Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(Betule @ 2010 02 28, 16:35)
Kaip jūs manot, ar botai visai nesuderinami "ne laisvalaikio" metu? Iki darbo turiu plaukti, kasdien žieminius batus murkdyti vandenyje jau pabodo  doh.gif Juodi botai čia būtų liuks, prie sijono ar suknelės. Darbe aišku bateliai persimauti. Ar aš čia jau galvoju eiti liaudies gązdinti  g.gif



Aš manau, kad nevalia gadinti gerų batų ir klampoti per balas, geriau su guminukais. Ypač jei yra galimybė persiauti, nes visą dieną su botais labai šyla kojos ax.gif
Atsakyti
Kartoju derinuka wub.gif
user posted image

arba tokius botus sunkiai nuo prabangiu batu atskirsi smile.gif
user posted image

Botu su gelytem/drugeliais ir t.t. i darba gal ir neuzsidesi, bet tokius kaip sie juodi - bent jau as, drasiai deciausi smile.gif

Atsakyti
Gražūs, tokie prabangūs smile.gif

Darbe irgi visą dieną vaikščiotumėt?
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2010 02 28, 16:19)
Gražūs, tokie prabangūs smile.gif

Darbe irgi visą dieną vaikščiotumėt?


su tokiais tai tikrai ax.gif Nors pareigos atsakingos smile.gif
Papildyta:
tik del prakaitavimo koju nezinau g.gif nes vis tik guma gi cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 02 28, 17:05)
o kaip su uggsais? su botais tas pats smile.gif As su uggsais ne laisvalaikiu zmones gasdinu, bet svarbiausia kojoms silta  wub.gif Dabar ieskau botu irgi zmones ne tik laisvalaikiu gasdinti  thumbup.gif
Buvau imetusi viena derinuka - visai sauniai tie botai atrodo  thumbup.gif



derinukas SUPER:)
as ir pries UGG, ar EMU buvau, alia kai susaliau kojas iki asaru, spjoviau ir nebesalu:)
darbe galima persiauti, aisku:)
o kojas reikia laikyti siltai, kaip a.a. Kernagis liepe:)
Atsakyti
Lelellyte, ta parduotuvele labai mazyte ir man atrodo, kad net pavadinimo neturi.. Ji yra salia karoliuku krautuveles.. O kainos 50-65 Lt. Tik ner ju ten labai didelis pasirinkimas, nes ploto mazai smile.gif
Atsakyti
Maciau Panoramoje priesais Rimi, labai faini, bet kainos virs 200 lt doh.gif . Bet kaip pastebejau, ten guma suderinta su tokia neperslampama medziagyte, is kurios siuvami nardytoju kostiumai, tai nors ir brangu, gal susigundysiu blush2.gif . Gal tokius matete kur nors pigiau?
Atsakyti
QUOTE(lijo lijo @ 2010 03 01, 09:26)
Lelellyte, ta parduotuvele labai mazyte ir man atrodo, kad net pavadinimo neturi.. Ji yra salia karoliuku krautuveles.. O kainos 50-65 Lt. Tik ner ju ten labai didelis pasirinkimas, nes ploto mazai smile.gif


reiks nulekt pasiziuret - vis kazkas idomesnio bus nei maximose. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2010 02 27, 21:33)
beto , gal turit kokių gražių derinukų su botais ?  ax.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Su podružkėm į kavinę ar šiaip apsišopinti labai liux thumbup.gif Bet gundausi ir prie klasikinio kostiumėlio priderint ax.gif Tai jei pamatysit mane "Netinkamoje aprangoje" - žinokit, kad tai mano kolegės įdėjo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2010 03 01, 12:55)
Su podružkėm į kavinę ar šiaip apsišopinti labai liux  thumbup.gif Bet gundausi ir prie klasikinio kostiumėlio priderint  ax.gif Tai jei pamatysit mane "Netinkamoje aprangoje" - žinokit, kad tai mano kolegės įdėjo  tongue.gif

thumbup.gif nu jo, zinosim tada... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2010 03 01, 12:41)
user posted image


oj cia tobulai, as irgi uzsimaniau kokiu juodu/tamsiai pilku botu doh.gif tampyciau ir i darba...
Atsakyti
o kur galima isigyti tokiu ilgų botų? Kiek ieškojau tai tik tokių paprastų iki pusės blauzdų teradau, o taip norėčiau ilgu ax.gif
Atsakyti