Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 22, 16:46)
Man tai nedailūs  unsure.gif


Taigi sakau aplink namus, o ne i baliu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Title @ 2010 03 20, 20:10)
Malena, manau tikrai turėtų dar būt, nors aš jau senai pirkau, bet dar visai nesenai buvau užmačius juos.



QUOTE(reeva @ 2010 03 20, 22:25)
aš prieš kokias tris savaites dar mačiau tokių,kaip titlės


neber verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 03 22, 11:41)
Mergičkos, labas  4u.gif
Papirkau aš tuos cheap botus, na, už 50Lt, bet dabar turiu bėdą: kojos viduj drėksta, panašiai, kaip rankos guminėse pirštinės, kai namų ūkio darbus dirbant  blink.gif  blink.gif Jei valandžikei apsiaunu, tai dar nieko, bet jei ilgiau pavaikštau, tai...  schmoll.gif


Man kojos nedregsta, viskas normaliai thumbup.gif gal delto, kad is vidaus yra prisiuta medziaga ir padukas toks minkstas idetas smile.gif
Beje, siandien mieste pastebejau nemazai merginu su spalvotais botais, visai graziai ziurisi smile.gif
Atsakyti
Sveikos jūsų visų labai gražūs guminiai batukai, tai ir aš nesusilaikiau ir nusipirkau iš mūsų milimos maximos thumbup.gif
Štai mano batukai:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2010 03 22, 20:57)
Sveikos jūsų visų labai gražūs guminiai batukai, tai ir aš nesusilaikiau ir nusipirkau iš


Trumpesni jie nei įprastiniai tie, ar man tik foto atrodo? smile.gif
Atsakyti
Pirkau botus pernai "Ermitaže" už 30 Lt, nes labai reikėjo mokslams (archeologiniams kasinėjimams). O dabar, žiūriu, Vilniuj nemažai panų su tokiais pačiais kaip mano vaikšto, tai manau ir į miestą išlysiu su jais kada, o vasarą vėl ir į perkasą tiks varyt thumbup.gif . Tik va kas keista, užėjau į vieną parduotuvėlę Trakų gatvėje (čia Vilniuje), tai mano guminukai tie patys ermitažiniai kainuoja 50 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2010 03 22, 23:00)
Pirkau botus pernai "Ermitaže" už 30 Lt,  Tik va kas keista, užėjau į vieną parduotuvėlę Trakų gatvėje (čia Vilniuje), tai mano guminukai tie patys ermitažiniai kainuoja 50 lt  doh.gif

Niu taigis krizė, dabar viskas brangsta lotuliukas.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2010 03 23, 01:07)
Niu taigis krizė, dabar viskas brangsta  lotuliukas.gif  doh.gif  biggrin.gif


Nebūtinai, kad krizė, o tiesiog skiriasi ermitažo kainos ir tos parduotuvytės biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites,kur Kaune galima nusipirkti vienspalvius,juodus arba tamsiai rudus botus uz koki 50lt.?

ar maximose yra vienspalviu bigsmile.gif

aciu 4u.gif

PS.Sian skaiciau apie HUNTERius,tai pasirodo jie ranku darbo ir viena pora uztrunka padaryti savaite blink.gif nezinojau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BEVEIK TOBULA @ 2010 03 23, 13:04)
Mergaites,kur Kaune galima nusipirkti vienspalvius,juodus arba tamsiai rudus botus uz koki 50lt.?

ar maximose yra vienspalviu bigsmile.gif

aciu 4u.gif

PS.Sian skaiciau apie HUNTERius,tai pasirodo jie ranku darbo ir viena pora uztrunka padaryti savaite blink.gif nezinojau biggrin.gif  4u.gif

yra vienspalvių, bet ne juodų ir ne rudų (bent jau aš tokių nemačiau). Yra avietinių, žydrų/mėlynų, chaki. Yra juodų su akį nerėžiančiais ornamentais.
Atsakyti
QUOTE(Dilgele @ 2010 03 23, 13:10)
yra vienspalvių, bet ne juodų ir ne rudų (bent jau aš tokių nemačiau). Yra avietinių, žydrų/mėlynų, chaki. Yra juodų su akį nerėžiančiais ornamentais.

aisku yra visokiu,tik netokiu kokiu noriu biggrin.gif aciu mirksiukas.gif

gal kas mate kur juodus ar rudus nebrangius?gal kokiam yske galetu buti? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 03 22, 10:41)
Mergičkos, labas  4u.gif
Papirkau aš tuos cheap botus, na, už 50Lt, bet dabar turiu bėdą: kojos viduj drėksta, panašiai, kaip rankos guminėse pirštinės, kai namų ūkio darbus dirbant  blink.gif  blink.gif Jei valandžikei apsiaunu, tai dar nieko, bet jei ilgiau pavaikštau, tai...  schmoll.gif
Ar kuriai nors kilo tokių bėdų ir kaip jas sprendžiat? Gal, sakau, tie brangesni botai su medžiagyte viduj, tai ir kojos nedrėskta?  unsure.gif


as planuoju saviskius (kai atsius) nesioti su vilnone kojine ax.gif Tada turetu neprakaituoti kojos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Irėja @ 2010 03 20, 16:16)


vakar tokius maciau Akropolyje, Salamander batu parduotuveje (tik i kaina neatkreipiau demesio)
Atsakyti