Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

tai ryt nueisiu ir tiesiai i akis paklausiu biggrin.gif
bet kazkaip man tai nedrasu... nemegstu aiskintis unsure.gif
Atsakyti
Gegyt, jei su anglu sutari varyk į Humanitą dominikonų g, ten nemažas pasirinkimas... vat ir aš žadu Seniui rašyt laiškąbiggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 11 15, 00:31)
http://www.knyguklub...opedija/34672#1 radau enciklopediją, ir dar nuolaida šiokia tokia, tai užsimaniau, kažin verta pirkt g.gif

vakar varčiau schmoll.gif tikrai nieko ypatingo doh.gif šimtą kart daugiau gali forumuose gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia kaip kam, man pvz yra daug maloniau knyga vartyt nei prie interneto riogsot. Ir ten aš radau to ko internete tikrai dar nemačiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bububla @ 2008 11 17, 17:24)
Čia kaip kam, man pvz yra daug maloniau knyga vartyt nei prie interneto riogsot. Ir ten aš radau to ko internete tikrai dar nemačiau. smile.gif

Pavyzdziui? smile.gif
Atsakyti
Oi tiksliai dabar tikrai neimsiu vardyt, tiesiog man knyga ar žurnalas labiau prie širdies nei spoksojimas į "dėžę". biggrin.gif
Atsakyti
pritariu bulbula...yra tokiu variantu ideta. kur internete nerasi...o jei internete ir bus kas uziimta...tai ten taip vaizdiai viskas su nuotraukom parodyta...be to internetas yra internetas...informacija keiciasi, dingsta...o knyga visada tures isliekamaja verte...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti