Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

QUOTE(vipppp @ 2009 09 08, 20:30)
Kad nematei nereiškia, kad nenešiojo. Nu tai nežinai kur gyvenu, reik man botų ar ne, tai ir nešnekėk. Per lietų niekas gerų batų nesideda, nes savaime aišku, kad sušlaps.


Ojojoj kaip supykote , nesprokite biggrin.gif
Atsakyti
Jei šypsenėlių neuždėjau, tai supykau? Nejuokinkit biggrin.gif O šiaip gana offtopint
Atsakyti
QUOTE(bjiaurioji_bete @ 2009 09 08, 20:08)
Pries kelis metus nieks  botu nenesiojo , o jei kas iseitu laukan su kaliosais tai pirstais uzbadytu , o jau tipo dabar mada tai jau viskas gali nesioti , jie man buvo ir bus guminiai batai  biggrin.gif Nezinau kur gyveni ,kad balos pas tau yra toks dalykas kaip kanalizacija kur lietaus vanduo nuteka , o jei yra bala tai apeinu  biggrin.gif nemanau ,kad pries kokius 5 metus neiojai tu tuos kaliosus ir visi kiti  biggrin.gif
Papildyta:
Ir nereiskia ,kad bus blogi , yra toks dalikas kaip ispardavimai  thumbup.gif


kurioj cia vietoj pirstais uzbado kai per lietu su botais zmogus eina?
nu as tiek vaikystej botus nesiojau per balas, tiek dabar lyjant uzsidedu, kurioj cia vietoj kazkas neaiskaus nesuprantu g.gif
o kaip ir buvo rasyta, pries penkis metus pasirinkimo praktiskai nebuvo. dabar yra - valio, praktiska, grazu.

o kur tamsta gyvenat, kad balu nemacius blink.gif as tai Vilniuj, uztatai galiu pasisakyt, kad yra tu balu Vilniuj, visada buvo ir dabar yra. manau, kad ir bus.
Atsakyti
O gal nesipykit, o pasidalinkit kur kokius grazius botus pamatet? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2009 09 09, 10:47)
O gal nesipykit, o pasidalinkit kur kokius grazius botus pamatet?  4u.gif  biggrin.gif



Va va uzteks piktis 4u.gif sorry bet as ir guminkiu uzsimaniau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sakot ,kad vilniuje daug balu o ten kraustausi greitu laiku tai reik man guminkiu blush2.gif
Atsakyti
aš norvegijoj tiek sau tiek vaikams pirkau.pries du metus,bet tik šiais metais panašių ir LT atsirado.Beje ten yra net ant aukšto kulno.zodziu kokiu tik nori,o yra ir tokiu,kad net nepagalvotum,kad guminiai. thumbup.gif
Atsakyti
Botai ant kulno schmoll.gif Taip pat kaip ir sportbačiai su kulnu...
Atsakyti
labai panašus i tokius
user posted image
Atsakyti
nerandu graziu botu sad.gif

alan deko buvau uzsukus, bet ten tik iki puses blauzdos ir visai trumpi...

o ilgesniu ir vienspalviu tik labai dideli dydziai...

gal kas kur uzmatet kazka panasaus i hunterius, bet pigiau nei uz 120$....


user posted image
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
QUOTE(joiko @ 2009 05 03, 19:14)


labai labai wub.gif wub.gif

Va dar kokie grazuoliai bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
atgaivinti temą reikia ax.gif
Tiek sniego privarė... o kai pradės sniegas tirpti tai oi oi kiek vandens bus g.gif

QUOTE(Vadovė @ 2009 09 11, 21:52)
labai panašus i tokius
user posted image


wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2008 08 14, 21:32)

ir šitie wub.gif

Tik niekur inete nerandu jų. arba panašių į juos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@V@N@: 02 vasario 2010 - 21:27