Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(-ciute- @ 2008 11 14, 11:46)
Nu va, perskaičiau visą forumą biggrin.gif  apie JĮ ir filmuką pažiūrėjau ( http://www.youtube.c...h?v=Vfs3HydFkJU ) Gal ir reikės įsigyti kai vėl mmm prasidės, nes aš su tamponais tai labai gerai jausdavausi...

gal jungtis prie musu su Nep nori blush2.gif
Atsakyti
niekada anksčiau nesu girdėjusi apie tokį daiktą doh.gif ot tundra, bet visai gal ir praktiškas daikčiukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2008 11 14, 15:14)
niekada anksčiau nesu girdėjusi apie tokį daiktą  doh.gif  ot tundra, bet visai gal ir praktiškas daikčiukas  g.gif


tai jau galima sakyt, kad ne veltui buvo tema sukurta smile.gif Svarbu, kad moterys kuo daugiau žinotų, kad ir ką po to pasirinktų. Mano gyvenimo būdui - neįsivaizduoju geresnės alternatyvos.
Atsakyti
Na bandžiau aš tą moon cup, bet jis kažkoks labai jau diiiidelis ir kai susuku, kaip parodyta instrukcijoj, tai vis tiek jis man išsisuka doh.gif Žodžiu, iš pirmo karto įsidėt nepavyko blush2.gif Bandysiu dar, bet jau galvoju, kad gal ir be reikalo aš čia jį nusipirkau rolleyes.gif

Merginos, jum iš karto gavos jį normaliai įsidėt? unsure.gif
Atsakyti
išbandžiau. kol kas nepatiko. kažkaip ir man sunku susitvarkyti su tuo puodeliu. gal įprasti reikia, įgusti?
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 13, 20:59)
g.gif o jeigu netiks, vienai forumietei, skaitau netiko. Niekaip jo neisidejo, kaip supratau. Poto niekam nebus galima perleist  unsure.gif


turbūt čia aš ta vienintelė nelaimėlė, kuriai jis netinka verysad.gif nu jau kelintas mm bandau įsidėt, bet iš karto pradeda mausti pilve unsure.gif toks jausmas, kad man jis per platus, nors ėmiau dydį pagal rašomą rekomendaciją, t.y. gimdžiusioms g.gif vnz., manau jis taip ir sudulkės pas mane lentynoj - o kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ezhiux: 15 lapkričio 2008 - 23:59
Aš jau su dviejų parų naudojimo stažu biggrin.gif
Kol kas, atsiprašau už išsireiškimą, sudėtinga man jį įsigrūsti, iš kelinto karto tik pavyksta. Mačiau filmuke sakė, kad reikia vidutiniškai 3 ciklų priprasti. Bandysiu toliau ir žiūrėsiu, ar taps jis man priemone Nr.1, ar bus atsarginė tokiams atvejams, kai užklumpa užmiršus priemonių nusipirkt, ar, kaip rašiau, nesinori svetimuos namuos panaudotų išmetinėt...
Šiaip jau įtalpintas fizinio diskomforto jis man nekelia, tik psichologinį nedidelį. Išimti kur kas paprasčiau nei įdėti, ir neišsilaisto niekas, net jei ir artipilnis būna. Tik buvau supanikavus, kai jis man pasislinko ir ištraukt negalėjau blush2.gif Bet knygutėj parašyta, kaip raumenukų pagalba jį pastumti, lengvai pavyko smile.gif
Atsakyti
man buvo sunku įsidėt, kai abu šonus sulenkdavau (kaip instrukcijoj parodyta) Dar dedant išsiskleisdavo, tada vėl iš naujo ir pan. Pažiūrėjau youtube filmuką, kur kitaip sulenkia - vieną kraštą į vidinę pusę ispaudžia, tokia kaip tulpė gaunasi. Tas būdas man žymiai patogesnis ir greitesnis.
Atsakyti
QUOTE(Ezhiux @ 2008 11 16, 00:58)
turbūt čia aš ta vienintelė nelaimėlė, kuriai jis netinka  verysad.gif nu jau kelintas mm bandau įsidėt, bet iš karto pradeda mausti pilve  unsure.gif toks jausmas, kad man jis per platus, nors ėmiau dydį pagal rašomą rekomendaciją, t.y. gimdžiusioms  g.gif vnz., manau jis taip ir sudulkės pas mane lentynoj - o kaip gaila  verysad.gif


Bijau, kad tau, kaip ir man, tiesiog maudžia nuo jo.. Tik kad man maudžia ir nuo tamponų, ir apskritai skausmingos mėnesinės, ir tenka nuskausminamuosius gerti, tai pirmą dieną geriu, o paskui nebemaudžia. Pasitaiko, deja, ir taip...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 14, 14:11)
gal jungtis prie musu su Nep nori blush2.gif



o jūs jau dabar perkat? nu gal ir noriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezhiux @ 2008 11 15, 23:58)
turbūt čia aš ta vienintelė nelaimėlė, kuriai jis netinka  verysad.gif nu jau kelintas mm bandau įsidėt, bet iš karto pradeda mausti pilve  unsure.gif toks jausmas, kad man jis per platus, nors ėmiau dydį pagal rašomą rekomendaciją, t.y. gimdžiusioms  g.gif vnz., manau jis taip ir sudulkės pas mane lentynoj - o kaip gaila  verysad.gif

Taip, buten jus ir turejau galvoje. Man irgi reiktu didesnio, kaip gimdziusiai naturaliai. O kaip jums budavo su tamponais, ar jei juos naudodavote, pirkdavot pati didziausia didi? As visada pirkdavau didziausia. Mazesni man netikdavo, nes labai gausiai kraujuodavo. Ir mini tamponus pramusdavo...po pusvalandzio blink.gif Todel labai tikiuos, kad tiks man sitas isradimas. Beja dydis A labai mazai skirias nuo dydzio B g.gif
Papildyta:
QUOTE(-ciute- @ 2008 11 17, 10:58)
o jūs jau dabar perkat? nu gal ir noriu g.gif

Jo, laukiu jau to pirkimo. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 17 lapkričio 2008 - 16:16
Sveikos mergaitės,
jau pasirodė rinkoj visiškai ekologiški įklotai, skirti ir mėnesinių metu nešioti, ir kasdieniniai. Fantastiškas dalykas, patogu, švelnu, naudoti paprasta mirksiukas.gif , nealergizuoja ir po visko neteršia gamtos. Žodžiu, juos naudojant, jokių problemų su sąžine bigsmile.gif . Bet jų parduotuvėse negausit, nes jie platinami per tinklinį marketingą.
Atsakyti