Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

Kadangi as,kaip ir jus, bijau artejancio atlydzio, o dar mano miestas tas, kur sis "etapas" buna baisiai ilgas, tai nulekiau snd i Maxima ir nugriebiau situos guminukus smile.gif labai patiko, kad jie priglude prie kojos, ir ta suvarstymo detale tokia miela. + nudziugino kaina. Pirmoji buvo 39.99, tada oranzine - 24.99, ismuse 14.99. Tobula biggrin.gif Nera blizgus, sakyciau tokie kaip matiniai netgi, spalva violetine.
user posted image
cia priekis matosi:
user posted image
Atsakyti
liuks, eičiau aš su tokiais, reikės ir man juos turbūt įsigyti, o tai kaip jie, slysta ant ledo?
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2010 02 20, 22:22)
Kadangi as,kaip ir jus, bijau artejancio atlydzio, o dar mano miestas tas, kur sis "etapas" buna baisiai ilgas, tai nulekiau snd i Maxima ir nugriebiau situos guminukus smile.gif labai patiko, kad jie priglude prie kojos, ir ta suvarstymo detale tokia miela. + nudziugino kaina. Pirmoji buvo 39.99, tada oranzine - 24.99, ismuse 14.99. Tobula biggrin.gif Nera blizgus, sakyciau tokie kaip matiniai netgi, spalva violetine.



O geras, reikia lėkti maximose ieškoti smile.gif kaina nereali biggrin.gif nors ir pradinė 39.99 nebloga..
Nes jau tikrai neįmanoma tokiu oru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 02 20, 21:24)
liuks, eičiau aš su tokiais, reikės ir man juos turbūt įsigyti, o tai kaip jie, slysta ant ledo?

hmm zinok negaliu pasakyti, dar nebandyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 02 20, 22:19)
Už botus aš irgi nemokėčiau šimto litų.
Bet šiandien pagalvojau, dieve, kaip būtų jie gerai, nes klampojau per balas iki kauliukų doh.gif  greičiau tas sniegas visas nutirptų.
Beja, ar įmanoma būtų su tais botais paeiti per šitokį šlapią ledą?  g.gif  Kažkaip įsivaizduoju, kad jie nerealiai slidūs turėtų būti


Šiaip daugelio botų padas karpuotas būna, bet nežinau tiksliai, slysta ar ne. g.gif Aš tai irgi noriu, bet kokių nors baisiai fainų ir kad ne kas antra nešiotų. hihihi.gif Sutikčiau ir daugiau pamokėt.
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2010 02 20, 22:28)
hmm zinok negaliu pasakyti, dar nebandyta biggrin.gif


ne Vilniaus maximoje kokioje pirkta, ane? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 20, 21:31)
ne Vilniaus maximoje kokioje pirkta, ane? biggrin.gif

Klaipedoj, vaiku skyriuj biggrin.gif beje, idomiai su tais guminiu dydziais sakyciau. Ir vaiku ir moteru skyriuje daugiausia 36 dydzio(mano 37), moteru skyriuje dar buvo keli 37, 38.Pasiemiau pasimatuoti, tai 37=38, visiskai taip pat "ant kojos" jautesi biggrin.gif turbut kiekvienas batas vis kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2010 02 20, 22:36)
Klaipedoj, vaiku skyriuj biggrin.gif beje, idomiai su tais guminiu dydziais sakyciau. Ir vaiku ir moteru skyriuje daugiausia 36 dydzio(mano 37), moteru skyriuje dar buvo keli 37, 38.Pasiemiau pasimatuoti, tai 37=38, visiskai taip pat "ant kojos" jautesi biggrin.gif turbut kiekvienas batas vis kitaip  g.gif


Įdomu ar vaikų skyriuj būtų 39 dydis biggrin.gif
Atsakyti
kai tokie dideli sniego kalnai prades tirpti ir as galvoju kad reiktu botus isigyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovė* @ 2010 02 20, 22:46)
kai tokie dideli sniego kalnai prades tirpti ir as galvoju kad reiktu botus isigyti  biggrin.gif


Tai kad jau tirpsta doh.gif aš ryt iš pat ryto lekiu į kokias kelias didžiąsias maximas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 20, 21:48)
Tai kad jau tirpsta  doh.gif  aš ryt iš pat ryto lekiu į kokias kelias didžiąsias maximas  biggrin.gif

nemanai, kad butu neblogai ir kelias maziukes aplekti? ten, aisku, ir prekiu pasirinkimas mazesnis, bet ir maziau perka ten smile.gif bent jau as, pas mus akre net neziurejau guminiu, nes praejusi rudeni buvo be sansu rasti didesni uz 35 ir mazesni uz 40 manrods biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2010 02 20, 22:22)
Kadangi as,kaip ir jus, bijau artejancio atlydzio, o dar mano miestas tas, kur sis "etapas" buna baisiai ilgas, tai nulekiau snd i Maxima ir nugriebiau situos guminukus smile.gif labai patiko, kad jie priglude prie kojos, ir ta suvarstymo detale tokia miela. + nudziugino kaina. Pirmoji buvo 39.99, tada oranzine - 24.99, ismuse 14.99. Tobula biggrin.gif Nera blizgus, sakyciau tokie kaip matiniai netgi, spalva violetine.
user posted image
cia priekis matosi:
user posted image

o mano botai, as pernai juos Maximoj nusipirkau thumbup.gif
Atsakyti