Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

aistuliaa, ko jūs pykstat iš karto? norėjau pasakyti, kad tenai nenešioja, o man, Jums ar kuriai kitai nešioti ar nenešioti tik jai ir spręsti. Man pvz. būtų įdomu, kad pakomentuotų pastaruoju metu buvusios kituose didžiuosiuose miestuose doh.gif bet žiūriu, kad jei tik parašai, kad vienur ar kitur yra taip, iš karto suprantama kaip gyrimasis ar savo nuomonės piršimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2010 03 13, 21:18)
aistuliaa, ko jūs pykstat iš karto?


nepykstu aš tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2010 03 13, 20:58)
žinot merginos, vakar po savaitės grįžau iš Paryžiaus, tai ten nemačiau nei vienos su tokiais spalvotais botais  g.gif  buvo tik nemažai nešiojančių ilgus juodus, žemakulnius botus su truputį aukštesne priekine dalimi, bet nei vienų spalvotų  g.gif nors kita vertus pilnos JAV internetinės parduotuvės tų spalvotųjų  g.gif

Mano pirma reakcija buvo tokia pati, pagal jus "piktai" sakau - tai ką? Jūs gal į Afriką nuvažiuokit ir grįžus iškelkit klausimą kokio velnio mes čia tuos kailinius ir paltus nešiojam? Mano supratimu žmonėms aprangą turėtų diktuoti oro sąlygos, o ne tai, kaip rengiasi visai kitoj klimato juostoj esančios merginos mirksiukas.gif Man apskritai keista, kad į Lietuvą daugiausia priveža kiaurai leidžiančių ir lietaus bijančių batų. Botus nusipirkus dar yra tikimybė, kad galėsi mėgautis komfortu laugh.gif Ir su spalvom čia viskas ok - tik juoda būtų nuobodu.
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2010 03 13, 19:58)
žinot merginos, vakar po savaitės grįžau iš Paryžiaus, tai ten nemačiau nei vienos su tokiais spalvotais botais  g.gif  buvo tik nemažai nešiojančių ilgus juodus, žemakulnius botus su truputį aukštesne priekine dalimi, bet nei vienų spalvotų  g.gif nors kita vertus pilnos JAV internetinės parduotuvės tų spalvotųjų  g.gif


g.gif O mano drauge gyvena Londone, tai ten labai daug kas avi wellington, hunter botus, kurie tikrai pasizymi spalvu gausa ir rastu ivairove thumbup.gif
Atsakyti
o man imponuoja, kaip Prancuzijoj vaiksto tongue.gif nes butent sutampa su mano norais ir botu grazumo isivaizdavimu, i gamta mielai rinkciausi spalvingus, kaip kazkuri cia panele parsisiunte rozinius su zaliu ir paveiksliuku, bet tiesiog uzteks man ir vienos poros kokiu graziu vienspalviu, greiciausiai juodu, tik kokiu idomesniu.
o oro salygos tikrai menkiau lemia nei musu norai ir musu stilius ir siaip grazumo supratimas ir prioritetai- grazumas ar patogumas ir praktiskumas- as renkuosi tai kas grazu, nors ir ne itin praktiska butu.
Ir tokiu ispudziu pasidalinimas kaip kas kur vaiksto, kas kam grazu ar nelabai labai sveikintinas, kad ir kaip butu nepriimtinas.

Renkames toliau drinks_cheers.gif
ir giriames pirkiniais rolleyes.gif
Atsakyti
gyvenu Norvegijoj, cia luzta lentynos nuo botu ir topas dbr -su raisteliais ir ilgi,iki pat keliu wink.gif as vakar varinejau su savo spalvotais 4u.gif cia mat nelabai kas ziuri ka tu apsiredes,tai nedaug kas pastebejo,kad as su botais lotuliukas.gif beje Panevezietes,botu yra masinu turguj ir bazese po 35lt tikrai grazus -rusiski thumbup.gif seip pas kiekviena norvege yra botai ir po kelias poras,seip jie pakankamai brangus cia.vakar tycia pazejau vaikiski paprasti botai nuo 60lt,o tie jau sustresni,su rastais,raisteliais nuo 100lt iki 400lt blush2.gif doh.gif nu tik Norgej gali but tokios kainos ! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(123OPA @ 2010 03 13, 23:30)
g.gif  O mano drauge gyvena Londone, tai ten labai daug kas avi wellington, hunter botus, kurie tikrai pasizymi spalvu gausa ir rastu ivairove  thumbup.gif


as pries pusantro men. buvau londone, tai nemaciau nei vienos angles su botais rolleyes.gif (gal tada dar buvo ne botu sezonas) Bet, buvau sutikus vilniuje grupele angliu, tai visos su hunteriais lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kuri gali pagelbeti atsisiusti kokius guminius botus is internetiniu psl?
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2010 03 18, 21:59)
gal kuri gali pagelbeti atsisiusti kokius guminius botus is internetiniu psl?


Tai skelbimu skyrelyje yra tarpininkes, kurios uzsakineja is ivairiu internetiniu parduotuviu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2010 03 13, 19:58)
žinot merginos, vakar po savaitės grįžau iš Paryžiaus, tai ten nemačiau nei vienos su tokiais spalvotais botais  g.gif  buvo tik nemažai nešiojančių ilgus juodus, žemakulnius botus su truputį aukštesne priekine dalimi, bet nei vienų spalvotų  g.gif nors kita vertus pilnos JAV internetinės parduotuvės tų spalvotųjų  g.gif


Prieš porą dienų grįžau iš Kopenhagos, tai irgi su spalvotais botais nei vienos nemačiau, bet su vienspalviais Hunteriais - labai daug. Turėjau galimybę įvertinti kaip atrodo vienspalviai Hunteriai ir nusprendžiau, kad su spalvotais daug smagiau. ax.gif
Atsakyti
Italijoj Hunteriai irgi populiarus. Vienspalviai ant pakylos truputi. Pati nusipirkau juodus auksu ispaisytus uz 15 eu, anksciau kainave 50. Siaip nera kad daug kas vaiksciotu, ypac su spalvotais, bet ir lietingu dienu mazai cia.smile.gif)Aisku kokioj Venecijoj tai patys populiariausi batai.smile.gif
Atsakyti
Wow, vakar, šiandien ryte...
Nu bet tai klausykit, Jūs duodat vaizdų. wink.gif
Tik spėjau dairytis, o jau kokios gražios kojos. Belenkaip išmarginti, išornamentuoti guminiai. Tiesą pasakius, šiandien grįžtant namo po baliaus būtent spalvoti guminiai(karameliniai, burbery stiliaus, juodai balti išmarginti ir t.t.) pakėlė nuotaiką(na žinoma ir gražios merginos juos avinčios.) - atsigavau, kavą geriu. tongue.gif

Ačiū Jums, labai gražU-uuuuuuuuu wink.gif

Kalbant apie Hunter'ius, pigiau 40 svarų el-parduotuvėse neradau. Taip pat yra visokios jų replikos dvigubai pigesnės, Tayberry, Town & Country, Lowther, bei spalvingieji Evercreatures.
Atsakyti