Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Kaip tokie?

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 04 birželio 2010 - 01:20
QUOTE(micefee @ 2010 06 04, 01:19)
Kaip tokie?

user posted image user posted image


man nesamone tokie smile.gif nors esu kerzu megeja
Atsakyti
Sveikos botų mėgėjos

Prasti botai

pirkau iš ebay daugiau nei prieš metus tokius pat. Suskilinėjo jau 6 vietose, šlapia būna ne tik lauke, bet ir viduj smile.gif Taip, kad jei norit keletą metų panešiot patariu rinktis kitokius mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano svajone siuo metu Westwood Melissa botukai smile.gif Noreciau arba visai juodu arba kreminiu su juodu banteliu smile.gif Atrodo lengviau pritaikomi prie sukneliu ir elegantishkesnes aprangos nei ilgi botai smile.gif Tik ziurint i kaina tai itariu, kad jei ir turesiu tai laabai negreit smile.gif Gal kinieciai nukopijuos hihihi.gif

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Neatsisakyciau ir guminiu t-bar aukstakulniu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 23 birželio 2010 - 19:38
QUOTE(GinCherry @ 2010 06 23, 20:37)


Grazuoliai wub.gif Dar is Westwood guminuku sitie man patinka

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo macabee: 27 birželio 2010 - 15:47
user posted image

Man tai dar ir šitie labai.Buvau radus kažkokioj parduotuvėj kopiją už 8 svarus,bet kažkaip nedrąsu gumines balerinkes pirkt biggrin.gif

O Gin įdėti botai tai iš vis tobulybė wub.gif
Atsakyti
Tos balerinkės ir basutės tai nesąmonė, kam reikalingi guminiai batai jeigu jie neatlieka pagrindinės savo funkcijos, t.y. neapsaugo nuo vandens? ax.gif O GIN įdėti visai dailūs, lengviau priderinami nei paprasti botai, bet vis tiek man ta forma dar nėra tobula. blush2.gif
Atsakyti
nors šią vasarą nėra kaip lakstyti su botais, bet jau pradedu apie rudenį galvoti. Turėjau kelis, ir abeji suskilo vieni dovanoti, tai nežinau iš kur, bet niekur nemačiau LT tokių,tai įtariu,kad parvežė draugė. O kiti štai tokie

http://www.barratts....04_890_0092.jpg

dabar dairausi naujų, tuos juodus dar pasiklijavau ir žadu nešioti, atrodo super ir prie suknelių. Minusas, kad sunkūs ir nugarėlė nebuvo pastiprinta kaip hunterių. Akis užkliuvo už crocsų botų, ką apie juos manot?
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 07 17, 14:40)
Akis užkliuvo už crocsų botų, ką apie juos manot?

Aš irgi apie šiuos galvoju - lengvi, spalvos tokios normalios, derinamos. Bet kaina man labai nepatinka, dar iki vasaros pabaigos pataupius ir hunterius panašiai nusipirkt galima ax.gif
Atsakyti
kad normali ta kaina, 40$ g.gif aisku lietuvoj uz 169lt tikrai neapsimoka pirkt, bet as va galvoju siustis
Atsakyti
surizikavau ir įsigijau, kadangi tikrai reikalingas man apavas, tai vis tik nuomonę crocsų link nusvėrė jų lengvumas( vienas batas nė 300g nesveria, kai anie juodi beveik 900g vienas batas) ir garantija, kad nebijos šalčio. Man guminiai ir vasarą ir žiemą patinka per pliurzes terliotis. Žiūrėsim, kaip jie elgsis. Spalvytę raudoną šį kartą išsirinkau, reikės skėtį pasiderinti smile.gif Lauksime daugiau crocsuotų mergikių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 18 liepos 2010 - 22:09
QUOTE(Akrilik @ 2010 07 17, 14:51)
Aš irgi apie šiuos galvoju - lengvi, spalvos tokios normalios, derinamos. Bet kaina man labai nepatinka, dar iki vasaros pabaigos pataupius ir hunterius panašiai nusipirkt galima ax.gif

As buvau Crocs botus parsisiuntus, bet mano kojai jie netiko schmoll.gif Mano peda siaura, blauzda plona, o Crocsai platus - ir per peda, ir per blauzda. Vyrui, dukrytei pirkau, tai super - abu nesioja patenkinti biggrin.gif
As pati Hunter gerbeja - turiu vienus ilgus, iki keliu. Mano kojai jie pats tas - siauri ir labai patogus. Dabar laukiu dar vienu, kitokios spalvos ir trumpesniu wub.gif
Atsakyti