Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Kriiste @ 2008 11 13, 20:50)
nezinau kiek tas skubiai, aisku noriu, bet del 20 Lt galiu kazkiek laukt, o tas nusidevejimas 2 metams - manau priklauso kiek devesi - juk viena savaite nesios - kita pora dienu blush2.gif

Man reiketu savaite blush2.gif Tai va, nezinau, nes mano ilgos ir gausios. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 13, 20:53)
Man reiketu savaite  blush2.gif Tai va, nezinau, nes mano ilgos ir gausios.  doh.gif  blush2.gif

va va del to ilgumo ir gausumo rupinuos cia, nes pirmas dienas vengiu ir is namu iseit, o cia garantijos gal geresnes g.gif
o tai kodel tada skaiciuoji kad 5 metams islaidos - man paketams iseina daugiau - tas keturgubas pakis vienam kartui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 13, 20:56)
va va del to ilgumo ir gausumo rupinuos cia, nes pirmas dienas vengiu ir is namu iseit, o cia garantijos gal geresnes g.gif
o tai kodel tada skaiciuoji kad 5 metams islaidos - man paketams iseina daugiau - tas keturgubas pakis vienam kartui blush2.gif

g.gif o jeigu netiks, vienai forumietei, skaitau netiko. Niekaip jo neisidejo, kaip supratau. Poto niekam nebus galima perleist unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 13, 20:59)
g.gif o jeigu netiks, vienai forumietei, skaitau netiko. Niekaip jo neisidejo, kaip supratau. Poto niekam nebus galima perleist  unsure.gif

o tamponu nesi bandzius? gal pagal tai galima sprest, as kazkaip tikiuos kad priprasiu doh.gif , o del perleidimo - tikiu kad jau neperleisi niekam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 13, 21:01)
o tamponu nesi bandzius? gal pagal tai galima sprest, as kazkaip tikiuos kad priprasiu doh.gif , o del perleidimo - tikiu kad jau neperleisi niekam schmoll.gif

naudoju, nakti tamponas + paketas pirma antra diena, veliau tik paketas. Gal tikrai pigiau iseitu, ir svariau, chigieniskiau, nemetyciau i siuksliu deze. Nes dabar paziurejes kiekvienas gali zinot ar man tos dienos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 13, 21:04)
naudoju, nakti tamponas + paketas pirma antra diena, veliau tik paketas. Gal tikrai pigiau iseitu, ir svariau, chigieniskiau, nemetyciau i siuksliu deze. Nes dabar paziurejes kiekvienas gali zinot ar man tos dienos  blush2.gif

man anksciau tas nebuvo labai aktualu - nes retai sutapdavo, kad tos dienos ir sveciai, bet kad jau sunui prades darytis greit idomu, tai kazkaip kompleksuot pradedu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 13, 21:09)
man anksciau tas nebuvo labai aktualu - nes retai sutapdavo, kad tos dienos ir sveciai, bet kad jau sunui prades darytis greit idomu, tai kazkaip kompleksuot pradedu blush2.gif

O galesit papasakot, kaip ten per Agneta uzsakyt, nes to niekad nesu dar dariusi unsure.gif Kad ko nepraleisciau, poto dar nemokesiu pasiimt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 13, 21:12)
O galesit papasakot, kaip ten per Agneta uzsakyt, nes to niekad nesu dar dariusi  unsure.gif Kad ko nepraleisciau, poto dar nemokesiu pasiimt  blush2.gif

tai ten kai susirinksim tryse - viena ims ir uzsakys, o ji pastu issius kiekvienai mirksiukas.gif , o koks jusu miestas?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 13, 21:23)
tai ten kai susirinksim tryse - viena ims ir uzsakys, o ji pastu issius kiekvienai mirksiukas.gif , o koks jusu miestas?

Vilnius.
Tuomet iki. Manau jis man patiks, jei zinoma neissipylines. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 13 lapkričio 2008 - 21:25
QUOTE(nep @ 2008 11 13, 21:24)
Vilnius.
Tuomet iki. Manau jis man patiks, jei zinoma neissipylines.  smile.gif

ok, tada abi da palaukim trecios mamytes thumbup.gif , gal prisijungs prie uzsakymo netrukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 13, 21:29)
ok, tada abi da palaukim trecios mamytes thumbup.gif , gal prisijungs prie uzsakymo netrukus blush2.gif

gerai, bet as galesiu tik pirmadieni antradieni prisijungt, nu gal sekmadieni vakare. Gal per savaitgali dar kas prisidetu. Ten turbut reiks pervest internetu pinigus pirma? Bijau, kad nesusigaudysiu blush2.gif Ir uz atsiuntima pastu kazkiek? Ar reiks gyvai atsiimt blush2.gif 4u.gif
Beja, youtube maciau kaip ji idet ir isimt parodyta. atrodo tikrai neblogas daiktas, tik keista, kotais nelabai populiarus, nieks nezino apie ji
Atsakyti
Nu va, perskaičiau visą forumą biggrin.gif apie JĮ ir filmuką pažiūrėjau ( http://www.youtube.c...h?v=Vfs3HydFkJU ) Gal ir reikės įsigyti kai vėl mmm prasidės, nes aš su tamponais tai labai gerai jausdavausi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 14 lapkričio 2008 - 11:47