Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Na man ne bobai, o jaunai mergaitei tai thumbup.gif
I niuansus nesigilinu bigsmile.gif
Atsakyti
klausykit, o kur galima rast pirkt tokius tikrus botus- tuos juodus su raudonais viduriais.
gal kokiose ūkinėse g.gif bet dabar vien tik senukai ir jysk su languotais ir ružavais botais. o vat tie tikrieji kur g.gif
gal kur užmatėt??
Atsakyti


Noa, na ne visi juk vazineja masinomis, o per lietinga ora eiti kartais gaila batu, o sie ir praktishki ir zaismingi smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 08 14, 15:40)
Na man ne bobai, o jaunai mergaitei tai  thumbup.gif
I niuansus nesigilinu  bigsmile.gif

Jei turi sodybą ir joje žemės ūky dirbi, tai boba laugh.gif Nu nebent dar diedas g.gif Jaunos mergaitės ir turistaut, beje, nevažiuoja, jų mamos neleidžia tongue.gif

O aš klausiu būtent tų, kurie gilinasi rolleyes.gif Nes va, pati įsigilinau ir sėdžiu sau įsigilinus biggrin.gif

QUOTE(GinCherry @ 2008 08 14, 16:08)
Noa, na ne visi juk vazineja masinomis, o per lietinga ora eiti kartais gaila batu, o sie ir praktishki ir zaismingi smile.gif

user posted image

O gal ir tikrai nieko? Tarkim, vaiką iš darželio pasiimt? Jau pradedu suvokt paskirtį. Labai gaila, nes 100 litų bus amen biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(fanda @ 2008 08 14, 15:41)
klausykit, o kur galima rast pirkt tokius tikrus botus- tuos juodus su raudonais viduriais.
gal kokiose ūkinėse g.gif bet dabar vien tik senukai ir jysk su languotais ir ružavais botais. o vat tie tikrieji kur g.gif
gal kur užmatėt??

Tai kad man regis juodi su raudonais viduriais - tai kaliošai unsure.gif Nuo vaikystės atsimenu tamsiai mėlynus arba žalius botus biggrin.gif Tokių mačiau maximose mastau.gif

O dar yra tose nuorodose, pereitam, regis, puslapy. Bent juodų tai yra tikrai, tik neaišku, kokie ten viduriai smile.gif
Atsakyti
Nu kadangi mašinos dar nevairuoju, tai lietingą dieną jau nebeisivaziduoju saves su kitokiais batai, kai botai thumbup.gif
Vat vakar galvojau gal nelis ir išėjau su paprastučiais odiniais, tai dabar pirstus baigiu nusigriauzt kaip gaila tu odinuku.
O del tokios situacijos kur eiti, einu visur ir lietinga diena, kartais jei ryte iseinu ir galvoju, kad lis irgi uzsidedu, nelyja tai nelyja. Jokio diskomforto nejauciu smile.gif
Pagalvojus apie rudeni, manau, kad istie batai su masina ar be bus nepakeiciami, o be to su tokiais ir nuotaika geresne ir oras nebaisus ir siaip demesio pakankamai kol dar lietuviu akys nepriprate prie sito.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 08 14, 14:30)
mano mažasis specialiai maunasi botus, kad išmaurot kieme visas balas, bet nežinau, ar man, suaugusiai bobai, derėtų eit maurot balų unsure.gif


lotuliukas.gif
o visai smagu maurot buvo kiek prisimenu thumbup.gif
na simto lt jiems pagaileciau, bet pigesnius tai ir tam retam grybavimui smagu turet ax.gif nors man jie ne baisiai ir grazus, tai nera dilemos g.gif
Atsakyti
Žėkit, miergos, kokie siauros paskirties botai:

user posted image
Grybaut, kaip suprantu, jau su tokiais neisi, tik į daržą laugh.gif O grybavimui reiktų tokių su grybais biggrin.gif


O tokie tai inteligentiški, va tokie tai gražūs rolleyes.gif Pirkčiau smile.gif Jei mano dydžio būtų ir pinigų negailėčiau. Bet kai dydžio nėr, tai ir dilemos nėr biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 rugpjūčio 2008 - 19:35
as irgi kaipo nevairuojanti personaza esu, tai randu nemazai kur juos panaudot. per lietu anksciau sokuodavau i paskaitas, i sodybas visokias isvis nepamainomas dalykas. nes as apskritai jauciu paranojiska baime per pievas vaiksciot, man vis vaidenas kad man i blauzda isisegs erke, tai man su botais psichologiskai ramiau biggrin.gif

i darba neinu. bijau kad likciau ten nesuprasta, na o ir siaip...

skaitau suni vedziot rudeni labai smagumelis. su vaikais kieman kai oro salygos botines.

mano botai tokie nelabai intelegentiski biggrin.gif riuzavos negerbeja, bet vat susirode kad prie tamsiai melynu dzinsu ir lietpalcio man bus smagu su jais. ir smagu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 08 14, 21:06)
mano botai tokie nelabai intelegentiski biggrin.gif riuzavos negerbeja, bet vat susirode kad prie tamsiai melynu dzinsu ir lietpalcio man bus smagu su jais. ir smagu biggrin.gif
user posted image

blush2.gif Aš irgi riužavos negerbėja, bet tokių botų visai norėč blush2.gif Gražūs. O kokios spalvos lietpaltis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 08 14, 22:09)
blush2.gif Aš irgi riužavos negerbėja, bet tokių botų visai norėč blush2.gif  Gražūs. O kokios spalvos lietpaltis? rolleyes.gif


lietpaltis lietpaltines smelines spalvos, 'panesu' juos tokius rekianciu tik prie ramūniškų spalvu. tokis akcientas gaunas smile.gif
Atsakyti
as kai gyvenu mieste kur pastoviai lietus lyja, tai botai nepamainomi. Siandien irgi su jais varinejau ir labai dziaugiausi, nes taip dave lietus, kad gatves skendo doh.gif nesioju ir prie sukneliu, ir dzinsus i vidu susikisus, ir prie sortu...
turiu tokius
user posted image
o noriu dar tokiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 08 14, 21:39)
as kai gyvenu mieste kur pastoviai lietus lyja, tai botai nepamainomi. Siandien irgi su jais varinejau ir labai dziaugiausi, nes taip dave lietus, kad gatves skendo  doh.gif nesioju ir prie sukneliu, ir dzinsus i vidu susikisus, ir prie sortu...
turiu tokius
user posted image
o noriu dar tokiu  smile.gif
user posted image

man irgi labai patinka guminukai, tokius kaip tie pirmi ir as turiu tik,jie zalios spalvos thumbup.gif ir tie juodi labai dailus, superiniai wub.gif As juos nesioju prie dzinsu lietingom ar apsiniaukusiom dienom ir prie sukneliu ar sijonuko labai super atrodo thumbup.gif
Atsakyti