Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

man tai jie tokie kaip zaisliniai, vaikiski:)
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2009 09 06, 11:17)
O man sie labai simpatiski  wub.gif

nesimpatiski visai
Atsakyti
Nesuprantu kaip kai kurie moka po simta su virsums lt uz guminukus , nes jie ale firmovi , tai atsiprasant jei prikakos kas ir etikete prides pvz adidas tai nujauciu pirksit lotuliukas.gif
nu rymtai man jie kaliosai kaliosais nematau reikalo moketi daugiau 30 litu uz rezinos gabala ax.gif , geriau batus gerus uz 200 nusipirkti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjiaurioji_bete: 08 rugsėjo 2009 - 17:18
Ir su tais gerais batais bus negaila per balas braidžiot?
Atsakyti
QUOTE(bjiaurioji_bete @ 2009 09 08, 18:17)
Nesuprantu kaip kai kurie moka po simta su virsums lt uz guminukus , nes jie ale firmovi , tai atsiprasant jei prikakos kas ir etikete prides pvz adidas tai nujauciu pirksit  lotuliukas.gif
nu rymtai man jie kaliosai kaliosais nematau reikalo moketi daugiau 30 litu uz rezinos gabala  ax.gif , geriau batus gerus uz 200 nusipirkti  thumbup.gif


geru batu uz 200 nenusipirkist, nebent vidutiniskus botus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 08 rugsėjo 2009 - 17:35
QUOTE(mirattes @ 2009 09 08, 17:35)
geru batu uz 200 nenusipirkist, nebent vidutiniskus botus

hihihi.gif norejau ta pati rasyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2009 09 08, 19:58)
hihihi.gif norejau ta pati rasyti  biggrin.gif


Nezinau as perku uz 200 ir man iseina biggrin.gif , kaip suprantu cia milioneriu forumas sorry doh.gif
Atsakyti
ne milijonuose esme wink.gif esme ta, kad batus galima nusipirkti ir uz 20lt, taciau tai nereiskia, kad tai bus geri batai
Atsakyti
QUOTE(vipppp @ 2009 09 08, 19:33)
Ir su tais gerais batais bus negaila per balas braidžiot?


Pries kelis metus nieks botu nenesiojo , o jei kas iseitu laukan su kaliosais tai pirstais uzbadytu , o jau tipo dabar mada tai jau viskas gali nesioti , jie man buvo ir bus guminiai batai biggrin.gif Nezinau kur gyveni ,kad balos pas tau yra toks dalykas kaip kanalizacija kur lietaus vanduo nuteka , o jei yra bala tai apeinu biggrin.gif nemanau ,kad pries kokius 5 metus neiojai tu tuos kaliosus ir visi kiti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mirattes @ 2009 09 08, 20:05)
ne milijonuose esme wink.gif esme ta, kad batus galima nusipirkti ir uz 20lt, taciau tai nereiskia, kad tai bus geri batai


Ir nereiskia ,kad bus blogi , yra toks dalikas kaip ispardavimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bjiaurioji_bete @ 2009 09 08, 19:08)
Pries kelis metus nieks  botu nenesiojo


Prieš kelis metus tokio botų pasirinkimo nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 08 rugsėjo 2009 - 18:11
QUOTE(bjiaurioji_bete @ 2009 09 08, 18:02)
Nezinau as perku uz 200 ir man iseina  biggrin.gif  , kaip suprantu cia milioneriu forumas sorry  doh.gif

QUOTE(mirattes @ 2009 09 08, 18:05)
ne milijonuose esme wink.gif esme ta, kad batus galima nusipirkti ir uz 20lt, taciau tai nereiskia, kad tai bus geri batai

man vel belieka sutikti biggrin.gif

QUOTE(bjiaurioji_bete @ 2009 09 08, 18:06)
Pries kelis metus nieks  botu nenesiojo , o jei kas iseitu laukan su kaliosais tai pirstais uzbadytu .....nemanau ,kad pries kokius 5 metus neiojai tu tuos kaliosus ir visi kiti  biggrin.gif

visu pirma botai ir kaliosai nera tas pats, jei ka mirksiukas.gif as buciau ir pries 5 metus nesiojus, deja, nelabai buvo pirkti.....
tiesa, pavydziu jums tu stebuklingu batu uz 200lt., kur padeda balas apeiti ir dar vandens nepraleidzia.... o as beveik visa laik slapiom kojom vaikstau....ypac pavasariop per tirpstancia pliurze..... nes isskyrus botus, visi kiti batai ,,pramusami''....
tiesa, dar lieka Grindersai...bet jie vel gi daugiau nei 200lt. kainuoja..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjiaurioji_bete @ 2009 09 08, 20:08)
Pries kelis metus nieks  botu nenesiojo , o jei kas iseitu laukan su kaliosais tai pirstais uzbadytu , o jau tipo dabar mada tai jau viskas gali nesioti , jie man buvo ir bus guminiai batai  biggrin.gif Nezinau kur gyveni ,kad balos pas tau yra toks dalykas kaip kanalizacija kur lietaus vanduo nuteka , o jei yra bala tai apeinu  biggrin.gif nemanau ,kad pries kokius 5 metus neiojai tu tuos kaliosus ir visi kiti  biggrin.gif

Kad nematei nereiškia, kad nenešiojo. Nu tai nežinai kur gyvenu, reik man botų ar ne, tai ir nešnekėk. Per lietų niekas gerų batų nesideda, nes savaime aišku, kad sušlaps.
Atsakyti