Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

wou kokie sitie su rutuliais faini ir dar ant kulniuko bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovė*: 06 kovo 2010 - 00:15
O as ant kuniuko guminiu batu visai nepriapzystu unsure.gif

Nu niekaip man jie patrauklus neatrodo.
Atsakyti
Botai su kulnais tai tikrai kažkas nenormalaus..
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 03 05, 20:02)
Sveikos ir aš užsigeidžiau botų, va tokius nužiūrėjau, kvepiančius braškėmis hihihi.gif  :

user posted image

Bet nenori jų siųsti į LT verysad.gif , tai nubėgau į maxima ir paprastus bordinius nusipirkau, dabar laukiu "pliūrzos"  lotuliukas.gif  blink.gif

O ten pat amazon ir kojinių, ir įdėklų yra ir jų nesiunčia, nu...  gun_bandana.gif jiems ką, gaila?

Aš tokius dukriukui nupirkau "Batų kalne" labai faini ir kvepiantys guminukai, o suaugusiems tai net nežiūrėjau , gal irgi yra g.gif
Atsakyti
Tu ala Burberry maciau ana savaite Mindaugo Maximoj mirksiukas.gif
Atsakyti
o as guminiu kaip tik nenesioju vien todel, kad ploksti - negaliu be kulno vaikscioti, net tapkes pas mane su kulnu:smile.gif)
o tuos guminius su kulnais tikrai nusipirkciau. tik klausimas - kur???
o labai nerealiu guminiu ploksciapadziu su gelem, vaivorykstem, ir kitokiais rutuliukais juostelem zirniukais yra Traku g. parduotuvej "Mados svetaine".
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2010 03 06, 10:50)
Tu ala Burberry maciau ana savaite Mindaugo Maximoj mirksiukas.gif


Dėkavoju iš visos širdies 4u.gif 4u.gif
Buvau tik Koralų Maximoj, bet ten vienetai belikę. Gal Mindaugo rasiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurora11: 06 kovo 2010 - 17:15
QUOTE(Dovė* @ 2010 03 06, 00:13)
wou kokie sitie su rutuliais faini ir dar ant kulniuko  bigsmile.gif

Tie kulnai - visiškas nesusipratimas doh.gif Kad būtų pilnapadžiai - taip, o dabar tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Aha as irgi nesuprantu kas tuose kulnuose gero..Jauciu labai slidu su jais butu..ir kazin ar jie patys ne is gumos pagaminti. Jei taip tai nuokritis tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 03 06, 18:14)
Buvau tik Koralų Maximoj, bet ten vienetai belikę. Gal Mindaugo rasiu  bigsmile.gif


Karoliniškių maximoje niekada nieko nebūna lotuliukas.gif
Mindaugo maximoje mačiau nemažai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 06 kovo 2010 - 22:03
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 03 05, 21:02)
Sveikos ir aš užsigeidžiau botų, va tokius nužiūrėjau, kvepiančius braškėmis hihihi.gif  :


Gerai, kad ir nesiuntė į LT, padas negražus labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo lijo @ 2010 03 05, 13:31)
Mergaites, jus turbut ne apie ta parduotuve Traku gatveje kalbate... Nu as pirkau uz 65 Lt, brangesniu nemaciau ir dydziu buvo ivairiu.. Ji yra sekancios durys po karoliuku parduotuves einant desineje puseje nuo pylimo sankryzos. Turi viena vitrinini langa ir jame kaliosai isrykiuoti. Galiu pabandyt savus ikelt.


vis tik ikalbejot thumbup.gif Vaziuosiu 1dieni apsizvalgyti rolleyes.gif
Atsakyti