Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(DKNight @ 2008 08 14, 21:39)
as kai gyvenu mieste kur pastoviai lietus lyja, tai botai nepamainomi. Siandien irgi su jais varinejau ir labai dziaugiausi, nes taip dave lietus, kad gatves skendo  doh.gif nesioju ir prie sukneliu, ir dzinsus i vidu susikisus, ir prie sortu...
turiu tokius
user posted image
o noriu dar tokiu  smile.gif
user posted image


Kur ir uz kiek pirkai savo margus guminius? Super wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
paskaitinėjau apie šiuos spalvingus botus, jų kainas ir pagalvojau--o gi pas mus, miesto turguj, stovi diedžiokas ir prekiauja kaliošais ir laaaabai fainais margais botais smile.gif su varlytėm, su rožėm, su rombais, žodžiu, kaip kada smile.gif tik suprantu, kad čia jam ne biznis--nelabai kas tuos margus perka. Kai puskė pirko "varliškus", tai baisiai nudžiugo, sakė atsivežė pabandymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 08 21, 17:38)
Kur ir uz kiek pirkai savo margus guminius? Super  wub.gif


as pirkau juos ne Lietuvoje, Barratts parduotuveje..(lyg ir taip rasosi g.gif )o mokejau visai nedaug...iki 15svaru man atrodo unsure.gif
Atsakyti
As irgi labai noreciau botu wub.gif ,nes jau antra karta suslampa mano kojytes. Tik is kur juos gauti? Siauliuose. help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2008 08 21, 22:36)
Sveikos smile.gif
paskaitinėjau apie šiuos spalvingus botus, jų kainas ir pagalvojau--o gi pas mus, miesto turguj, stovi diedžiokas ir prekiauja kaliošais ir laaaabai fainais margais botais smile.gif su varlytėm, su rožėm, su rombais, žodžiu, kaip kada smile.gif tik suprantu, kad čia jam ne biznis--nelabai kas tuos margus perka. Kai puskė pirko "varliškus", tai baisiai nudžiugo, sakė atsivežė pabandymui  biggrin.gif


As pati turguj pirkau pries metus berods, kai dar pardese nebuvo. Suplojau 35Lt lotuliukas.gif Siaip i miesta su jais neinu, bet aplink namus su vaiku po balas braidyt, i gamta ar i renginius ant zoles, jei lietinga, vaziuot pats tas.

QUOTE(terranova @ 2008 08 22, 09:08)
As irgi labai noreciau botu  wub.gif ,nes jau antra karta suslampa mano kojytes. Tik is kur juos gauti? Siauliuose.  help.gif  help.gif


Radai ko cia help.gif Per batu parduotuves pereik ir tikrai ne vienoj pamatysi ax.gif Netgi Rimi maciau geletus kazkada biggrin.gif
Papildyta:
Galu gale, gi is ebay gali parsisiust ne is namu neisieidama bigsmile.gif
Atsakyti

Galu gale, gi is ebay gali parsisiust ne is namu neisieidama bigsmile.gif
[/quote]


is ebay nusiziurejau labai fainus botus, bet man jie kainuotu virs 300 Lt doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 08 22, 09:42)
is ebay nusiziurejau labai fainus botus, bet man jie kainuotu virs 300 Lt  doh.gif  schmoll.gif


O as fainus nusiziurejau iki 100LT ax.gif
Va-
user posted image

va-
user posted image

arba va-
user posted image
Ir issirink tu, kad gudrus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 22 rugpjūčio 2008 - 08:50
Nera is ko pasirinkti LT parduotuvese, arba visai ju nera g.gif Senukuose tik dvieju rusiu spalvoti guminiai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zaRAza @ 2008 08 22, 09:44)
O as fainus nusiziurejau iki 100LT ax.gif


Gal gali linka imesti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(terranova @ 2008 08 22, 09:08)
As irgi labai noreciau botu  wub.gif ,nes jau antra karta suslampa mano kojytes. Tik is kur juos gauti? Siauliuose.  help.gif  help.gif

Dviese stojam į paieškas mirksiukas.gif nors po kolkas visos paieškos bevertes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(terranova @ 2008 08 22, 09:08)
As irgi labai noreciau botu  wub.gif ,nes jau antra karta suslampa mano kojytes. Tik is kur juos gauti? Siauliuose.  help.gif  help.gif


yra jyske, yra domojextroj, daar yra Tilzej esancioje Walking( jei nemaisau pavadinimo, nebrangiu batu pardej, esamcioj netoli silversicio(atrodo), ju ten yra net su kailiu.
Domoextroj ir jyske modeliai tokie pat, tik dydziu jyske didesnis pasirinkimas ir kaina mazesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koma: 22 rugpjūčio 2008 - 15:17
QUOTE(Koma @ 2008 08 22, 16:16)
yra jyske, yra domojextroj, daar yra Tilzej esancioje Walking( jei nemaisau pavadinimo, nebrangiu batu pardej, esamcioj netoli silversicio(atrodo), ju ten yra net su kailiu.
Domoextroj ir jyske modeliai tokie pat, tik dydziu  jyske didesnis pasirinkimas ir kaina mazesne.

jyske maciau,bet man nepatiko doh.gif ,o i walking uzeisiu kaiptik maciau dabar ten nuolaidos. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2008 08 22, 16:04)
Dviese stojam į paieškas  mirksiukas.gif nors po kolkas visos paieškos bevertes  schmoll.gif



Užeikit į lilonija smile.gif ten kiek maciau buvo smile.gif po to PC "brukline" maciau rumboj ar kur tokius vienus gana neblogus, tik jau senokai smile.gif
Nu walkinge irgi yra, bet man jie jau taip nelabai.. doh.gif
Atsakyti