Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

mano ir paisekos beviltiskos sad.gif jei randu tj butinai 36 dydis .. o m an taip 37 reikia biggrin.gif palangoj vienus nu tokius super blend firmos radau ir tie 36 dyids. maximoj buvau macius bet tuo metu man ju nereikejo o v akai prireike neber .. o kazkaip uz guminius moket 145 kaip alandeko gaila gi ne kasdien nesiosiu... tai va
Papildyta:
va ir tokius Palangoj radus buvau tiko , bet noriu kazko margesnio smile.gif

QUOTE(Gabado @ 2008 08 07, 20:25)
user posted image

Aš turiu tokius smile.gif ir esu laaabai patenkinta  thumbup.gif
Šiaip realiai kiek čia teko matyt, tai labai nedaugėlis sužavėjo smile.gif
O šiuos dovanų man parvežė  4u.gif
Spalva realiai ryškiai rožinė smile.gif ech ta blykstė

Atsakyti
kaune,senamiesty,pries LITHUANIKOS parde yra thumbup.gif
Atsakyti
NA MACIAU NEBLOGU WALKINGE KAUNO AKROPOLI, BET BEL;IKE TIK MAZUTES ISMIEROS , O MANO PEDELE NE IS MAZUJU doh.gif ...
NA SIAIP DAR MACIAU KAUNO URMO BAZEJE VIENA PARDUOTUVE BUVO TEN KUR RAUDONASIS PASAZAS, TEN BUVO SPECIALI ZUKLES PARDUOTUVE IR BUVO VISOKIU IR JUODU IR ZALIU IR MARGU...O KITA PARDE IR URME TEN EINANT LINK SANITEXO , MAN ATRODO TOJ PACIOJ RAMPOJ KUR SANITEXAS ANTRAS SANDELYS NUO DAINAVOS PLIKLINIKOS, NA TEN SIAIP TUOS KAL;IOSUS IR PRO VITRINA IS LAUKO GALIMA PASTEBETI...
TIK VA VIENAS JU MINUSAS KAD KALIOSAI LABAI JAU JIE SUNKUS, O MAN NORETUSI KAD JIE TOKI LENGVUCIAI BUTU, KAD GALETUM KAIP PLUNKSNELE SKARIDYTI ( NORS TOLI GRAZU TAI TURBUT NIEKADA NEBUS schmoll.gif )
Atsakyti
user posted image
biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Burberry
user posted image
Atsakyti
Maniskiai 4u.gif

user posted image

user posted image

ax.gif sian papirkau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 09 03, 19:03)
Maniskiai  4u.gif


user posted image

ax.gif  sian papirkau  thumbup.gif



Gražu thumbup.gif Kur papirkai??
Aš šituos buvau įsitaisius- siunčiausi, bet per maži buvo, teko išparduotuvėn leist verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruda lape: 03 rugsėjo 2008 - 20:26
Tų įdėtų guminukų Kaune yra Senamiestyje, netoli Lituanicos batų parduotuvės. Aš pirkau neseniai paskutinius nuotraukoje, su ružavom gėlytėm.
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2008 09 03, 21:26)
Tų įdėtų guminukų Kaune yra Senamiestyje, netoli Lituanicos batų parduotuvės. Aš pirkau neseniai paskutinius nuotraukoje, su ružavom gėlytėm.


Ir kiek man zinoma urmo bazej, tiksliai negaliu pasakyti kur, nes ne is Kauno esu ax.gif Imetu guminiu nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 09 03, 19:03)
Maniskiai  4u.gif
ax.gif  sian papirkau  thumbup.gif

Labai mieli 4u.gif
Atsakyti
Tema mirus, o juk per lietu taip fainai su graziais guminukais 4u.gif
Atsakyti
reiks rudeniui tokius uzsipirkti wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti