Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

as irgi norejau pati siustis hunterius, ti i LT 30 svaru doh.gif beveik tiek pat kiek patys batai su akcija
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2010 03 29, 09:26)
uz abi gavosi apie 600lt.  smile.gif

swoon.gif
cia jau daugoka
Atsakyti
O galbut yra hunteriu gerbeju, pirkusiu sau vaikiskus hunterius ? Pvz. vaikisku 6 dydi ?
Atsakyti
Na ir aš galiu pakomentuot hunterius, pirkau tuos kur nesireguliuoja. Mano koja 38,5 tai 6 dydis man didelis, nešiot galima, bet.. manau 5 būtų buvęs geriau. siunčiausi iš ebay, mokėjau 55 svarus, siuntimas nemokamas. pardavėjas
Šiaip gražiai ant kojos žiūrisi, mano pėda nėra iš siaurų ir blauzdos ne plonos, bet jie platoki, teisingai anksčiau pakomentuota, kad čia visgi botai.
Atsakyti

user posted image
gal ka tokie sudomins? US 8,5 dydzio.... blush2.gif rasykit man i AZ rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2010 03 30, 18:26)
Na ir aš galiu pakomentuot hunterius, pirkau tuos kur nesireguliuoja. Mano koja 38,5 tai 6 dydis man didelis, nešiot galima, bet.. manau 5 būtų buvęs geriau. siunčiausi iš ebay, mokėjau 55 svarus, siuntimas nemokamas. pardavėjas
Šiaip gražiai ant kojos žiūrisi, mano pėda nėra iš siaurų ir blauzdos ne plonos, bet jie platoki, teisingai anksčiau pakomentuota, kad čia visgi botai.


aciu, uz pasidalinima, dabar tikrai zinosiu, kad i mazesne puse reik imti, tikriausiai ju dydis jau ir su kojine ir ta botu imaute paskaiciuotas, o kokia spalva siunteisi, ar blizgius? jei blizgius, tai ar labai blizga? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2010 03 30, 22:22)
aciu, uz pasidalinima, dabar tikrai zinosiu, kad i mazesne puse reik imti, tikriausiai ju dydis jau ir su kojine ir ta botu imaute paskaiciuotas, o kokia spalva siunteisi, ar blizgius? jei blizgius, tai ar labai blizga? biggrin.gif


As buvau juodus blizgius parsisiuntusi,jie atrode kaip lakuoti bateliai kad buna, tokie efektingi wub.gif
Atsakyti
Aš jau išsirinkau, kokius sau botus pirksiu, kai tik pinigų turėsiu. ax.gif Iškart kai gausiu, būūūtinai pasirodysiu!
Atsakyti
Kurie gražesni?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 31 kovo 2010 - 11:17
man tai juodi grazesni
Atsakyti
Micefee, oho kokie gražūs bigsmile.gif Labai greitai pinigo atsirado laugh.gif
Aš imčiau juodus, nes pati turiu ryyyyškiai rožinius botus, tai kartais truputį keistai jaučiuosi unsure.gif Ir sunkiau priderint prie aprangos.
Bet šie abeji superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrilik @ 2010 03 31, 12:22)
bigsmile.gif Labai greitai pinigo atsirado laugh.gif


Tai dar neperku, svajoju tik. blush2.gif biggrin.gif

Man juodi irgi atrodo praktiškesni... Tik kažkaip bais nenoriu juodų, botai smagūs turi būti. Bet rožinė... Bijau jos. Nors antrų raštas gražesnis - drugeliai, gėlytės. wub.gif
Atsakyti