Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(Šurikas @ 2010 03 04, 20:48)
Ot, kokios  tongue.gif
O kaip jum va tokie:


šių visai norėčiau
user posted image
Atsakyti
kur kaune rasti graziu botu? isskyrus maxima ir senukus.
Atsakyti
As tokius uzsisakiau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
O as vakar Akropoly Deichmann pardoj labai fainus gumiakus isigijau, juodi su visokiom spalvotom stambiom gelem, ir gan patogus thumbup.gif Mano koja yra nemaza (39-40), tai dauguma tu gumiaku labai platus buna,o va sitie kaip tik gan siaurai kojytei bigsmile.gif Mokejau 59 lt. Ir dydziu pasirinkimas buvo labai didelis, bet liaudis ten gan aktyviai "dirbo", tai manau, kad po savaitgalio jau ne kas bus su dydziais g.gif
Atsakyti
Mergaitės, help! help! doh.gif help.gif
Žodžiu, taip, prisireikė ir man tų guminių kaliošiukų. Verkiant ir right now cool.gif Aš gi, greitai, google.com ir štai, kažkuriam kitam forume radau merginas kalbančias, kad senamiesty, Trakų gatvėj, kažkur einant link Mickevičiaus gatvės yra jų pardė su visai neblogu asortimentu (su mano lopce 40 dydžio ne taip paprasta ką nors padoraus išsirinkt) clap.gif
Na, ką, greit šoku į ratus ir pirmyn į miestą... Du kartus primyn atgal pramarširavau Trakų gatve kaip debilka ir jokios batų pardės su kaliošiukais neradau doh.gif doh.gif
Gal kuri buvot/matėt/girdėjot apie tą užslaptintą parduotuvę? g.gif Juk žinot, kaip būna, prisireikia nerealiai ir mirsiu, jei nerasiu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šurikas @ 2010 03 04, 20:48)
Ot, kokios  tongue.gif
O kaip jum va tokie:
http://kamik.com/Gen...ason=WINTER2009

gamina iš PVC, kaip ir uab "Paliūtis". Kainos amazonėje ir ebay apie 60$


Man ir "Paliūčio" botai visai smagūs blush2.gif Dar nuo pernai turiu "maximinius languotus" ir einu apsipatenkinus, tiesa, kol kas tik savo kaime su šuniu lotuliukas.gif
Bet kai jau pažliugs ne tik pievos, bet ir šaligatviai skęs, eisiu ir už kaimo ribų lotuliukas.gif Tik reiktų kojinę prisitaikyt į tuos botus ir būt visai fantastika.
Pvz, kaip šitų

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 03 05, 10:59)
Mergaitės, help! help!  doh.gif help.gif
Žodžiu, taip, prisireikė ir man tų guminių kaliošiukų. Verkiant ir right now cool.gif Aš gi, greitai, google.com ir štai, kažkuriam kitam forume radau merginas kalbančias, kad senamiesty, Trakų gatvėj, kažkur einant link Mickevičiaus gatvės yra jų pardė su visai neblogu asortimentu (su mano lopce 40 dydžio ne taip paprasta ką nors padoraus išsirinkt) clap.gif 
Na, ką, greit šoku į ratus ir pirmyn į miestą... Du kartus primyn atgal pramarširavau Trakų gatve kaip debilka  ir jokios batų pardės su kaliošiukais neradau  doh.gif  doh.gif
Gal kuri buvot/matėt/girdėjot apie tą užslaptintą parduotuvę?  g.gif  Juk žinot, kaip būna, prisireikia nerealiai ir mirsiu, jei nerasiu  doh.gif  doh.gif

Aurora, ten ta parduotuvele - no name:) iskaboje kazkoks manekenas stovi su alia baline suknele, einant nuo vokieciu g. po kaire, pirma/antra parde po skverelio:) nera ten tokiu dydziu:((( ir kaina vienu botu, kurie man patiko, buvo 430 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliene77 @ 2010 03 05, 12:04)
Aurora, ten ta parduotuvele - no name:) iskaboje kazkoks manekenas stovi su alia baline suknele, einant nuo vokieciu g. po kaire, pirma/antra parde po skverelio:) nera ten tokiu dydziu:((( ir kaina vienu botu, kurie man patiko, buvo 430 lt doh.gif


ruosiausi ir as ieskoti tos parduotuveles, bet matau, kad neverta rolleyes.gif
Atsakyti
skaiciau kad prie coffe inn'o Traku g parduotuvyte
Atsakyti
QUOTE(Egliene77 @ 2010 03 05, 13:04)
Aurora, ten ta parduotuvele - no name:) iskaboje kazkoks manekenas stovi su alia baline suknele, einant nuo vokieciu g. po kaire, pirma/antra parde po skverelio:) nera ten tokiu dydziu:((( ir kaina vienu botu, kurie man patiko, buvo 430 lt doh.gif


Matyt, ne visi žabali mato mirksiukas.gif Ačiū už info 4u.gif
Bet 430 Lt už botus kažkaip pagailėčiau. schmoll.gif schmoll.gif Nieko, šiandien laukia kaliošiukų paieškos maršrutas Senukai - Maxima - Iki (Naujam pavasario lankstinuke mačiau, kad ir ten užveš, jei kam aktualu) blush2.gif


QUOTE(lelellyte @ 2010 03 05, 13:26)
ruosiausi ir as ieskoti tos parduotuveles, bet matau, kad neverta  rolleyes.gif


O jūs pabandykit, pabandykit. Gal tik aš čia viena akla višta unsure.gif
Atsakyti
O gal kas turi pasiulymu, kaip botus "apsisiltint"? Uzsienio psl maciau spec ideklu - kojiniu, bet ar Lt tokiu buna kur smile.gif ? Ar pasikliaut senom gerom vilnonem kojinem biggrin.gif ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrilik @ 2010 03 02, 21:19)
Per kiek laiko atkeliavo į LT?  4u.gif

per tris ar keturias dienas smile.gif
Atsakyti