Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE
Kur jus Šurikas buvot su savo lentele anksciau


Na, šitą lentelę jau senai į šią temą buvau idėjęs. smile.gif

QUOTE
Dabar specialiai pasimatavau savo Hunterius per blauzda, tai 41 cm. Nelabai atitinka lenteleje pateiktus duomenis


Hmz, o čia aulą matavot iš batų išorės ar vidaus?

QUOTE
Pagal Šuriko lentelę, mano blauzda turėtų būt pats tas, bet aš dar ir kojinių noriu, tai jaučiu, kad geriau nerizikuot ir imt tuos adjustable...


Iš gamintojo puslapio http://www.hunter-boot.com, cituoju: "Do I need to order a size bigger than I take in a shoe?

No, we recommend that you purchase the same size as you take in a shoe as they do allow for wearing thicker socks."

Stenly, ale gražūs juodi Hunter'iai wink.gif
Atsakyti
Ačiū, Šurikai drinks_cheers.gif

Reiktų pasižiūrėt ir pasimatuot Stenly Hunter'ius, bet tik dėl to važiuot po darbo iki Vilniaus g.gif Stenly, Kaune nebūnat? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2010 08 08, 17:38)
Ačiū, Šurikai  drinks_cheers.gif

Reiktų pasižiūrėt ir pasimatuot Stenly Hunter'ius, bet tik dėl to važiuot po darbo iki Vilniaus  g.gif  Stenly, Kaune nebūnat?  biggrin.gif

deja Kaune nebunu smile.gif
Šurikai, matavau aula is isores per diametra.
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2010 08 08, 16:38)
Ačiū, Šurikai 

Prašom wink.gif

QUOTE(stenly @ 2010 08 08, 17:20)
Šurikai, matavau aula is isores per diametra.

Išorinis visada bus didesnis, todėl reikia vidinio aulo ismatavimų, ir jis tikrai turėtų būti panašus kaip ir toj lentelėje

Šian va buvau Ukmergės g. maximoj, ten antram aukšte, avalynės skyriuje yra visas guminių batų kampelis biggrin.gif
Tai va, mačiau ten buvo mėlynos ir ružavos spalvos Hunterių kopijos, vienus buvau paėmęs, tai išmiera buvo 38, visų nežiūrėjau(užkompleksavau, vistik moteriški biggrin.gif ), bet gal ten ir didesnių dydžių buvo. Vat, tundra aš, pamiršau kainą pažiūrėt sad.gif bet turbūt kokie 40-60 lt.
Blyn būtų buvę tamsiai mėlynos spalvos ir 42 išmieros tie botai, imčiau tongue.gif

Taip pat dar reikėtų pažiūrėti Ukmergės g. Big'e.

Jei nesunku, aplankykit kas, šias maximas, pažiūrėkit kainas ir dydžius wink.gif

P.S. Kuo botų aulai aukštesni ir siauresni, tuo dailesnės jūsų kojytės tongue.gif wink.gif
Na, o palinkėjimui, tai daug daug balų ir tešlynų/purvynų, linksmų akimirkų ir gerų nuotaikų dėvint guminius batus! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šurikas: 09 rugpjūčio 2010 - 12:31
QUOTE(Šurikas @ 2010 08 09, 13:29)
Jei nesunku, aplankykit kas, šias maximas, pažiūrėkit kainas ir dydžius wink.gif

P.S. Kuo botų aulai aukštesni ir siauresni, tuo dailesnės jūsų kojytės tongue.gif wink.gif



drinks_cheers.gif tikra tiesa.

o del kainu ir parduodamu dydziu tikrai butu super jei kas parasytu...
Atsakyti
Gal galetumet patarti, koki dydi pasirinkti, imsiu Hunter original gloss, pagal lentele tureciau rinktis 3 dydi, bet bijau kad nebutu per trumpi pedai. Visada nesioju 37 dydi. unsure.gif
Atsakyti
Kodėl 3? Pagal mane turėtumėt 4 imti.
Atsakyti
Na pamatavus blauzda, labiau tiktu 3 dydis, nes blauzdos apimtis beveik 35cm. Kazin dydziai ar visiskai atitinka, jei taip tada tikrai 4 reikia imti. smile.gif
Atsakyti
Jūs ne blauzdą, o pėdą matuokit... 3 dydis atitinka 36. O blauzda juk dar su džinsais ir kojine aptempta bus... Aš nešioju 38, matavausi 5, tai kaip tik buvo.
Atsakyti
Nė karto nemėginau pirkti tų guminių, bet šiaip gražu pažiūrėti, sakykit - o ne šalta su jais? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 08 22, 22:12)
Jūs ne blauzdą, o pėdą matuokit... 3 dydis atitinka 36. O blauzda juk dar su džinsais ir kojine aptempta bus... Aš nešioju 38, matavausi 5, tai kaip tik buvo.


Aciu, dabar tikrai zinosiu, kad 4 dydi reikia imti. Tiesiog norejau isitikinti del dydziu, kad neapsirikciau, vis gi jie nera labai pigus. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(linxmutia @ 2010 08 22, 22:18)
Nė karto nemėginau pirkti tų guminių, bet šiaip gražu pažiūrėti, sakykit - o ne šalta su jais?  g.gif  ax.gif


As irgi galvoju, bet manau kad nebus salta, nes yra visokiu kojiniu specialiu botams, tada tikrai neturetu buti salta . Ir kojos nors tikrai neperslaps, kas buna su kai kuriais zieminiais batais.
Atsakyti
QUOTE(Koko Chanel @ 2010 08 22, 22:52)

As irgi galvoju, bet manau kad nebus salta, nes yra visokiu kojiniu specialiu botams, tada tikrai neturetu buti salta . Ir kojos nors tikrai neperslaps, kas buna su kai kuriais zieminiais batais.


Na nusipirksiu, o jei ką grybavymui pravers blush2.gif
Atsakyti