Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Gal zinote, kur galima nusipirkti (geriau butu kaune) prisukamu kabliuku auskarams nepradurtoms ausims? doh.gif
Atsakyti
O kur galima rasti priklijuojamu swarovski kristaliuku? ax.gif
Atsakyti
beveik visose internetinese...rankdarbiai.com, hobera ir kt...bei paprastose....silver city yra, ciklantoj...kur cia dar... g.gif zodziu daugumose buna...ateini i parduotuve ir prasai... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 22, 10:12)
beveik visose internetinese...rankdarbiai.com, hobera ir kt...bei paprastose....silver city yra, ciklantoj...kur cia dar... g.gif zodziu daugumose buna...ateini i parduotuve ir prasai... mirksiukas.gif


Cia apie kabliukus nepradurtoms ausims ar swarovski kristalus priklijuojamus? rolleyes.gif
Atsakyti
Manau apie swarovskius.
Atsakyti
kabliuku nepradurtoms irgi sociai visur yra...tik kalusti reikia...pati ieskojau nesenai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 22, 14:46)
kabliuku nepradurtoms irgi sociai visur yra...tik kalusti reikia...pati ieskojau nesenai... 4u.gif

Radau Ciklantoj...sidabriniai, kaina 28lt. Ar yra kur pigiau?
Atsakyti
kas 28 lt????klipsiukai???pats uzsegimas????juokauji gal...????visur pigiau....neisivaizduoju is kur cia tokia kaina...arba ne apie ta pati snekam... g.gif
Atsakyti
Rankdarbiuose atrodo maciau
Atsakyti
oho, 28 lt tai labai brangu... man irgi reikia klipsiukų, mačiau hobera.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 22, 17:03)
kas 28 lt????klipsiukai???pats uzsegimas????juokauji gal...????visur pigiau....neisivaizduoju is kur cia tokia kaina...arba ne apie ta pati snekam... g.gif

Man ne klipsiuku reikia, nors tuos irgi galima taip pavadint. Buna ten tokie auskarai, kai is abieju pusiu apdedi ausi ir prisisuka ten....Na bent jau man taip aiskino, as pati nelabai zinau kas ten per dalykas. Cia uzsakymui ir kliente vistiek nori sidabriniu uz 28lt...Bet sakau, gal kur pigiau matet?
Atsakyti
kazkas minejo kad tavokaroliukai.lt nieko gero bet as nesutikciau gal kainos ir ne maziausios bet is ten perku retesnius karoliukus ,idomesniu yra. nors perkancioms siulyciau ta pacia preke patikrinti keliuose puslapuose,man teko nusipirkti beveik uz dyka modelino,nes pataikiau i kazkokia akcija,todel stebeti parduotuviu asortimenta pravercia thumbup.gif
Papildyta:
gal kas yra pirke is beadshop.pl ? noreciau isgirsti nuomone
Atsakyti