Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Nusipirkau Laimos stilių, pamačiau ten Hunterius tai dabar "labai" reikia.
Tik kol atsiųs... O gi reikia dabar lotuliukas.gif

Įtariu, kad nusipirksiu Maximoj pigius, kol užsisakysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2010 03 23, 13:29)
Kurios turit, galit pakomentuot - ar tie pigesni batukai vandens nepraleidžia?  4u.gif


Pernai nusipirkau pigius (apie 30 lt) botus, ilgiau pavaikščiojus - kojos drėgnos. Neseniai įsigijau Hunterius - ir patogu, ir kojos sausos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 03 31, 12:17)
Kurie gražesni?


Juodi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gyga @ 2010 04 03, 00:00)
Pernai nusipirkau pigius (apie 30 lt) botus, ilgiau pavaikščiojus - kojos drėgnos. Neseniai įsigijau Hunterius - ir patogu, ir kojos sausos thumbup.gif

Nu aš iš maximos irgi gal už 30lt pirkau, nu man ir patogūs jie, ir neperšlampa biggrin.gif
O micefee dailesni juodi, bet tik todėl, nes drugelių ir visokių panašių nemėgstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Title @ 2010 04 03, 17:59)
Nu aš iš maximos irgi gal už 30lt pirkau, nu man ir patogūs jie, ir neperšlampa biggrin.gif



Man irgi niekas nešlampa smile.gif
Atsakyti
Nors daug kas pasisakė už juodus, kažkaip pradedu mąstyti, kad niūrią, lietingą dieną spalvoti daug smagesni būtų. ax.gif Na, bet kol pirksiu, dar yra laiko apsispręsti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 03 balandžio 2010 - 21:13
Gal kuri zinot, kurios firmos guminukai labiau tinka plonesnei blauzdai. kazkaip su visis atvipusiais nelabai kaip atrodyciau...
Atsakyti
na, pvz hunteriu nuo dydzio blauzdos apimtis 37-38 cm lyg, o vagabondu 35
tai mano tikrai neplonos blauzdos i vagabondus ikisau vos vos, tai plonai blauzdai grazu turetu buti.
rockfish, tai panasiai kaip hunteriu plotis
Pasimatuokit savo blauzda ir siaip visu firmu normaliu blauzdos ismatavimai surasyti.

aij, maciau tuos ugg kur pries pora psl buvo gyvai, tai na man neypatingai kazkaip kai ant kojos jie, na, jeigu vertinti ne kaip botus, o sniego batus, tai grazu.

Atsakyti

gal ka sudomins tokie CHOOKA grazuoliai? drinks_cheers.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliene77: 08 balandžio 2010 - 09:49
Naujo modelio Hunteriai:

user posted image

Čia į kojines nekreipiam dėmesio. hihihi.gif

user posted image

Kaina 145 svarai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 13 balandžio 2010 - 12:06
vau wub.gif tokių tai norėčiau thumbup.gif
Atsakyti
o aš išvaikčiojau pusę batų parduotuvių ir nerandu gražių ir kuklių botų už nedidelę kainą doh.gif gal žinot, ar matėt, kur mirksiukas.gif
Atsakyti