Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Man gražu, kai tas pašiltinimas išlenda iš botų, o dar kai mano blauzda plonesnė, nei man norėtųsi, tai tas įdėklas dar ir vaizdą pataiso. Bet LT nieko nerandu doh.gif Užsakinėt nenoriu, nes kol ateis, jau ir nebereiks. O reikia ČIA ir DABAR lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bashkute @ 2010 03 05, 14:05)
O gal kas turi pasiulymu, kaip botus "apsisiltint"? Uzsienio psl maciau spec ideklu - kojiniu, bet ar Lt tokiu buna kur smile.gif ? Ar pasikliaut senom gerom vilnonem kojinem  biggrin.gif ? 4u.gif

aš savuosiu botus šiltinsiu vilnoninėmis kojinėmis smile.gif Tik prašysiu, kad megztų ne pagal mano koją, bet pagal boto formas biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, jus turbut ne apie ta parduotuve Traku gatveje kalbate... Nu as pirkau uz 65 Lt, brangesniu nemaciau ir dydziu buvo ivairiu.. Ji yra sekancios durys po karoliuku parduotuves einant desineje puseje nuo pylimo sankryzos. Turi viena vitrinini langa ir jame kaliosai isrykiuoti. Galiu pabandyt savus ikelt.
Atsakyti
Del botu Traku gatveje.
Buvau ten, botu kainos apie 60 lt. (vienspalviai ir su pasiltinimu) , ir kazkiek pigiau - tai tokie spalvoti, zemesniais aulais ir lyg spalvotas trikotazas PVC trauktas (tokiu daznai buna pirkt) . Pastarieji pasirode ne itin kokybiski, o tie kurie vienspalviai visai liuks. Buvom su bendradarbe praeita savaite, tai ji dar berods nusiderejo smile.gif
Parduotuve butent ten, kur kazkas sake, einant nuo Vokieciu gatves kairej pusej, praejus skvereli, nepriejus karoliuku parduotuves (toj pacioj gatves pusej)

Dar manes kazkas klause, sori nepamenu, savo botus siunciausi pati, be jokiu tarpininku. O kam jie? mirksiukas.gif


P.S. Na va jau Lijo lijo ir parase biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 05 kovo 2010 - 13:33
Mano guminiai

Bandau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lijo lijo: 05 kovo 2010 - 13:49
QUOTE(lijo lijo @ 2010 03 05, 14:31)
Mergaites, jus turbut ne apie ta parduotuve Traku gatveje kalbate... Nu as pirkau uz 65 Lt, brangesniu nemaciau ir dydziu buvo ivairiu.. Ji yra sekancios durys po karoliuku parduotuves einant desineje puseje nuo pylimo sankryzos. Turi viena vitrinini langa ir jame kaliosai isrykiuoti. Galiu pabandyt savus ikelt.



QUOTE(Mate @ 2010 03 05, 14:32)
Del botu Traku gatveje.
Buvau ten, botu kainos apie 60 lt. (vienspalviai ir su pasiltinimu) , ir kazkiek pigiau - tai tokie spalvoti, zemesniais aulais ir lyg spalvotas trikotazas PVC trauktas (tokiu daznai buna pirkt) . Pastarieji pasirode ne itin kokybiski, o tie kurie vienspalviai visai liuks. Buvom su bendradarbe praeita savaite, tai ji dar berods nusiderejo smile.gif
Parduotuve butent ten, kur kazkas sake, einant nuo Vokieciu gatves kairej pusej, praejus skvereli, nepriejus karoliuku parduotuves (toj pacioj gatves pusej)



Oi ačiū, ačiū merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Apie šitą pardę ir buvau skaičius bigsmile.gif Reiks susikaupt ir dar šiandien palėkt. Vakar, blondinka, ne toj pusėj, pasirodo, ieškojau doh.gif doh.gif
Beje, buvusios, gal netyčiom užmatėt, ar a la burberry tipo bačiokų yra? Nu taip reikia, nors griūk negyvas ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurora11: 05 kovo 2010 - 14:55
QUOTE(lijo lijo @ 2010 03 05, 13:31)
Nu as pirkau uz 65 Lt, brangesniu nemaciau ir dydziu buvo ivairiu..


QUOTE(lijo lijo @ 2010 03 05, 13:48)

Pirkau identiškus Kaune, Aleksoto turguje praeitą šeštadienį, mokėjau 28 lt. Nesiderėjau, skubėjau, sumokėjau, kiek paprašė.
Atsakyti
Šiandien buvau toj parduotuvėj Trakų g., tai vienspalvių yra visokių spalvų ir dydžių, kaina 50lt, pagaminta Rusijoje.
Atsakyti
QUOTE(bashkute @ 2010 03 05, 14:05)
O gal kas turi pasiulymu, kaip botus "apsisiltint"? Uzsienio psl maciau spec ideklu - kojiniu, bet ar Lt tokiu buna kur smile.gif ? Ar pasikliaut senom gerom vilnonem kojinem  biggrin.gif ? 4u.gif


aš tai niekaip nešiltinu, nes netilps tada koja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(lijo lijo @ 2010 03 05, 14:48)

man tai gražūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 03 05, 19:05)
Šiandien buvau toj parduotuvėj Trakų g., tai vienspalvių yra visokių spalvų ir dydžių, kaina 50lt, pagaminta Rusijoje.


Tai gal kartu buvom? mirksiukas.gif
As jau su guminiakais. A la burberry dar lieka svajonėse, bet prigriebiau melsvus vienspalvius bigsmile.gif
Pritariu Matei, tie trumpesni margiukai tai tokie lievoki, o ilgesni gal ir pusė velnio g.gif Žiūrėsim, kaip nešiosis. Mokėjau 50 Lt.
Tiesa, ta moteriškė pardavėja tokia bajerūnė, paaiškino dar kaip padukus susidėt ir kad kojinę būtinai vilnonę mautis, bo kitaip kojos drėks.
Ačiū visoms, išaiškinusiom kaip rast tą pardą 4u.gif 4u.gif Auksas jūs, mergičkos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 03 05, 20:37)
Tai gal kartu buvom?  mirksiukas.gif


Kad greičiausiai ne,su manim viena mergina buvo, bet nieko nepirko. wink.gif
Atsakyti
Sveikos ir aš užsigeidžiau botų, va tokius nužiūrėjau, kvepiančius braškėmis hihihi.gif :

user posted image

Bet nenori jų siųsti į LT verysad.gif , tai nubėgau į maxima ir paprastus bordinius nusipirkau, dabar laukiu "pliūrzos" lotuliukas.gif blink.gif

O ten pat amazon ir kojinių, ir įdėklų yra ir jų nesiunčia, nu... gun_bandana.gif jiems ką, gaila?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 05 kovo 2010 - 20:02