Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklalapiai, Parduotuvės

Gal kas zino kur galima isigyt rudo agato grynuoliu, ar briaunotais krastais? Ziurejau akmeneliuose, heyshe, siklei, bet nieko panasaus neradau. Jurates akmeneliai nedirbo snd, tai dar paskutine vilti turiu smile.gif
Atsakyti
Cia nelabai i tema, bet rasau, nes kompiuteriu temoj vis atsakymo negaunu doh.gif
Dedavau nuotraukas i www.photobucket.com, kol viena diena nieko nebesigavo...Paspaudziu, kad deti foto ir man visiskai nesureaguoja unsure.gif Gal zinot kodel? rolleyes.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif jo, tik uzsimink apie kiausinius doh.gif ... nebutinai puvantys, ir anegdotas ne is pirsto lauztas. Juodina virtas karstas vistos kiausinio baltymas, taip, jis isskiria siera ir amoniaka ar pan., dabar jau tu chemijos pamoku nebepamenu. Tai vat pabandykit kada ant virto pjaustyto kiausinio uzdeti sidabrini zieda ar pjaustyti kiausini rankoje su sidabriniu ziedu mirksiukas.gif . Kad kas nesuabejotumet ir kreivu minciu nebutu - vistu kiausini biggrin.gif .
O tirpaliuka perki parduotuvese, kur prekiauja akmeneliais ir pan... Arba dar esu gavusi dovanu is vienos mielos auksarankes tokiu akmenuku, kur imeti i stikline, ten pat sidabra ir viskas pajuosta per nakti... tik as vat kantrybes neturiu per nakti laukti, tai naudoju tirpala mirksiukas.gif .
O akmeneliai.com matau irnesakyk.gif , bet man ju matyti nereikia, nueinu as pas juos tongue.gif . Tai va ten kur nueinu - kalnai naujienu, ir vat tos naujienos ir pasirodys tuoj ir internetineje parduotuveje akmeneliai.com. Ale tai kodel cia daba aiskinti turiu, nejau taip neaiskiai surasyta blink.gif Einu karoliu vert geriau cool.gif
Atsakyti
hm, visai sudomino mane tas tirpaliukas juodinimui g.gif
įdomu kur tokio galima Vilniuj rast, ir kainytė kokia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 11 11, 18:51)
Cia nelabai i tema, bet rasau, nes kompiuteriu temoj vis atsakymo negaunu doh.gif
Dedavau nuotraukas i www.photobucket.com, kol viena diena nieko nebesigavo...Paspaudziu, kad deti foto ir man visiskai nesureaguoja unsure.gif  Gal zinot kodel? rolleyes.gif

Bo jis karts nuo karto nukvanka... Atkvaks, tada ir sudėsi...

QUOTE(Zima7 @ 2008 11 11, 19:43)
Tai va ten kur nueinu - kalnai naujienu, ir vat tos naujienos ir pasirodys tuoj ir internetineje parduotuveje akmeneliai.com.

Ania blink.gif Gerai jums, buožėms unsure.gif Internete, sakai, išvien tik senienos, nia? verysad.gif
O kita vertus, ir nuo jų į bankrotą sueit galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 11 11, 21:25)
Bo jis karts nuo karto nukvanka... Atkvaks, tada ir sudėsi...

Tai kad jis man nezinau kiek laiko taip nukvakes doh.gif Kazi kur dar galima patalpint, kad kazkas i ta photobucket'a butu? g.gif

Gal kas turi parduoti tokius paskirstytojus kaip sioje foto? Lenkti su 5 kilputem...
user posted image

Reiktu kokiu 4vnt, o niekur nerandu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 11 lapkričio 2008 - 20:47
QUOTE(cindy @ 2008 11 11, 18:51)
Cia nelabai i tema, bet rasau, nes kompiuteriu temoj vis atsakymo negaunu doh.gif
Dedavau nuotraukas i www.photobucket.com, kol viena diena nieko nebesigavo...Paspaudziu, kad deti foto ir man visiskai nesureaguoja unsure.gif  Gal zinot kodel? rolleyes.gif

Pabandyk išsilogint ir vėl prisilogink. Kartais padeda ax.gif
Atsakyti
gal kas zino ir gali man pasakyti akmeneliai.com telefona????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiglė @ 2008 11 11, 21:52)
Pabandyk išsilogint ir vėl prisilogink. Kartais padeda  ax.gif

Nieko nepadeda verysad.gif
Atsakyti
Akmeneliuose tikrai labai daug nauju prekiu. Pardavejos vis kazka traukia is deziu ir pacios aikcioja thumbup.gif Bet vakar dar nedaug iskrauta buvo ant stalu, gal savaitgaliui jau viska sudes i vietas smile.gif
Atsakyti
http://www.knyguklub...opedija/34672#1 radau enciklopediją, ir dar nuolaida šiokia tokia, tai užsimaniau, kažin verta pirkt g.gif
Atsakyti
labai gera knyga...yra viskas vienoje vietoje...ir dar daug ko..ko internete taip vaizdziai tikrai nerasi...labai geras pradziamokslis...ir neblogas pazengusiems... mirksiukas.gif tokios knygos labai geros...o veliau ju nebus imanoma ir berasti...pati turiu ir dziaugiuosi...smile.gif
Atsakyti