Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(Sophi @ 2010 03 06, 18:40)
Tie kulnai - visiškas nesusipratimas doh.gif Kad būtų pilnapadžiai - taip, o dabar tikrai schmoll.gif

na zinot kiek zmoniu tiek ir nuomoniu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 03 05, 20:02)
Sveikos ir aš užsigeidžiau botų, va tokius nužiūrėjau, kvepiančius braškėmis hihihi.gif  :

user posted image

Bet nenori jų siųsti į LT verysad.gif , tai nubėgau į maxima ir paprastus bordinius nusipirkau, dabar laukiu "pliūrzos"  lotuliukas.gif  blink.gif

O ten pat amazon ir kojinių, ir įdėklų yra ir jų nesiunčia, nu...  gun_bandana.gif jiems ką, gaila?


man irgi sitokie faini, tik as apie sokoladinius masciau smile.gif
user posted image
bet jeigu nesiuncia, tai taip jiems ir reikia smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif šiandiena ir aš žiūrinėjausi botus, nors man ši mada ir nelabai, bet manau maloniau bus sausomis kojomis vaikštinėti blush2.gif tai apėjau visą akro, taugely vietų dar tik dėliojo.. man labiausiai į akis krito maximoje ir tik 50 lt. ax.gif tai tikriausiai tokius ir griebsiu.. g.gif
Atsakyti
man ant kuliuko tai irgi kazkokia nesamone doh.gif schmoll.gif o pati ieskau juodu su baltom gelem wub.gif gal kuri kazkur matet?
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 03 07, 19:20)
man ant kuliuko tai irgi kazkokia nesamone doh.gif  schmoll.gif o pati ieskau juodu su baltom gelem wub.gif gal kuri kazkur matet?

Aš maximoj nusižiūrėjau baltus su jodom smulkiom gėlėm. Atvirkštinis variantas gal irgi yra, tik nepastebėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiukas86 @ 2010 03 07, 19:44)
Aš maximoj nusižiūrėjau baltus su jodom smulkiom gėlėm. Atvirkštinis variantas gal irgi yra, tik nepastebėjau smile.gif

Yra yra atvirkštinis. Mano tokie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Title @ 2010 03 07, 19:54)
Yra yra atvirkštinis. Mano tokie smile.gif



irgi maximoj pirkai? bigsmile.gif kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 03 07, 20:20)
man ant kuliuko tai irgi kazkokia nesamone doh.gif  schmoll.gif

Na isivaizduok, pvz. man uz 30 m., as dirbu kontorini darba, nesioju kostiumelius ir pan.klasikinius rubus ir as save isivaizduoju tik su platformą ar kulniuku (dzinsai darbe buna tik penktadieniais smile.gif ) na kaip as eisiu prie sijono ir juodu pedkelniu su zemakulniais, tiksliau bekulniais, "traktoriniais" botais g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@V@N@: 07 kovo 2010 - 21:08
QUOTE(S@V@N@ @ 2010 03 07, 22:06)
Na isivaizduok, pvz. man uz 30 m., as dirbu kontorini darba, nesioju kostiumelius ir pan.klasikinius rubus ir as save isivaizduoju tik su platformą ar kulniuku (dzinsai darbe buna tik penktadieniais smile.gif ) na kaip as eisiu prie sijono ir juodu pedkelniu su zemakulniais, tiksliau bekulniais, "traktoriniais" botais g.gif  lotuliukas.gif


Nueiti iki darbo ir darbe užsidėti batelius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 03 07, 20:02)
irgi maximoj pirkai? bigsmile.gif kiek kainavo? ax.gif

Na tie kurie buvo išdėlioti tai 50 kainavo.
Atsakyti
Siandien buvau mindaugo maximoje, tai botu kainos 39.99lt
Bet nenuspirkau - pabijojau, kad visas miestas su vienodais vaikscios doh.gif O as noriu kazko isskirtinesnio ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti