Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Deimantukas kiek kainavo Hunteriai?
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 03 26, 18:52)
As ka tik gavau Kamik firmos botus  wub.gif Patys patogiausi botai, kokius esu matavusis..  bigsmile.gif Pries tai visas vilniaus parduotuves aplaksciau beieskodama botu  ax.gif Tai tokiu patogiu kaip Kamik dar nebuvau avejusi..
Va tokie:  ax.gif
user posted image

oho kokie grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 03 26, 17:52)
As ka tik gavau Kamik firmos botus  wub.gif Patys patogiausi botai, kokius esu matavusis..  bigsmile.gif Pries tai visas vilniaus parduotuves aplaksciau beieskodama botu  ax.gif Tai tokiu patogiu kaip Kamik dar nebuvau avejusi..
Va tokie:  ax.gif
user posted image


Labai platūs atrodo, nebent jūsų pėda ne siaura.. ir nelabai patinka, kad nosys riečiasi..
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 27 kovo 2010 - 15:45
QUOTE(Šurikas @ 2010 03 26, 16:19)
Štai kokią dydžių lentelę siūlo wikipedia:
http://upload.wikime...dult-en.svg.png

o čia vat pačio gamintojo išmatavimų lentelė Hunter botams:
user posted image


aciu, zinau tas lenteles, prie kiekvieno modelio hunter duoda, tik man baisu, kad pedai gali buti platus doh.gif gaila, kad lt negalima pasimatuoti ir kad nuolaidiniu buna tik blizgiu, o matiniai ir huntress nesu dar jokiu nuolaidu uzmacius.

Atsakyti
QUOTE
man baisu, kad pedai gali buti platus

na blogiausiu atveju užsimausi storesnę kojinę, o kokia pas jus išmera?

aš tai va kokius suradau, na bent jau man tai gražūs. Kaip ir Hunteriai taip ir šitie gaminami iki 47 išmeros, t.y. tinka ir vyrams ir moterims:

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Brangūs chalieros smile.gif bet kadanors... wink.gif
Atsakyti
As HUNTER'ius pirkau 39,pati nesioju 38-39,bet man jie per dideli buvo ir su padeliu ir vilnone kojine,smukcioja,aulas ju platokas,cia juk botas:) o siaip jie superiniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(BEVEIK TOBULA @ 2010 03 27, 16:02)
oho kokie grazus wub.gif

grazuciai:) drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://www.targetwho...e-new-346-p.asp

Stai tokius, mano 39 dydis ir man jie geri , nera platus, nors ir mano koja siaura.
Uzsakinejau is sio psl, tik ilgokai laukem, nes ir vyras emesi sau tokius pat. tai laukem dydzio kol atsiras.
Atsakyti
QUOTE(Egliene77 @ 2010 03 25, 21:14)
maciau Traku gatves parduotuvelej, priesais Mickeviciaus biblioteka:)
Papildyta:

taigi cia tie patys, kur skelbiu.lt skelbiasi:) graziai atrodo tik nuotraukose, realybej jie tokie "serpatrebni".....



QUOTE(Šurikas @ 2010 03 25, 23:01)
Taip, ir aš tą patį pastebėjau, kad tie patys "veikėjai".
Šiaip šie botai vadinasi Evercreatures, googlėję įvedę "Evercreatures wellies" pamatysit kaip realiai atrodo. Šiaip visai neblogi turėtų būt. Bet vienspalviai Hunteriai vistiek solidžiau atrodo wink.gif


Kokie dar veikejai ? Nelabai supratau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2010 03 28, 19:43)
http://www.targetwho...e-new-346-p.asp

Stai tokius, mano 39 dydis ir man jie geri , nera platus, nors ir mano koja siaura.
Uzsakinejau is sio psl, tik ilgokai laukem, nes ir vyras emesi sau tokius pat. tai laukem dydzio kol atsiras.

Apie 300lt gavosi, siuntimas nepigus 38 svarai uz dvi poras...
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2010 03 29, 07:45)
Apie 300lt gavosi, siuntimas nepigus 38 svarai uz dvi poras...

jei uz dvi poras g.gif ,uz Hunterius manau liuks thumbup.gif kaina
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2010 03 29, 10:45)
jei uz dvi poras  g.gif ,uz Hunterius manau liuks  thumbup.gif kaina


uz abi gavosi apie 600lt. smile.gif
Atsakyti