Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(kakava @ 2010 07 19, 19:51)
ačiū  drinks_cheers.gif jau senokai į Hunter'ius žiūrėdama varvinu seilę ir vis laukiu geresnių laikų  biggrin.gif kaip ir gaila už botus tiek mokėt, bet kita vertus, paskutiniu metu labai pasiteisina man, kad geriau vienas geras daiktas, nei pigių šmutkių pilni kampai.. tad gal po algos  biggrin.gif dabar vyksta žvalgyba  lens.gif

Zinoma, pritariu drinks_cheers.gif
Beje, Hunteriai dar ir patogus, kiek gali butu patogus botai rolleyes.gif biggrin.gif Jie siauri, na, bent man tai didziulis pliusas, nes mano kojos kudos, pedos siauros. Buvau parsisiuntus Diesel botus - gal ir grazus, stilingi, bet nepaejau su jais doh.gif Ziauriai nepatogus, peda viduj makaluojas, smukcioja nuo kojos doh.gif Taip pat Guess turejau - isvis nekokybiski pasirode schmoll.gif
Zodziu, nutariau imti pavyzdi is skandinavu - renkuosi kokybe ir klasika, t.y. Hunterius thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 07 24, 09:05)
Yra Vilniuj ishparduotuve, kur pardavineja jojiko tipo botus [tokio tipo, kai miratess pirkti ir kaip tavo imesti].Kianuoja 130 lt. O jau kur tiksliau tai galetu vilnietes pasakyt smile.gif


Nebeišeis jau... Pirmadienį išvažiuoju...
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 07 24, 09:56)
Zinoma, pritariu  drinks_cheers.gif
Beje, Hunteriai dar ir patogus, kiek gali butu patogus botai  rolleyes.gif  biggrin.gif Jie siauri, na, bent man tai didziulis pliusas, nes mano kojos kudos, pedos siauros. Buvau parsisiuntus Diesel botus - gal ir grazus, stilingi, bet nepaejau su jais  doh.gif Ziauriai nepatogus, peda viduj makaluojas, smukcioja nuo kojos  doh.gif Taip pat Guess turejau - isvis nekokybiski pasirode  schmoll.gif
Zodziu, nutariau imti pavyzdi is skandinavu - renkuosi kokybe ir klasika, t.y. Hunterius  thumbup.gif  biggrin.gif


Dabar net sunerimau, mano blauzda ne pati kūdžiausia biggrin.gif galvoju ar yra tikimybė, kad Hunter'iai bus per siauri?? unsure.gif o gal geriau tada imti tuos, kur reguliuojasi apimtis per blauzdą g.gif
Atsakyti
Šian mačiau Maximoj visai dailias Hunterių kopijas
Tik kad spalvų pasirinkimas skurdokas-barbiška riooožinė ir tamsiai mėlyna
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2010 08 01, 10:24)
Dabar net sunerimau, mano blauzda ne pati kūdžiausia  biggrin.gif galvoju ar yra tikimybė, kad Hunter'iai bus per siauri??  unsure.gif o gal geriau tada imti tuos, kur reguliuojasi apimtis per blauzdą  g.gif

Galit imti tuos trumpesnius - jie platesni per blauzda. O ilgi gana siauri unsure.gif Mano blauzdos kudos - man super, vos vos tik lieka laisvos vietos. Su stambesne kojyte gali but nepatogu arba isvis kojos neikisit g.gif unsure.gif

QUOTE(reeva @ 2010 08 01, 16:45)
Šian mačiau Maximoj visai dailias Hunterių kopijas
Tik kad spalvų pasirinkimas skurdokas-barbiška riooožinė ir tamsiai mėlyna

Kopija, deja, ir lieka kopija rolleyes.gif As tikrai nesusigundyciau schmoll.gif Geriau jau pigesni, bet ne kieno nors kopijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 02 rugpjūčio 2010 - 12:50
As penktadieni jau gausiu savo Hunterius klasikinius juodus, pagalvojau, sumokesiu, bet jau turesiu daikta thumbup.gif Tik po Vvaivos komentaru isties sunerimau, kad tik nebutu per siauri doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stenly: 02 rugpjūčio 2010 - 22:37
Neturėtų... Kiek mačiau realiai, tas aulas tikrai neatrodo siauras... Kad ilgas - tai faktas. Gal dar priklauso nuo kojos dydžio, nes pastebėjau, kad kuo mažesnis dydis, tuo siauresnis ir aulas būna.
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 08 02, 12:49)
Galit imti tuos trumpesnius - jie platesni per blauzda. O ilgi gana siauri  unsure.gif Mano blauzdos kudos - man super, vos vos tik lieka laisvos vietos. Su stambesne kojyte gali but nepatogu arba isvis kojos neikisit  g.gif  unsure.gif
Kopija, deja, ir lieka kopija  rolleyes.gif As tikrai nesusigundyciau  schmoll.gif Geriau jau pigesni, bet ne kieno nors kopijos  ax.gif


