Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

O Vilniuj yra Hunteriu? blink.gif As tundra maniau, kad tik UK galima siustis g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2010 02 24, 16:33)
O Vilniuj yra Hunteriu? blink.gif As tundra maniau, kad tik UK galima siustis g.gif

Aš taip nesakiau ax.gif aš tik šiaip paklausiau kur vilniuj didžiausias botų pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
O aš visai nesuprantu šitos "mados" schmoll.gif
Nesuprantu kas juose gražu. Su guminiais batais man atrodo tik bulvių kast, bet ne į miestą...Nežinau..

Ką juose matote, įdomu g.gif
Atsakyti
Siandien buvau Oze...Tai yra nieko tokiu Deichmane, bet su dydziais nekas-tik 36 schmoll.gif Alandeko irgi maciau gal 3 poras tokiu visai nieko, bet su dydziais irgi nelabai, kainavo apie 100 litu. Lindexe nemaciau gumiaku, nors girdejau, kad buvo ju ten...Jauciu reiks dar i MOKI VEZI nuvaziuot, ten lyg yra Paliucio gamybos...Pagalvojau, kad gal nereik man gumiaku uz 200 litu, nes su jais Gedimino prospekto as neslifuosiu, man toks stiliuks nelabai suprantamas,o prie namu vezimeli stumdyt arba kur po miska vaiksciot uzteks ir uz kokiu 40-50 litu smile.gif
Atsakyti
Maximoje yra jų, bet su dydžiais irgi sunkoka - 36 pagrinde. Vakar nusipirkau 38 šviesius languotus, bet pavaikščiuojus šiandien supratau, kad didesnių reikia verysad.gif , pamažinti jie šiek tiek.
O 'Paliučio' 'Ermitaže' mačiau.
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2010 02 24, 19:09)
O aš visai nesuprantu šitos "mados"  schmoll.gif
Nesuprantu kas juose gražu. Su guminiais batais man atrodo tik bulvių kast, bet ne į miestą...Nežinau..

Ką juose matote, įdomu  g.gif

Nu bet kai toks oras, tai kam gadinti savo batus ir man su botais per slapdribas daug geriau atrodo, nei su aukstakulniais kai moterys iriasi. Nesupykite, bet tikras lietuviskas poziuris doh.gif
Atsakyti
Na jo, batu gaila, bet i miesta su gumiakais...na, ka as zinau blush2.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2010 02 24, 17:13)
Siandien buvau Oze...Tai yra nieko tokiu Deichmane, bet su dydziais nekas-tik 36 schmoll.gif Alandeko irgi maciau gal 3 poras tokiu visai nieko, bet su dydziais irgi nelabai, kainavo apie 100 litu. Lindexe nemaciau gumiaku, nors girdejau, kad buvo ju ten...Jauciu reiks dar i MOKI VEZI nuvaziuot, ten lyg yra Paliucio gamybos...Pagalvojau, kad gal nereik man gumiaku uz 200 litu, nes su jais Gedimino prospekto as neslifuosiu, man toks stiliuks nelabai suprantamas,o prie namu vezimeli stumdyt arba kur po miska vaiksciot uzteks ir uz kokiu 40-50 litu smile.gif

Jei savaitgali nuvažiuosiu į Vilnių reiks parsinešt per PC, paieškot kokių normalių smile.gif Aš ir tikrai nenoriu mokėt guminiams 200, ir 100 mokėt nenoriu. Ieškosiu iki 60 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2010 02 24, 18:09)
O aš visai nesuprantu šitos "mados"  schmoll.gif
Nesuprantu kas juose gražu. Su guminiais batais man atrodo tik bulvių kast, bet ne į miestą...Nežinau..

Ką juose matote, įdomu  g.gif


Geriau šlapiomis kojomis vaikscioti?
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2010 02 24, 18:21)
Na jo, batu gaila, bet i miesta su gumiakais...na, ka as zinau blush2.gif  schmoll.gif


doh.gif nu ir normalu, svarbu sausa
------------------
Beje, siandien per zinias rode reportaza, kad visur masiskai perka guminius batus, kad parduotuvese zmones jau uzsisako ir laukia, kol atves biggrin.gif ta firma Paliutis nespeja gaminti, nauju darbuotoju prieme smile.gif
---------------------
Vakar uzsidejau savo guminukus suni vakare vedzioti, tai nepasakyciau, kad slidinejau labai, normaliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 24, 23:11)
Geriau šlapiomis kojomis vaikscioti?


Na tai yra viena mirksiukas.gif
O aš turiu omeny tą išplitusią madą bet kokiu oru juos nešioti. Tipo suprask labai gražu...Na nežinau, ne man taip, nors kiekvienas renkasi kas jam patinka~
Atsakyti
Nu dar nei karto saulei svieciant, kai aplink sausa nemaciau ko nors su botais biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit o tie Hunter botai kuom ypatingi g.gif Kad grazus, tai taip biggrin.gif Gal patogus labai g.gif Dabar galvoju ar Hunter pirkti, ar kokiu pigesniu ir margesniu paieskot ax.gif
Atsakyti