Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(benyte @ 2010 03 26, 00:28)
Klaidzioma po interneta, netycia radau Chanel guminukus tongue.gif . Atrodo thumbup.gif

http://www.efashions...ry.php?id=11390

http://www.efashions...ry.php?id=11391

aga, elegantiski tokie thumbup.gif alia tada jau prie botuku reiktu derinti visa kita garderoba, o ne atvirksciai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2010 03 26, 00:15)
turiu siuos UGG guminukus - nerealiai faini, patogus, su naturaliu kailiuku, issitraukia vidpadukas. kuris irgi kailinis, kojoms siluma garantuota  wub.gif jokios dregmes ir siluma - fantastika  biggrin.gif

user posted image

o, super, tokie visai saunus, ir svarbiausia - silti.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(benyte @ 2010 03 26, 00:28)
Klaidzioma po interneta, netycia radau Chanel guminukus tongue.gif . Atrodo thumbup.gif


Man tai pasityčiojimas iš batų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 03 26, 01:15)

kokie faini bigsmile.gif
Atsakyti
Na jei man kas prieš tris metus būtų pasakęs kad aš eisu į darbą su botais, tai umn.gif umn.gif būčiau sakiusi nesąmonė, bet šiais metais buvau priversta nusipirkti botus ir kai nueini iki darbo sausomis kojomis tai fantastika ir jau nekreipi dėmesio gražu ar ne, svarbu kad patogu
Atsakyti
Gavau, Hunter botus, tai patogumo neispasakyto, jei kam aktualu emiau 6uk dydi, nesiodama 39. tiko.
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2010 03 26, 14:25)
Gavau, Hunter botus, tai patogumo neispasakyto, jei kam aktualu emiau 6uk dydi, nesiodama 39. tiko.


is kur siunteisi, as laikausi dar vos vos, nes del dydzio neapsisprendziu ir del blauzdos plocio
o 39 tavo tikras 39? nebuna, kad kartais 38 dydi perki?
nes mano pusinis dydis ir siaura peda, baisu, kad tas i didesniaja puse dydis per platus pedai bus...
Atsakyti
QUOTE
Gavau, Hunter botus, tai patogumo neispasakyto, jei kam aktualu emiau 6uk dydi, nesiodama 39. tiko.

Jei nepaslaptis, kokios spalvos? įdėk nuotrauką smile.gif
QUOTE
is kur siunteisi, as laikausi dar vos vos, nes del dydzio neapsisprendziu ir del blauzdos plocio o 39 tavo tikras 39? nebuna, kad kartais 38 dydi perki? nes mano pusinis dydis ir siaura peda, baisu, kad tas i didesniaja puse dydis per platus pedai bus...

Štai kokią dydžių lentelę siūlo wikipedia:
http://upload.wikime...dult-en.svg.png

o čia vat pačio gamintojo išmatavimų lentelė Hunter botams:
user posted image
Atsakyti
As ka tik gavau Kamik firmos botus wub.gif Patys patogiausi botai, kokius esu matavusis.. bigsmile.gif Pries tai visas vilniaus parduotuves aplaksciau beieskodama botu ax.gif Tai tokiu patogiu kaip Kamik dar nebuvau avejusi..
Va tokie: ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 03 26, 17:52)
As ka tik gavau Kamik firmos botus  wub.gif Patys patogiausi botai, kokius esu matavusis..  bigsmile.gif Pries tai visas vilniaus parduotuves aplaksciau beieskodama botu  ax.gif Tai tokiu patogiu kaip Kamik dar nebuvau avejusi..
Va tokie:  ax.gif
user posted image

Oho wub.gif labai grazuciai.
kur pirkot?kiek kainavo? kiek laiko lauket? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2010 03 26, 17:23)
Oho wub.gif  labai grazuciai.
kur pirkot?kiek kainavo? kiek laiko lauket? rolleyes.gif


Uzsisakinejau is Amazon.com (Is viso apie 180lt isejo. Laukiau beveik 3 sav.), bet ir kitur ju yra ax.gif Ir kitokiu spalvu dar yra, bet as norejau juodu, ir tokiu ale lakuotu blush2.gif Siaip pirkinuku esu patenkinta, ziuresiu tik kaip nesiosis blush2.gif
Va kitokios spalvytes:
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
tai lauksime atsiliepimu, ar gerai nesiuojasi.
irgi sau ieskau, tokiu"klasikiniu" botu
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2010 03 26, 17:44)
tai lauksime atsiliepimu, ar gerai nesiuojasi.
irgi sau ieskau, tokiu"klasikiniu" botu


Gerai skamba klasikiniai botai lotuliukas.gif
Atsakyti