Įkraunama...
Įkraunama...

Ruduo - guminių batų dėvėjimo metas

laba, visom moterikem ir mergikem...iskilo viena problemele...arteja ruduo, ir manau isanksto reiketu pasiruppinti apavu atspariu vandeniui. nes paprasti demisezoniniai batai, ar net gi zieminiai batai perejus per lietu tampa šlapi, nesvarbu odiniai ar dermantininiai, pirkti ar uz 60 ar uz 300lt. tad kilo idėja šlapiajam sezonui įsisgyti graziu, spalvingus, žaismingus "Kaliošus" (o;gus, iki blauzdu"... manau turetu atrodyti super, o ir kojos manau liktu sausos. tik kad va, beda tame, jog isnarsiau visą interneta ir visas lietuviskas parduotuves, ir nieko verto demesio neradau, visis baisus kaimietiski trantai, su tokiais net kaime butu baisu vaikscioti doh.gif na viename puslapyje radau tokiu baisiai fainu, bet tik yra tas dalykas, kad ten tik paveiksleliai, jokiu nuorodu, jokiu kainu...

gal galite padeti...jei zinote kokiu usa puslapiu kur tokia preke galima įsigyto, o gal kas tokiu superinių guminukų radot nusipirkti ir lietuvoje, o ir beja kiek teko sumoketi uz ta grožį?
Atsakyti
lindexe,alan deko,senukuose,pagaliau maksimoje pavasari buvo gan padoriai atrodanciu guminiu.
Atsakyti
QUOTE(buda @ 2008 08 06, 15:10)
lindexe,alan deko,senukuose,pagaliau maksimoje pavasari buvo gan padoriai atrodanciu  guminiu.

aciu buda...ryt jau leksiu ziureti...senukuose ziurejau, tai keletas buvo, bet toki gramozdiski, nu bet dar karta teks patikrinti, gal rasiu vis del to ka nors naujo... smile.gif
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau kerzus nusipirkti, aišku brangiau, bet ir šilta ir nešlapia ir autobuse niekas kojų nenumindys (priekyje metalas pirštus saugo mirksiukas.gif ) Ir gražu be abejo, nors dėl skonio nesiginčyjama biggrin.gif
Atsakyti
bet kainuoja nepalyginamai brangiau,ir dar tas varstymas. doh.gif
Atsakyti
bet galima nešioti praktiškai apvalų sezoną smile.gif o dėl varstymo.. grožis reikalauja aukų biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien kaip tik matavaus biggrin.gif Lindex'e,bet jie ne iki kelių,o trumpesni.Ir Fam Club matavaus,ten jau iki kelių,gražus thumbup.gif
Atsakyti
kaip cia tokia problema iskilo g.gif kaip tik pilna visur ivairiausiu linksmu botu, tiek paprastose batu pardose esu macius tiek visokiuose lindex,bershkoj, mineta jau ir alan deko, as ten saviskius pirkau.
Atsakyti
O kiek mokejote uz savuosius? nes as ziurejau Fam Club'e tai ten 100lt tai kazkaip pagalvojau kad gal perdaug jiems biggrin.gif sakau gal galim kur pigiau isigyti? unsure.gif
Atsakyti
neseniai JYSKe pirkau, su tulpytėm, linksmučiai tokie, kainavo 59 lt.
Atsakyti
as alan deko suplojau apie 130. nu man jie patiko biggrin.gif
Atsakyti
nu JYS'ke tai man baisus g.gif doh.gif
su tokiais tikrai niekur neiciau doh.gif
bet va siaip tikrai nera labai didelio ju pasirinkimo.. tik kazkokie su kaukolem arba kokiom tulpem.. jauciu teks ieskoti ne lietuvoje g.gif
Atsakyti