Vat kažkaip norisi tų ilgesnių ir jau net beveik palaidojau mintį turėti Hunterius verysad.gif na nėra mano ta blauzda labai labai stora biggrin.gif bet neramu, juk pirkčiau netu, tad pasimatuot negaliu... unsure.gif

QUOTE(stenly @ 2010 08 02, 22:36)
As penktadieni jau gausiu savo Hunterius klasikinius juodus, pagalvojau, sumokesiu, bet jau turesiu daikta thumbup.gif Tik po Vvaivos komentaru isties sunerimau, kad tik nebutu per siauri doh.gif


Stenly, būk gera, papasakok paskui kas ir kaip drinks_cheers.gif

QUOTE(micefee @ 2010 08 02, 23:15)
Neturėtų... Kiek mačiau realiai, tas aulas tikrai neatrodo siauras... Kad ilgas - tai faktas. Gal dar priklauso nuo kojos dydžio, nes pastebėjau, kad kuo mažesnis dydis, tuo siauresnis ir aulas būna.


Gal dar nuo modelio priklauso g.gif
Atsakyti
Taigi, prieš perkant Hunter'ius žiūrėkit dydžių lentelę:

user posted image

Susirandat reikiamą išmierą (žiūrit į EU size, bet pirksit pagal UK size), toliau žiūrit į "Calf width" - blauzdos apimtis. Pasiimat "metrą"(ar kaip ten ta medžiaginė liniuotė vadinasi) atsimatuojat blauzdas (tik prieš matuojantis blauzdas, užsimeskit džinsus ar kelnes, kad blauzda 100% tilptų į Hunterius) ir vualia, jei tiek dydis tiek blauzdos išmatavimai atitinka, galit drasiai pirkt smile.gif

O aš rudeniop ar pavasarop, turėsiu progos paganyti akis į gražias vilniečių kojytes smile.gif
tongue.gif
Atsakyti
Gavau savo Hunter botus siandien ir prasoviau su dydziu doh.gif Paemiau UK7, nesioju siaip 39-40, reikejo imti UK6, bet man jie per blauzda labai platus, o jau buvau sunerimus, kad bus per siauri smile.gif Kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif

Kur jus Šurikas buvot su savo lentele anksciau biggrin.gif
Dabar specialiai pasimatavau savo Hunterius per blauzda, tai 41 cm. Nelabai atitinka lenteleje pateiktus duomenis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stenly: 08 rugpjūčio 2010 - 14:37
QUOTE(stenly @ 2010 08 08, 14:32)
Gavau savo Hunter botus siandien ir prasoviau su dydziu doh.gif Paemiau UK7, nesioju siaip 39-40, reikejo imti UK6, bet man jie per blauzda labai platus, o jau buvau sunerimus, kad bus per siauri smile.gif Kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif

Kur jus Šurikas buvot su savo lentele anksciau biggrin.gif



stenly, kokius būtent ėmėt Hunter'ius? Pardavinėsit? biggrin.gif mano dydis UK7 cool.gif Kaip šiaip, ar patogūs? Tokie, kaip tikėjotės?

Pagal Šuriko lentelę, mano blauzda turėtų būt pats tas, bet aš dar ir kojinių noriu, tai jaučiu, kad geriau nerizikuot ir imt tuos adjustable...

Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2010 08 08, 15:40)
stenly, kokius būtent ėmėt Hunter'ius? Pardavinėsit?  biggrin.gif mano dydis UK7  cool.gif  Kaip šiaip, ar patogūs? Tokie, kaip tikėjotės?

Pagal Šuriko lentelę, mano blauzda turėtų būt pats tas, bet aš dar ir kojinių noriu, tai jaučiu, kad geriau nerizikuot ir imt tuos adjustable...

jau idejau i skelbimu lenta, siaip labai smagus, labai noreciau pasikeisti i vienu dydziu mazesnius ax.gif
Atsakyti