Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Gal kur matet neseniai tokiu Vilniuj? 4u.gif
Atsakyti
Kokiu graziu yra botuku wub.gif ir kaip pagalvoju kaip si savaitgali man jie butu praverte dzipu ralyje per teslynus bristi ax.gif bet vis pagalvodavau kur as su jais eisiu doh.gif sekantis pirkinys-margieji,grazieji botai lotuliukas.gif
Atsakyti
idesiu pasirodyt savo guminius batus
DIESEL

user posted image
Atsakyti
taip dabar gerai su jais kai tokie oreliai jau 3 diene nesioju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Armando mamyte @ 2009 05 19, 09:51)
idesiu pasirodyt savo guminius batus
DIESEL

user posted image

Pas mane lygiai tokie pat wub.gif Is pradziu nusipirkau juodus, bet persigalvojau ir sekancia diena pasikeiciau i baltus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 18, 23:45)
Gal kur matet neseniai tokiu Vilniuj?  4u.gif


man irgi tai labai aktualu... gal kas galit isduot paslapty kur radot ar matet? uzmaciau "iki" visai grazus tik mazi dydziai... dar pameginsiu "senukus" aplankyt... o daugiau? rolleyes.gif
Atsakyti
tai nieks nematet? ax.gif
Atsakyti
As irgi labai noriu rudeniui guminiu biggrin.gif labai patiko zurnale "Zmones" kur Ingrida is 69, tai tie batai tokie trumpesni, noriu labai tokiu biggrin.gif veliau nepatingesiu nuskanuosiu foto, gal kas pasakys kur tokius mate wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Tranquility @ 2008 08 06, 15:28)
Aš tai siūlyčiau kerzus nusipirkti, aišku brangiau, bet ir šilta ir nešlapia ir autobuse niekas kojų nenumindys (priekyje metalas pirštus saugo  mirksiukas.gif  ) Ir gražu be abejo, nors dėl skonio nesiginčyjama  biggrin.gif


Nu kur jau cia grazu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(DKNight @ 2008 08 14, 21:39)

turiu tokius
user posted image



Kokie grazus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Armando mamyte @ 2009 05 19, 09:51)
idesiu pasirodyt savo guminius batus
DIESEL

user posted image



nebutu DIESEL wub.gif
Atsakyti
Kazkada buvo nemazai akropolyje Trend Express parduotuveje. Bet speju dabar ne sezonas tai sudetinga rasti
Atsakyti
Keliu temą į viršų su 100ąjį kartą besikartojančiu klausimu. biggrin.gif Prisireikė mirtinai botų, bet kur anksčiau užmatydavau - dabar nėra, nebent vaikiški, tiktų ir tokie, nes yra tikrai smagių, bet ne man jie su 40 dydžiu. doh.gif Žinau, kad yra Alandeko, bet už botus 130lt nei noriu, nei galiu mokėt.Žadu kitą savaitę kurią dieną palakstyt po visas galimas parduotuves, bet kažkaip mažai vilties, kad rasiu. Gal visgi kas užmatėt šiom dienom kur nors padorius botus ar žinot kur jie dažniausiai "bazuojasi"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Rūta_ @ 2009 07 24, 23:25)
Keliu temą į viršų su 100ąjį kartą besikartojančiu klausimu.  biggrin.gif Prisireikė mirtinai botų, bet kur anksčiau užmatydavau - dabar nėra, nebent vaikiški, tiktų ir tokie, nes yra tikrai smagių, bet ne man jie su 40 dydžiu.  doh.gif  Žinau, kad yra Alandeko, bet už botus 130lt nei noriu, nei galiu mokėt.Žadu kitą savaitę kurią dieną palakstyt po visas galimas parduotuves, bet kažkaip mažai vilties, kad rasiu. Gal visgi kas užmatėt šiom dienom kur nors padorius botus ar žinot kur jie dažniausiai "bazuojasi"?  g.gif


prisidedu prie klausimo 4u.gif Ir, Ruta, jei ka rastumet, gal pasidalintumet blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitute737: 27 liepos 2009 - 15:29