Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Grazus derinukas su botais:
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kur Vilniuje būtų galima rasti gražių guminių be maximos?Gal kas užtikote? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 02 27, 15:06)

oo labai grazus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milginta @ 2010 02 27, 15:54)
Kur Vilniuje būtų galima rasti gražių guminių be maximos?Gal kas užtikote? bigsmile.gif  g.gif


Rase merginos, kad Deichmann'e (Ozo PC) mate, AlanDeko berods yra. Panoramoj turbut turetu buti (II aukste, parduotuvelese, kur visokius niekucius pardavineja (nepamen tu parduotuviu pavadinumu, bet atsimenu, kad ju ten net kelios yra blush2.gif )
Atsakyti
user posted image

va dar kokie superiniai wub.gif
Atsakyti
alandeko tikrai graziu yra smile.gif bet ir kaina ten ju podide
Atsakyti
Merginos kur galima rasti gražių, spalvingų botų Vilniuje už padorią kainą? (geriau būtų nekinietiški, nes pastarieji iš Jysk vos mėnesį atlaikė), doh.gif bet lietuviški man negražūs.
Šiandien aplėkiau moki - veži, senukus, ermitažą, maximas. Nieko gražaus nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 02 27, 19:13)
va dar kokie superiniai  wub.gif


OHO!! wub.gif tikrai labai grazus
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Dagiliss @ 2010 02 27, 18:25)
Šiandien aplėkiau moki - veži, senukus, ermitažą, maximas. Nieko gražaus nėra  verysad.gif

Galvojau pasivaiksciot siandien po parduotuves, bet niekaip i akropoli negalejau ivaziuot doh.gif tiek masinu doh.gif Turbut visi botu iesko thumbup.gif

As irgi ieskau kokio idomesnio varianto, bet niekaip nerandu uz tinkama kaina mad.gif
burberry man dar visai patiko, bet nemokesi gi uz botus 500-700lt doh.gif

QUOTE(Vook @ 2010 02 27, 18:15)
alandeko tikrai graziu yra smile.gif bet ir kaina ten ju podide


kokios kainos?
Atsakyti
tokiu taip burberry, oze, prismoj yra smile.gif rastas beveik toks pat, tik aisku ne tokie dailus biggrin.gif 75lt lyg tais

o alandeko kiek mane tai ir vis 100 yra, man duagoka pasirode unsure.gif
Atsakyti