Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Aš tarkim šią knygą varčiau knygyne,bet kad mane kas ten užkabintų neradau schmoll.gif Gal čia daugiau pradedančiom,ar mėgėjom verti su biseriu ax.gif Man ,tai šiaip tokia,aš va ju visas akmenų knygeles susipirkus biggrin.gif
Atsakyti
Aš Vilniuje, Humanito knygyne Dominikonų g. radau fantastiškų knygų ir vėrimo, ir vielos lankstymo. Kainytės kandžiojas, nuo 70 litų maždaug. Bet galvoju reiks gal su Kalėdų senuku pakalbėt, užuominas pamėtyt biggrin.gif beje, visos anglų kalba.
Atsakyti
na manau tokios knygas verta tureti...nes jos isleidziamos...ir jau po kokiu metu rasti neimanoma...su viena rankdarbiu jau pasimokiau...o ta tai jau tikrai nepradedanciom...o ir tom kurios norisi pasitobulinti...prisiminti tom, kurios gal ka primirso...
tokios knygos isperkamos, ju nebebuna...o pasjui su laiku vel prireikia...kad ir vaikam....nes internetas yra internetas...o knyga turi kita isliekamaja verte...
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 11 16, 10:49)
na manau tokios knygas verta tureti...nes jos isleidziamos...ir jau po kokiu metu rasti neimanoma...su viena rankdarbiu jau pasimokiau...o ta tai jau tikrai nepradedanciom...o ir tom kurios norisi pasitobulinti...prisiminti tom, kurios gal ka primirso...
tokios knygos isperkamos, ju nebebuna...o pasjui su laiku vel prireikia...kad ir vaikam....nes internetas yra internetas...o knyga turi kita isliekamaja verte...

thumbup.gif lygiai ta pati manau

Pasiurekit,seniau nebuvo interneto,tai zmones kaip knygas pirkdavo,dabar tikri antikvariatai,o knyga nusipirkai ir turi visam gyvenimui,kas zino,kas bus po10 metu,gal vel nebus interneto lotuliukas.gif (joke),o jei rimtai,tai knyga yra geras dalykas,nors neesu knygu maniake,bet gerai knygai negailiu pinigu,kitos negaili pinigu drabuziam atliekamui,kas kaip kam patogiau ir sirdziai mieliau,toks dalykas amzinas,dar ir savo vaikam,anukam paliksit ax.gif
Atsakyti
o be to ir patogiau kažką mokytis, skaityt iš knygos negu iš pc ... smile.gif
Atsakyti
nusipirkau du didelius agatus akmeneliuose, ir vienas nepraeina per vinuka. Ar akmeneliai pakeistu akmeni , ar nelabai ?
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2008 11 16, 17:05)
nusipirkau du didelius agatus akmeneliuose, ir vienas nepraeina per vinuka. Ar akmeneliai pakeistu akmeni , ar nelabai ?

Tai gal per storas vinukas?
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
gal kuri pirkote is santimas.lt?
Atsakyti
buzuka, akmeneliai nera mazi, tai galvoju, kad butent storesnis vinukas reikalingas, o be to vienam gerai skylute pragrezta.. o kitas vat blogas
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2008 11 16, 19:47)
buzuka, akmeneliai nera mazi, tai galvoju, kad butent storesnis vinukas reikalingas, o be to vienam gerai skylute pragrezta.. o kitas vat blogas

Tada nežinau,nes vinukai būna ir labai stori,tai jie tada tikrai gali nepralyst,o jei per juos lenda plonesnis ,tai net nežinau ar pakeis g.gif Nu gal
Atsakyti
canbera, parasyk jiems el. laiska ir paklausk, tada bus aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu rast kokią knygą apie rankdarbius, akmenis ar kažką iš tos srities, kad Kalėdų seniokui (sesei) pašnibždėt... biggrin.gif Gal kas ką pasiūlysit?
Atsakyti