Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būtinai turi krikštatėviai laikyti ant rankų?

Labukas supermamytes smile.gif vat iskylo viena didele problema, busimieji krikstateviai mane nugazdino, kad kriksto metu dukryte tures laikyti kriksto tevas. O as kadangi zinau jog paemes kitas zmogus ant ranku ji iskart pradeda verkt arba net ir spiegt, ka daryti? dukrytei pusantru metuku, gal sakau baznycioj nebutinai turi krikstateviai laikyti, gal leis tevams? ant zemes tai ji irgi nestoves, ar isviso tokiu atveju atideti kristynas, bet taip nesinori atidelioti verysad.gif Kal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Barlamėja @ 2008 08 05, 12:18)
Labukas supermamytes  smile.gif  vat iskylo viena didele problema, busimieji krikstateviai mane nugazdino, kad kriksto metu dukryte tures laikyti kriksto tevas. O as kadangi zinau jog paemes kitas zmogus ant ranku ji iskart pradeda verkt arba net ir spiegt, ka daryti? dukrytei pusantru metuku, gal sakau baznycioj nebutinai turi krikstateviai laikyti, gal leis tevams? ant zemes tai ji irgi nestoves, ar isviso tokiu atveju atideti kristynas, bet taip nesinori atidelioti verysad.gif Kal kam taip buvo?

Mergaitę laiko kr.mama, o berniuką-kr.tėvas.
Atsakyti
Pirmiausia tai mergaites turi laikyti krikstamote .oberniukus krikstatevis ax.gif . Praita savaite buvo anukes krikstynos ,tai kunigas viena diena pries per paskaita tai pabreze. Jus darykite taip kai Jums ir vaikui geriau , negi spiegdinsi vaika per visa ceremonija .O mano anuke 10 su puse menesio vos tik kunigelis priejas perzegnojo ,gerai vostelejo jam per marmuze doh.gif doh.gif doh.gif .Nezinai ko laukti is tokiu maziuku schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Nu va reikes kristo mamai pasakyt kad jai teks mano spiegiancia dukra laikyt o ne jos vyrui lotuliukas.gif o jei rimtai tai sutuacija nesikeicia, ji apart manes ir vyro, daugiau nieko nebeprisileidzia, zodziu laukinuke doh.gif
Atsakyti
tikria kunigas nevers laikyti vaiko, jeigu pasakysit, kad ji nesileidzia ant kitu ranku.. cia tiesiog todel, kad krikstijant yra tokie zodziai kaip "imk motin/teve vaika, o tu teve/motin zvake".. cia priklauso nuo to ka krikstija - berniuka ar mergaite.. tai kaip ir logiska, kad is krikstaveviu tevai pasiima.. bet jeigu vaikas nebuna pas kitus ant ranku, nemanau, kad kunigas is to darys problema
Atsakyti
Leidzia laikyti tevams, tik, kai vandenuka pila turi laikyti kriksto mama, jei mergaite mirksiukas.gif
Atsakyti
Galima laikyti ir tevams.Mano mazoji neporisileidzia svetimu.Tai ja laikiau as.Ir kai vandenuka pyle,taip pat laikiau as.Tik krikstateviai rankas sudejo ant merginos.
Atsakyti
QUOTE(Barlamėja @ 2008 08 05, 12:59)
Nu va reikes kristo mamai pasakyt kad jai teks mano spiegiancia dukra laikyt o ne jos vyrui  lotuliukas.gif  o jei rimtai tai sutuacija nesikeicia, ji apart manes ir vyro, daugiau nieko nebeprisileidzia, zodziu laukinuke  doh.gif



Tai reiketu krikstu teveliams dazniau ja aplankyti, kad priprastu prie ju ir nebijotu ax.gif
Atsakyti
Mano krikštaduktė buvo tokia pat. Ne tik paimti nesileido, net prisiliesti. Tik mums labai pasisekė, kad užmigo tik įnešta į bažnyčią. Pasiėmiau iš mamos rankų miegančią ir pabudo tik kai vandenuką pylė. Bet tada jau visos apeigos į pabaigą tai skubiai atidaviau mamai ir ramiai baigėm krikštynas. Kartais tiesiog pasiseka, susiklosto dėkinga situacija. Gražių Jums krikštynų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dailele: 06 rugpjūčio 2008 - 12:12
Mes tai pakaitomis su kriksto mamyte laikem ax.gif Nes mazoji pikta kaip sirse buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2008 08 06, 13:11)
Mano krikštaduktė buvo tokia pat. Ne tik paimti nesileido, net prisiliesti. Tik mums labai pasisekė, kad užmigo tik įnešta į bažnyčią. Pasiėmiau iš mamos rankų miegančią ir pabudo tik kai vandenuką pylė. Bet tada jau visos apeigos į pabaigą tai skubiai atidaviau mamai ir ramiai baigėm krikštynas. Kartais tiesiog pasiseka, susiklosto dėkinga situacija. Gražių Jums krikštynų.


Aciu uz palinkejima 4u.gif Na tikiuosi ir mums sisidarys dekinga situacija,gal sakau dukryte pamacius baznycia liks be zado ir net nepastebes kas ja laiko lotuliukas.gif
beje kristateviai ir taip daznai mato dukryte todel juos ir pasirinkom, nes jie labai myli musu dukryte, beje tai vyro sesuo su draugu. Aciu visoms pasisakiusioms mamytems, nuraminot mane, ir krikstynu neatidesiu thumbup.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai, kad ir parodys balseli, bet svente tikrai grazi bus mirksiukas.gif
Atsakyti