Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(BEVEIK TOBULA @ 2010 03 23, 11:04)
PS.Sian skaiciau apie HUNTERius,tai pasirodo jie ranku darbo ir viena pora uztrunka padaryti savaite blink.gif nezinojau biggrin.gif  4u.gif


Skaičiau šitą neseniai ir aš drinks_cheers.gif

Man irgi reikia šitų botų g.gif biggrin.gif Su šuniu iki miško per tokius orus nueit neįmanoma doh.gif Reikia man jų būtinai biggrin.gif Tik nežinau, kur pirkt g.gif Už botus kelių šimtų gaila, reikės maximose pasižiūrėt. Kurios turit, galit pakomentuot - ar tie pigesni batukai vandens nepraleidžia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2010 03 23, 12:29)
Skaičiau šitą neseniai ir aš  drinks_cheers.gif

Man irgi reikia šitų botų  g.gif  biggrin.gif  Su šuniu iki miško per tokius orus nueit neįmanoma  doh.gif  Reikia man jų būtinai  biggrin.gif  Tik nežinau, kur pirkt  g.gif  Už botus kelių šimtų gaila, reikės maximose pasižiūrėt. Kurios turit, galit pakomentuot - ar tie pigesni batukai vandens nepraleidžia?  4u.gif


Turiu iš maximos botus už 19 lt., tikrai vandens nepraleidžia, ėjau per balas specialiai, kad išbandyti thumbup.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdene @ 2010 03 23, 14:23)
Turiu iš maximos botus už 19 lt., tikrai vandens nepraleidžia, ėjau per balas specialiai, kad išbandyti  thumbup.gif  thumb_yello.gif


Nu ir tiks tada man su šuniuku lakstyt biggrin.gif Paskui gal ir mandresnius su laiku rasiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 22, 23:33)
Trumpesni jie nei įprastiniai tie, ar man tik foto atrodo?  smile.gif

Na specialiai as pirkau trumpesnius.
Atsakyti
as ir buvau maciusi juos internetineje parduotuveje,graziai ir dailiai atrode 4u.gif ,kaina apie 40 svaru ,is to tinklalapio nesiute i LT,arba kaina siuntimo zveriska doh.gif (apie 30svaru ,gerai nepamenu) reikejo jiems laiska rasyti ir tartis ar sius blink.gif
Atsakyti
gal kas matete 42 dydzio botu ?moterisku
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2010 03 25, 21:23)
gal kas matete 42 dydzio botu ?moterisku

maciau Traku gatves parduotuvelej, priesais Mickeviciaus biblioteka:)
Papildyta:
QUOTE(maja7 @ 2010 03 25, 17:17)
Va cia facebooke radau neblogus reklamuoja.

http://www.facebook.com/?ref=home#!/pa...42210401?ref=nf

Butinai pirksiu tokius thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

taigi cia tie patys, kur skelbiu.lt skelbiasi:) graziai atrodo tik nuotraukose, realybej jie tokie "serpatrebni".....
Atsakyti
Gal kas matet ar Vilniaus akropolio maximoj yra spalvotu botu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gwendolyn @ 2010 03 25, 23:01)
Gal kas matet ar Vilniaus akropolio maximoj yra spalvotu botu? ax.gif


yra
Atsakyti
QUOTE
taigi cia tie patys, kur skelbiu.lt skelbiasi:) graziai atrodo tik nuotraukose, realybej jie tokie "serpatrebni".....


Taip, ir aš tą patį pastebėjau, kad tie patys "veikėjai".
Šiaip šie botai vadinasi Evercreatures, googlėję įvedę "Evercreatures wellies" pamatysit kaip realiai atrodo. Šiaip visai neblogi turėtų būt. Bet vienspalviai Hunteriai vistiek solidžiau atrodo wink.gif
Atsakyti
turiu siuos UGG guminukus - nerealiai faini, patogus, su naturaliu kailiuku, issitraukia vidpadukas. kuris irgi kailinis, kojoms siluma garantuota wub.gif jokios dregmes ir siluma - fantastika biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Klaidzioma po interneta, netycia radau Chanel guminukus tongue.gif . Atrodo thumbup.gif

http://www.efashions...ry.php?id=11390

http://www.efashions...ry.php?id=11391
Atsakyti