Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Šiandien užsidėjau tečio botus, šunį vest reikėjo, o balos iki kelių. Tai galvojau apsivošiu. Taip slidu ant to šlapio ledo, kaip ir su paprastais batais. Kiba jum neslysta jie g.gif
Atsakyti
http://avalyne.paliu...dex.php?cid=416

Man šie lietuviški patiko ir kainos nesikandžioja, ryt važiuosiu ieškot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vook @ 2010 02 27, 20:09)
tokiu taip burberry, oze, prismoj yra smile.gif rastas beveik toks pat, tik aisku ne tokie dailus biggrin.gif 75lt lyg tais

o alandeko kiek mane tai ir vis 100 yra, man duagoka pasirode  unsure.gif


jus apie tokius burberry?
user posted image

tokiu nenoriu, nes visas miestas su tokiais turbut bus (kaip ir su salikais) doh.gif

As apie tokius burberry:
tokie
Atsakyti
as apie tuos tradicinius smile.gif nu jo, pagal ideja tai daug turetu but su tokiais :0 bet bent jau man jei iskiltu klausimas ar geriau plaukt ar su languotais eit, tai aisku kad rinkciaus juos smile.gif

o juodi dar dailesni bigsmile.gif bet kaina tai irgi..
Atsakyti
kažkaip ir aš susidomėjau botais . vieninteliai , kuriu kaina padori , kiek mačiau buvo maximoje . nes aš irgi daug pinigėlių leisti nenorėčiau ant botų...
Papildyta:
beto , gal turit kokių gražių derinukų su botais ? ax.gif
Atsakyti
O man patiko trendexpresse botai, 89lt kainavo, labai panasus i situos, tik per gala is nugaros rozine juostele ryskiai yra wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte_Ausryte: 27 vasario 2010 - 20:40
čia gali pažiūrinėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vook: 27 vasario 2010 - 20:42
Gal kas žinote ar Europos alandeko yra botų? Žinočiau ar verta ryt vėl leistis į paieškas ax.gif
O kaži kaip situacija Gariūnuose, gal ten verta važiuoti kažko ieškoti?

Man tai lietuviški paliūčio batai per blyškūs, nepatinka, nes jie tokie peršviečiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagiliss: 27 vasario 2010 - 20:59
QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2010 02 27, 21:39)
O man patiko trendexpresse botai, 89lt kainavo, labai panasus i situos, tik per gala is nugaros rozine juostele ryskiai yra  wub.gif  wub.gif
user posted image

Iš kur jie? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milginta @ 2010 02 27, 21:25)
Iš kur jie?  4u.gif


as kaip supratau, tai is cia:
user posted image
Vilniuje akropolyje yra si parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 02 27, 22:34)
as kaip supratau, tai is cia:
user posted image
Vilniuje akropolyje yra si parduotuve  4u.gif

Ačiū 4u.gif
O šioje parduotuvėje (trendexpresse) buvo tik tokio modeliuko ir ir kitokiu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 02 27, 21:18)
Šiandien užsidėjau tečio botus, šunį vest reikėjo, o balos iki kelių. Tai galvojau apsivošiu. Taip slidu ant to šlapio ledo, kaip ir su paprastais batais. Kiba jum neslysta jie g.gif


na aš šunį vedu irgi visada, tai nepasakyčiau, kad labai slysta.. na ant gryno ledo aišku kažkiek slidu, bet tikrai ne taip, kad jau griuvinėčiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vienadienė @ 2010 02 27, 21:21)
http://avalyne.paliu...dex.php?cid=416

Man šie lietuviški patiko ir kainos nesikandžioja, ryt važiuosiu ieškot  smile.gif


Pagal raštą, spalvas, tai tokie patys buvo ir maximoje. Tai gal to paties gamintojo.. Tuomet ir kainos aiškios ir aptartos kiek jau kartų thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Dagiliss @ 2010 02 27, 21:56)
O kaži kaip situacija Gariūnuose, gal ten verta važiuoti kažko ieškoti?


gariūnuose buvau gal prieš 3 savaites, nežiūrėjau konkrečiai guminių, bet užmačiau praeidama gal tik keliose vietose.
Atsakyti