Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būtinai turi krikštatėviai laikyti ant rankų?

kad vaikas per krikštynas ir paverks bus normalu, nes dauguma vaikučiu vrkia, nes tai kunigo bijo, tai naujos aplinkos... g.gif
Atsakyti
Niekas neklause ar mes norim vaikuti laikyti ar ne, pasake kad krikstamote laikys mergaite ir viskas ax.gif
Atsakyti
Skaitau ir pradedu dvejoti, ar musu krikstomote islaikys visa ceremonija savo krikstadukte g.gif . Mat musu maziuke sveria virs 13 kg., o krikstamotei tik 15 metu, na, glezna mergaiciuke ax.gif . Maniau kuri laika as pati laikysiu, nes prie tokio svorio jau pripratusi blink.gif .Su suneliu tai viskas aisku, jis ir lengvesnis, ir krikstatevis kur kas daugiau jegu turi bigsmile.gif
Atsakyti
mums kunigas sake taip kai krikstijom sunu - jei vaikas neramus ir ant ranku gali isbuti tik pas jus, tai pas jus lai ir buna. juk nerikdysi vaiko per visas apeigas 4u.gif
Atsakyti
Mes krikštijom mergaitę ir visą laiką laikė krikštotėtis, ar yra koks skirtumas kas laiko, nebesuprantu g.gif čia perskaičiau kad mergaitę laiko krikštomama
Atsakyti
Taigi tegu laiko krikšto tėvai kaip ir priklauso, o kai bus per sunku ir spręst vietoj kam laikyt.
Oksiuk, krikšto galiojimui tikrai nėra jokio skirtumo kas laiko ant rankų wink.gif Ne kiekviena krikšto mama galų gale ir gali laikyti. Liturgiškai tai taip - duodama laikyti krikštamotei, bet pačiam krikštui ir jo galiojimui jei yra kitaip tai jokios įtakos nedaro.
Yra tvarka ir yra aplinkybės į kurias atsižvellgiama konkrečioje situacijoje. Kaip pvz. Mišių metu silpnesnės sveikatos ar turintiem kitų priežasčių žmonėm ten kur klūpima leidžiama stovėti ar kt., taip ir čia...
Aš savo vieną krikšto dukrą laikiau pati, bet jai supykus atidaviau mamai smile.gif
Dauguma visos ceremonijos metu neverkia tongue.gif - pravirksta tik vandens užpylus. Bet po to jau ir taip greit vaikas "atiduodamas" biggrin.gif tėvams.
Atsakyti
kai krikstyjom savo dycki,kunigas pasake,bandykite duoti laikyti kr.tevui,jei prades verskti,laikysite patys..taip ir buvo,nes pas kr.teti Adomas neisbuvo nei minutes hihihi.gif
Atsakyti
iskarto atleiskit uz nuomone smile.gif bet manau kad yra grazu ir nera tokiu problemu kai krikstijami mazi leliukai, juos laikyti nesunku, prisileidzia visus, o baznycioje nebegioja ax.gif todel abu vaikucius pakrikstijau mazus, pirmam buvo 3 menesiai, o antrajam 4,5 menesio ir nei su vienu nebuvo jokiu problemu smile.gif Zinau kad mano nuomone gal daug kam ir nepatiks, bet gal kam ir pravers ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 09 rugpjūčio 2008 - 11:27
Čia niekas didelių problemų ir nekelia, tik dalijas savo patirtim mirksiukas.gif O kada krikštyt renkasi kiekviena šeima individualiai - patikėkit matyt kai mažiukas jau domisi aplinka, čiupina kunigą už rankovės ir pan. domisi veiksmu nė kiek ne mažiau miela. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 09 rugpjūčio 2008 - 12:32
QUOTE(sanrea @ 2008 08 06, 00:12)
Tai reiketu krikstu teveliams dazniau ja aplankyti, kad priprastu prie ju ir nebijotu  ax.gif

mano busimi kisktateviai lankosi kas dien ,ir maziukas juos labai myli...bet deja jis nenori pas nieka eiti tik pas mane...
o jei uzsimano tai pats priena ir prasos apa...bet ne perprievarata schmoll.gif nes tada asaru pakalne... doh.gif

o vyresneli kriktijom 2 metuku ,tai laikiua as,nes klyke visa ceremo nija nuo iejimo i baznycia....tai net minciu nebuvo paduoti kriktateviui vaiko verysad.gif

tikiuosi kad per sis mano mazylis neverks ir ceremonija praeis graziai ,neskubant smile.gif
Atsakyti
Musu dukrytes krikstas buvo 08.02. Ja laikiau as ant ranku, nes tikrai jos niekas kitas nebutu islaikes visa kriksto ceremonija. Kunigas leido laikyti man. Kam traumuot vaika, kad jis prazviegtu ir kriksto paskui nenoretum net prisiminti.

Siulyciau vaikus laikyti pacioms mamoms, nebent vaikai labai patys noretu eiti pas kriksto tevus ant ranku .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 09 rugpjūčio 2008 - 14:08
QUOTE(Karbynė @ 2008 08 09, 14:31)
Čia niekas didelių problemų ir nekelia, tik dalijas savo patirtim  mirksiukas.gif O kada krikštyt renkasi kiekviena šeima individualiai - patikėkit matyt kai mažiukas jau domisi aplinka, čiupina kunigą už rankovės ir pan. domisi veiksmu nė kiek ne mažiau miela.  biggrin.gif

tai ir as sakau is savo patirties smile.gif mano maziukas vakar per savo krikstynas buvo ramus ir domejosi aplinka smile.gif O kadangi dar buvom uzsisake Rumsiskese ta programa, tai ten ta moteris juk ima vaikeli, prausia ir pan. tai vaikas turi nebijoti ir prisileisti tongue.gif
Atsakyti