Nebent blogai isideda  g.gif  g.gif  g.gif

ten reikia surinkti 40 svaru nemokamam siuntimui, o vienas kainuoja 17,99, tad uztenka ir 3 mirksiukas.gif
O del to leidimo - manau arba Getter ne taip isideda, arba tiesiog dydis netinka, nes kai pamaciau ji - neatrodo kad ten gali kazkur prabekt, na dydis jo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 23, 18:53)
ten reikia surinkti 40 svaru nemokamam siuntimui, o vienas kainuoja 17,99, tad uztenka ir 3 mirksiukas.gif
O del to leidimo - manau arba Getter ne taip isideda, arba tiesiog dydis netinka, nes kai pamaciau ji - neatrodo kad ten gali kazkur prabekt, na dydis jo blush2.gif

man dar biski baisu, kad neistampytu. Zodziu ir taip negerai, ir taip baisu. Kai panaudosi, butinai ispudzius parasyk.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 23, 19:07)
man dar biski baisu, kad neistampytu. Zodziu ir taip negerai, ir taip baisu. Kai panaudosi, butinai ispudzius parasyk.

Butinai mirksiukas.gif
ale mano gimines is Krasnojarsko matyt kelio namo neranda, nes klaidzioja kur tai ir neskuba, o man taip knieti doh.gif
Atsakyti