Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(VVaiva @ 2010 07 19, 10:15)
As buvau Crocs botus parsisiuntus, bet mano kojai jie netiko  schmoll.gif Mano peda siaura, blauzda plona, o Crocsai platus - ir per peda, ir per blauzda. Vyrui, dukrytei pirkau, tai super - abu nesioja patenkinti  biggrin.gif
As pati Hunter gerbeja - turiu vienus ilgus, iki keliu. Mano kojai jie pats tas - siauri ir labai patogus. Dabar laukiu dar vienu, kitokios spalvos ir trumpesniu  wub.gif


VVaiva, gal išduotumėt paslaptį iš kur užsisakinėjat Hunter'ius? 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Širdis verkia, kaip noriu šių, bet negaliu sau leisti tokios sumos už... botus. o tie visai paprasti hunteriai man nelabai..
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 19 liepos 2010 - 14:43
QUOTE(kakava @ 2010 07 19, 14:56)
VVaiva, gal išduotumėt paslaptį iš kur užsisakinėjat Hunter'ius?  4u.gif  drinks_cheers.gif

Is UK mirksiukas.gif Vienus pirkau ASOS, dabar uzsisakiau is Mandmdirect tokius fainus ruzavus wub.gif Dar siltas specialias kojines jiems turiu - rudeni labai pravercia thumbup.gif

QUOTE(Puikiausioji @ 2010 07 19, 15:42)

Situ noreciau wub.gif Superiniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 19 liepos 2010 - 16:09
bet kad kaina jų 140svarų, ir tai 60svarų kaip už botus man daug, nors jei labai patiktų imčiau, bet tik ne 140 doh.gif O tas kojines asos irgi mačiau, gražiai atrodo.
Atsakyti
Vis dairausi elegantiškų, juodų botų, kad tiktų ir prie sijono ir palto elegantiškesnio, bet niekur nėr. Visur kažkoks margumynas, ir spalvos baisokos. doh.gif
Gal kuri užmatėte kur? Lietuvoj ar UK? Pasidalinkit info smile.gif Kaina būt gerai, kad iki kokių 200lt būtų.
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 07 19, 16:09)
Is UK  mirksiukas.gif Vienus pirkau ASOS, dabar uzsisakiau is Mandmdirect tokius fainus ruzavus  wub.gif Dar siltas specialias kojines jiems turiu - rudeni labai pravercia  thumbup.gif


ačiū drinks_cheers.gif jau senokai į Hunter'ius žiūrėdama varvinu seilę ir vis laukiu geresnių laikų biggrin.gif kaip ir gaila už botus tiek mokėt, bet kita vertus, paskutiniu metu labai pasiteisina man, kad geriau vienas geras daiktas, nei pigių šmutkių pilni kampai.. tad gal po algos biggrin.gif dabar vyksta žvalgyba lens.gif
Atsakyti
Va čia tai grožis. wub.gif

user posted image
Atsakyti
aš vis dar pavydžiu tai merginai,kuriai kuistuke radau Hunterius už 10lt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 07 23, 23:02)
aš vis dar pavydžiu tai merginai,kuriai kuistuke radau Hunterius už 10lt laugh.gif


Aš irgi pavydžiu, bet dar labiau pavydžiu jos rastų jojiko batų ir pati labiau nei Hunterių užsinorėjau šitų. wub.gif Bet kaina kokia... Griūk negyvas. Doleriais kiek hunteriai litais kainuoja. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 07 23, 22:58)
Va čia tai grožis.  wub.gif

Tokie labai panašūs bent jau Kaune Thomas Philipps yra dvejos poros, tik dydžiai vaikiški - 36 biggrin.gif
Atsakyti
Mhm,turiu riūūūūūžavus botus ir man gerai biggrin.gif
Jokių Hunterių ir jokių tobulų jojimo batų niekam nepavydžiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 07 23, 23:04)
Aš irgi pavydžiu, bet dar labiau pavydžiu jos rastų jojiko batų ir pati labiau nei Hunterių užsinorėjau šitų.  wub.gif Bet kaina kokia... Griūk negyvas. Doleriais kiek hunteriai litais kainuoja.  biggrin.gif



Yra Vilniuj ishparduotuve, kur pardavineja jojiko tipo botus [tokio tipo, kai miratess pirkti ir kaip tavo imesti].Kianuoja 130 lt. O jau kur tiksliau tai galetu vilnietes pasakyt smile.gif
Atsakyti