Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

ai sitiem...maniau tavokaroliukai.lt, situose susirenki kas patinka pagal kodukus ir meilu nusiunti 4u.gif
Atsakyti
A... idomu ar man pavyks. O gal turit pavyzdi kaip mazdaug rasyt? doh.gif 4u.gif
Atsakyti
nukopini po nuotrauka kas parasyta, salia vnt skaiciu ir stulpeliu surasai viska:)
Atsakyti
O esat is ten uzsisakineje kaip ten viskas ar gerai ax.gif rolleyes.gif

Kokia siuntimo kaina? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmius: 19 rugpjūčio 2008 - 14:40
su drauge uzsakinejom, ji pilde...man tai ta parduotuve visai nepatinka...bet yra kam ji visai nieko...o atsiuntimas kaip ir is kitur...pagal tarifus siuncia...apie 5 lt.
Atsakyti
O kodel nepatinka jei ne paslaptis?
Atsakyti
nepatinka, nes palyginus kainos didesnes, pasirinkimas labai mazas...ir kai gavom tikrai nebuvo labai geros kokybes... ax.gif na tiesiog man ji ir ne priesirdies...
Atsakyti
A tada apsistosiu ties perliuku.. Tik ten mazokai 12mm apvaliu akmenu doh.gif

Edit: o.o kiek rankdarbiai papilnejo blink.gif lekiu krautis ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmius: 19 rugpjūčio 2008 - 16:21
tai kad rankdarbiuose jau senai..., nieko naujo ten dar... biggrin.gif bet pasirinkimas palyginus tikrai didesnis... smile.gif
Atsakyti
Tai as is ju uzsisakinejau pati pirma savo karta tai maza akmenku buvo, o paskui labai ilgai nebuvau.
Atsakyti
o aš galvoju užsisakyt iš karoliukai.eu . ar patiko išbandžiusioms?smile.gif
Atsakyti
Pagaliau sulaukiau, kol rankdarbiai pradės "dirbt"! bigsmile.gif *****, vėl "beveik nieko" neužsisakiau, o 71+ Lt suplojau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jaguarka @ 2008 08 19, 22:39)
o aš galvoju užsisakyt iš karoliukai.eu . ar patiko išbandžiusioms?smile.gif

Užsisakinėjau kaip tik prieš savaitėlę. Siuntinuką gavau lb greit ir dovanėlių nepagailėjo thumbup.gif
Atsakyti