Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Va mano tie maximiniai botai, kur minėjau kažkada, kad yra ir atvirkštinių baltiem su juodu variantui biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labai gražūs. wink.gif
Atsakyti
user posted image

vakar nusipirkau tokius. galėtų greičiau atkeliaut. verkiant reikia tokiu oru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2010 03 20, 17:16)
user posted image

vakar nusipirkau tokius. galėtų greičiau atkeliaut. verkiant reikia tokiu oru smile.gif

Kokie gražūs thumbup.gif Iš kur užsisakei, kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(zvejys @ 2010 03 20, 16:20)
Kokie gražūs  thumbup.gif Iš kur užsisakei, kiek kainavo?

iš Ebay. 25 svarai su siuntimu. foto tai gražūs. įdomu, kaip realiai atrodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2010 03 20, 17:16)
user posted image

vakar nusipirkau tokius. galėtų greičiau atkeliaut. verkiant reikia tokiu oru smile.gif

swoon.gif Koks grožis! Kažin per kiek laiko ateis g.gif Kokį dydį nešiojat ir kokį ėmėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betule: 20 kovo 2010 - 17:24
Title,labai grazus,ar dar tokiu yra?
Atsakyti
Malena, manau tikrai turėtų dar būt, nors aš jau senai pirkau, bet dar visai nesenai buvau užmačius juos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Title: 20 kovo 2010 - 19:33
QUOTE(Betule @ 2010 03 20, 17:22)
swoon.gif Koks grožis! Kažin per kiek laiko ateis  g.gif Kokį dydį nešiojat ir kokį ėmėt?

39 nešioju. ėmiau 6 (UK).
Atsakyti
aš prieš kokias tris savaites dar mačiau tokių,kaip titlės
Atsakyti
Sveikos merginos parduodu,Hunter gloss juodus 39 dydzio,270lt ,vilniuje.Buvo pirkti sau bet per dideli verysad.gif
nuotraukytes neiseina ideti,galiu mail'u atsiust ar AZ:)

Papildyta:
Stai si tuos
http://www.skelbiu.l....php?id=7851244
Papildyta:
smile.gif argi jie nenuostabus
Atsakyti
QUOTE(ernyte @ 2010 03 20, 23:33)
Sveikos merginos parduodu,Hunter gloss juodus 39 dydzio,270lt ,vilniuje.Buvo pirkti sau bet per dideli verysad.gif
nuotraukytes neiseina ideti,galiu mail'u atsiust ar AZ:)

Papildyta:
Stai si tuos
http://www.skelbiu.l....php?id=7851244
Papildyta:
smile.gif argi jie nenuostabus


as apie hunterius mastau, tik bijau su dydziu prasauti, nesioju 37-38, bijau, kad 38 bus dideli, gal gali parasyti, kaip tau per dideli sitie? kaip per blauzda? koks tavo blauzdos plotis ir kaip ten ziurisi?smile.gif
Atsakyti