Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

aš kažko visai simply, bet pakankamai elegant norėčiau, be boružėlių/gėlyčių/taškiukų, tik bijau kad tokius galiu nebent griozdiškus rast.
http://avalyne.paliu...t/get.php?i.473
šiti man visai smagiai atrodo, tik kur jų produkcijos ieškot? senukai/maxima?
Atsakyti
Merginos, nuo rytojaus maximose botai po 20lt (ojjj, visos su vienodais botais vaikscios doh.gif):
ieskokit 7 puslapyje

Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 03 01, 21:34)
Merginos, nuo rytojaus maximose botai po 20lt (ojjj, visos su vienodais botais vaikscios  doh.gif):
ieskokit 7 puslapyje


Kas iš to, kad tokia kaina, kai ten dydžių neįmanoma rasti biggrin.gif bet vistiek man graužatis, kad 50 mokėjau, kai dabar 20 bus lotuliukas.gif
Ai bet pažiūrėjau, kad čia tie, kurie kainavę 30 litų, nors aš tokių net nemačiau, kai saviškius pirkau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 01 kovo 2010 - 21:14
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 01, 22:13)
Kas iš to, kad tokia kaina, kai ten dydžių neįmanoma rasti biggrin.gif bet vistiek man graužatis, kad 50 mokėjau, kai dabar 20 bus  lotuliukas.gif
Ai bet pažiūrėjau, kad čia tie, kurie kainavę 30 litų, nors aš tokių net nemačiau, kai saviškius pirkau  biggrin.gif


Neverta graužtis, nes nemanau, kad daug tų botų bus ir dydžių ko gero tinkamų nebus. ax.gif Tik reklamą pasidaro ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 03 01, 18:19)
o kur galima isigyti tokiu ilgų botų? Kiek ieškojau tai tik tokių paprastų iki pusės blauzdų teradau, o taip norėčiau ilgu ax.gif

tikrai maciau Walking pardese, tik db kaina 99 lt, laukiu nuolaidu doh.gif
Atsakyti
sveiki,o kas pirko HUNTER FIRMOS otus,kaip su dydziais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGRIDIK81: 02 kovo 2010 - 15:05
Yra labai graziu botu turguj, ir dydziu pasirinkimas didesnis, o ir kainos kaip Maximoj 20-70 Lt (pasigailejau, kad jau anksciau nusipirkau)
Atsakyti
Gariunuose? g.gif
Atsakyti
Atsisiunčiau botus iš čia http://my1stwish.co....llington-Boots/
maniškiai http://my1stwish.co....gton-Boots.html
tačiau realiai ji neatitinka spalvos, internete tokia labiau mėlyna, o atvyko gryn gryn violetinė doh.gif smile.gif Tas nėra blogai , bet man jie labai ryškūs - tikras man iššūkis...
O siunčiausi ir mokėjau 100 lt visai negailėdama, nes Vilniaus parduotuvėse nieko panašaus neradau. Visi tuo traktoriniu žemu padu, kas jaunoms mergaičiukėms ir labai gražu, o man norėjosi truputį dailiau atrodančių batų, kad galėčiau ir prie kostiumėlio apsiaut... Vaikštau aš daug, savo automobilio nevairuoju, naudojuosi dažniauiai visuomeniniu transportu, tai nuolat šlapi batai jau buvo gerokai įgrysę, o ir tų pačių batų gaila...
Tai gi ilgai svarsčiau, iš pradžių galvojau pirkt juodus, bet visos kolegės nusprendė, kad gi juodi labai neįdomu lotuliukas.gif , nes kaip bebūtų čia yra botai, į kuriuos galima kažkiek ir linksmiau pažiūrėt ax.gif . Na gerai, galvoju, tegul jau būna tada mano labai mėgiamos mėlynos spalvos... O gavosi violetinės.... Pinigų negaila, botai patogūs, gana dailūs, tik labai jau ryškūs blush2.gif reikės gal tokios spalvos skarelę įsigyt, kad kažkiek kompensuotųsi vaizdas..... blink.gif
Papildyta:
Gariūnuose buvom prieš savaitę, tik laiką sugaišom, radom botų tik vienoj vietoj (ten kur kažkur žoliapjovėm prekiauja) ir pasirinkimas buvo labai skurdus... 39 dydžio iš vis nebuvo...
Atsakyti
man maximoj labai neblogi atrodo , bet tikriausiai neteks nusipirkti , nes visos miesto panos su tais pačiais po balas braidžios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2010 03 02, 18:25)
man maximoj labai neblogi atrodo , bet tikriausiai neteks nusipirkti , nes visos miesto panos su tais pačiais po balas braidžios  doh.gif


O maximoj tik paliucio firmos botai, ar ir kitokiu yra?

QUOTE(aggree @ 2010 03 02, 15:16)
Yra labai graziu botu turguj, ir dydziu pasirinkimas didesnis, o ir kainos kaip Maximoj 20-70 Lt (pasigailejau, kad jau anksciau nusipirkau)


Siandien vaziuodama is ryto pro sali - uzlekiau i gariunus botu pasiziureti smile.gif Beett.. nieko ten neradau sad.gif Kuriam turguj matet?
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 03 02, 19:39)
Siandien vaziuodama is ryto pro sali - uzlekiau i gariunus botu pasiziureti smile.gif Beett.. nieko ten neradau sad.gif Kuriam turguj matet?


Jo jo, aš gariūnuose irgi nemačiau botų visai, įdomu kokiam čia turguj jų pilna biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pinkClarin @ 2010 03 02, 19:25)
man maximoj labai neblogi atrodo , bet tikriausiai neteks nusipirkti , nes visos miesto panos su tais pačiais po balas braidžios  doh.gif


O aš nelabai pastebėjau, kad jau visos su tais pačiais vaikščiotų, bent su tokiais kaip mano mačiau gal vieną žmogų biggrin.gif ir apskritai nedaug žmonių su botais matau
Papildyta:
QUOTE(Mate @ 2010 03 02, 17:13)
Atsisiunčiau botus iš čia


Na man tai ir atrood grynai violetinisi, jokio mėlynumo nematau biggrin.gif
Atsakyti