Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

arba nusiperki baisius ir nusipaisai ant ju ka tik nori,uzlakuoji-ir turi nebaisius,gan pigius ir originalius.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Esu pora guminiu nusiziurejus is ebay.com

Sian atradau sia parduotuve, bet nezinau kas ir kaip gali uzsakyti... g.gif

Rainboots thumbup.gif
Papildyta:
Ir cia neblogu yra mirksiukas.gif

Amazon.com Rainboots
Atsakyti
user posted image

Aš turiu tokius smile.gif ir esu laaabai patenkinta thumbup.gif
Šiaip realiai kiek čia teko matyt, tai labai nedaugėlis sužavėjo smile.gif
O šiuos dovanų man parvežė 4u.gif
Spalva realiai ryškiai rožinė smile.gif ech ta blykstė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabado: 07 rugpjūčio 2008 - 19:30
QUOTE(Jollie @ 2008 08 06, 18:44)
nu JYS'ke tai man baisus  g.gif  doh.gif
su tokiais tikrai niekur neiciau  doh.gif
bet va siaip tikrai nera labai didelio ju pasirinkimo.. tik kazkokie su kaukolem arba kokiom tulpem.. jauciu teks ieskoti ne lietuvoje  g.gif



famclub ar kazkokioj kitoj tokio lygio parduotuvej maciau languotus smile.gif
Atsakyti
ojeje aš kaip norėčiau,bet galvoju,kad turbūt tiesiog sušaltų kojytė. ar nelabai?user posted image
Atsakyti
Parsisiusti tai galima ivairiausiu ivesk i googla rainboots ir ismes visokiu
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2008 08 08, 14:50)
famclub ar kazkokioj kitoj tokio lygio parduotuvej maciau languotus smile.gif

aš labai fainus languotus nusipirkau sodo prekių parduotuvėj prie mados, ir tik 29 litus kainavo thumbup.gif
Atsakyti
user posted imageO as vakar tokius uzsisakiau - vyro paprasiau pritarimo, tai sake nereikia man ju, tai as palinksejau galva, sakiau 'taip taip' ir uzsisakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2008 08 06, 17:33)
O kiek mokejote uz savuosius? nes as ziurejau Fam Club'e tai ten 100lt tai kazkaip pagalvojau kad gal perdaug jiems biggrin.gif  sakau gal galim kur pigiau isigyti? unsure.gif


Kuriam Famclub'e matet botus? g.gif Akropolyje nebuvo unsure.gif o Lindex'e trumpuciai schmoll.gif
Papildyta:
dar girdejau, kad Minsko IKI yra g.gif
Atsakyti
unsure.gif O, gera tema, inteligentiškų žmonių paklausiu smile.gif

Anksčiau guminiai batai buvo elementarūs purvabridžiai, ir niekas sau dėl jų galvos nesuko. O dabar, ar ne užpernai, atsirado šitie, apie kuriuos kalba - margi, languoti, pakankamai nepigūs. Klausimas - o kur su jais eit? Nu nusiperki tuos margus botus už 100 Lt ir daugiau. Labai faini, sutinku.
Ir kur su jais eini? unsure.gif

Bulvių kast? Grybaut? unsure.gif

Tai man kaip ir gaila truputuką 100 Lt bulvių kasimui, juolab kad galvoju, ar kada gyvenime esu jas kasus ar ne - ne, nesu mastau.gif O grybavimui dukart per metus man gal irgi prašmatnių botų nereikia mastau.gif Nes nusipirksiu rūžavus botus su žydrom gėlytėm, tai analogiškai prireiks tokios pat spalvos striukės, tai ką, aš dabar visą aprangą grybavimui prabangią susiderinsiu... Tai jau imt mažiau negu baravyką bus nebe lygis? unsure.gif O jei tų baravykų nebus? Arba bus, o aš nerasiu? Taip ir styrinsiu per mišką visa madinga rūžava su tuščiu kašiku? unsure.gif

Tai va, klausimas - kur jie dar pritaikomi?

Mieste eit? O kur? Nugis iš mašinos išlipi ne vidury balos unsure.gif O jei eini, tarkim, pasivaikščiot, tai į balas nelipi, o jei potvynis, tai ir neini, o jei pakliūvi į audrą, tai kaip ir dzin, vis tiek nuo galvos iki kojų sušlampi? Antra vertus, negi blušinsi kaip durna su botais, audros laukdama, a vdrug užeis?


Tokių štai turiu abejonių. Ir dėl to neturiu margų botų. O man jie labai gražūs smile.gif Ir aš jų norėčiau. Ir jei kas nors įrodys, kad anie plačiai pritaikomi, būtinai įsigysiu smile.gif

Atsakyti
Na kad ir turint sodyba prie ezero, dirbant ivairius lauko darbus, tokie botai thumbup.gif ypac kai oras lietingas cool.gif arba turistiniam zygyje su palapinem thumbup.gif Plius grazu ir zaisminga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 08 14, 15:23)
Na kad ir turint sodyba prie ezero, dirbant ivairius lauko darbus, tokie botai  thumbup.gif  ypac kai oras lietingas cool.gif arba turistiniam zygyje su palapinem  thumbup.gif Plius grazu ir zaisminga  tongue.gif

Aš ta prasme žinau tuos du pritaikymus - kaimo darbams ir braidymui po mišką. Ir viskas? unsure.gif mano mažasis specialiai maunasi botus, kad išmaurot kieme visas balas, bet nežinau, ar man, suaugusiai bobai, derėtų eit maurot balų unsure.gif


O kokie lauko darbai dirbami, kai oras lietingas? unsure.gif

O kuo sodyba prie ežero skiriasi nu ne prie ežero, ar čia ta prasme, kad į ežerą reikia brist su botais? unsure.gif O ko į jį su botais brist? unsure.gif Aš tai arba į ežerą išvis nebrendu, arba brendu tikslu maudytis, ta prasme, basom... unsure.gif

O turistiniam žygy - kiek ten su tais botais nužygiuosi? unsure.gif Gi su botais eit nepatogu unsure.gif

Atsakyti